Конспект уроку розроблений до підручника New Let's Learn 3. Вивчаються лексичні одиниці по темі Спорт та закріплюється вживання модального дієслова can/can't.
The Lesson Plan
Урок англійської мови у 3 - А класі
Тема: Види спорту.
Мета:
Обладнання: картки із новими ЛО, малюнки до теми “Sport”, картки із знаками транскрипції [s], [ z ] , плакат для повторення граматичних конструкцій – CAN/CAN’T та допоміжних дієслів – DO/DOES, комп’ютерні машини, аудіо записи та фізкультхвилинки.
Тип уроку: засвоєння нових знань,закріплення та застосування знань, умінь та навичок.
Хід уроку:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1.Greetings. Привітання. Уведення в іншомовну атмосферу.
- Good morning, dear children! - Good morning teacher
- How are you today? - We are fine thank you
- I’m glad to see you. – We are glad to see you too.
2. Warm Up. Використання екологічного панно.(Діти відповідно до екологічного панно розповідають про погоду та пору року)
- What day is it today? - It is Friday.
- What season is it now? – It is autumn
- What is the weather like today? - It is cold, cloudy, windy …. today.
3.Phonetic Drills. Фонетична зарядка.Звуки [s] [ z ].
Book “Tree or Three” – TRACK - 16
(Діти слухають аудіо запис і проставляють почуті слова під відповідні звуки, які написані на дошці.)
[s] [ z ]
Sun, bicycle, bus, listen, is, those. Isn’t, pens, buzz, this, flowers, boys.
II. The main part of the lesson. Основна частина уроку.
We’ll learn about the meaning of sport in our life, we’ll speak about your leisure time in English today.
You’ll learn to speak about your favourite kinds of sport.
Сьогодні на уроці ми починаємо вивчати тему Спорт у нашому житті ”, познайомимося із назвами видів спорту і навчимося говорити про ваше дозвілля англійською мовою.
(Вчитель подає нову лексику, діти повторюють один за одним і записують ЛО у словники.)
New Let’s Learn English 3 - CВ с.38 – TRACK -28
(Діти повторюють за вчителем питальні слова та спостерігають випадки вживання прийменника часу, а потім під диктовку вчителя записують граматичну теорію у робочі зошити.)
Практична робота з використанням нових лексичних одиниць та повторення вивченого граматичного матеріалу. Використання модального дієслова – CAN/CAN’T.
Let’s practice our new lexics and previous grammar subject – modal verb CAN/CAN’T.
Head and shoulders, knees and toes
Knees and toes, knees and toes.
Head and shoulders, knees and toes
Eyes, ears, mouse, nose.
The pupils look at the blackboard and at the poster with Personal Pronouns. Their task is to decide which pronoun gets – DO and which DOES. Юні садівники повинні розрізнити відповідність особових займенників та допоміжних дієслів DO або DOES.
(The teacher gives cards with the different kinds of sport to the pupils. Their task is to make up a short dialogue using these pictures. )
III. The End of the Lesson. Заключна частина уроку.
- What new words have you learnt today?
- Які нові слова Ви сьогодні вивчили?
(Sport, tennis, table tennis, athletics, skiing, basketball, football, volleyball, golf, baseball, badminton, cyclying)
- What sport do you like best of all?
- Який вид спорту Вам найбільше подобається?
I like tennis (table tennis, athletics, skiing, basketball, football etc.) best of all.
- What grammar constructions have you revised today?
- Які граматичні конструкції Ви сьогодні повторили?
- CAN/CAN’T, DO/DOES.
- Let’s practice it. – Давайте попрактикуємось.
(На кінець уроку вчитель ділить дітей на 2 групи для перевірки залишкових знань з граматики з попередніх уроків. Перевіряється граматична конструкція CAN/CAN’T. Одна група сідає за комп’ютери, а інша отримує завдання на картках з метою перевірки знань зокрема кожного.)
2. Виставлення оцінок.
You were very active at the lesson. That’s why you have such marks …
Your home task for the next lesson will be
- to learn the new words;
- p. 38 – to read and translate – CB
- p. 28 – to write - WB