Урок з англвйської мови "Наші мрії"

Про матеріал
Розробка уроку для вчителів спрямована надати допомогу при проведенні укроку англійської мови у 3-му класі.
Перегляд файлу

Тема уроку: Наші мрії

Клас: 3-Б

Предмет: Англійська мова

Мета уроку:

Практична:

  • практикувати учнів у використанні ЛО теми та майбутнього неозначеного часу;
  • тренувати учнів працювати індивідуально, в парах.

Навчальна:

  • ознайомлювати учнів з майбутнім неозначеним часом;
  • утворення питальних та заперечних речень;
  • формувати вміння стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки, наслідуючи вчителя;
  • формувати вміння роботи з інформацією, яку сприймаємо на слух.

Розвиваюча:

  • розвивати мовлення учнів, працювати зі словом, словосполученням, під час виконання вправ з теми;
  • розвивати пам҆ ять, увагу, логічне мислення;
  • розвивати навички усного та писемного, монологічного та діалогічного мовлення з теми;

Виховна:

  • виховувати позитивне ставлення до вивчення англійської мови;
  • виховувати почуття доброти, дружби, взаємодопомоги.
  • розширювати кругозір;

 

Тип уроку: урок удосконалення мовних навичок; урок формування лексичних навичок.

Обладнення: підручник, демонстраційний матеріал,

                        відео (фізкультхвилинка) малюнки, герой

                        уроку Майкл.

                                                 Хід уроку

І.Організаційна частина

1.Привітання                                                                               10:00

- Good morning, children! Sit down please.

2.Повідомлення теми і мети уроку.

 - Today we will talk about the future. Сьогодні ми поговоримо про дії, що відбуваються у майбутньому.

ІІ.Основна частина уроку.

1.Введення в іншомовну атмосферу. Мотивація. Фонетична зарядка.

- Діти, до нас на урок завітав мандрівник у часі Майкл. Майкл полюбляє мандрувати в часі у нього багато машин на кожній із яких ми  помандруємо та знайомимося з новими людьми. Він прилетів до нас з майбутнього. Тож сьогодні ми відправимось майбутне.

- And  now we will prepare you lips to pronounce the words (І тепер ми підготуємо ваші губи, щоб вимовляти слова.)

  • Listen carefully(Слухайте уважно).

Butterfly, Butterfly, (метелик, метелик)
Where do you fly? (де ти літаєш)
So quick and so high, (так швидко і так високо)
In the blue, blue sky ! (в синьому, синьому небі)

  1. What this poem about? ( Про що він?)
  2. Repeat after me.  Line by line.

(Повторюйте за мною)

  1. Read with me all together.(Разом зі мною)
  2. Read all together(Самостійно)

- Well. The first brick is fixed                                                                

2. Контроль домашнього завдання                                        10:05

- Вам вдома треба було повторити пори року.

Давайте разом їх ще раз пригадаємо.

Let's call the seasons together.

- What season?( It is spring )

- What season?( It is summer )

- What season?( It is autumn )

- What season?( It is winter )

3. Презентація лексики                                                            10:08

- А зараз ми з вами сядемо у  першу „Машину часу” у якій завітав Майкл.

- Майкл хоче познайомити нас зі своїми друзями та  розповісти, ким вони будуть працювати у майбутньому.

Подивіться на (ст 116 впр 1) А для початку давайте подивимося, які професії представив Майкл.

  • Is it a Secretary - секретар
  • Is it a Sportsmen - спортсмен
  • Is it a Teacher - вчитель
  • Is it a Waiter - офіціант

-    Is it a Doctor – лікар                                                          10:10

-Молодці! Давайте пригадаємо, як сказати речення в майбутньому, часі склавши речення про те ким будуть у майбутньому друзі нашого мандрівника поставивши після імен героїв зв̓ язку чарівних слів. Переносять нас у майбутне Will be

 

  • Nancy will be a secretary.
  • Bob will be a waiter.
  • Linda will be a doctor.
  • Ron will be a sportsman.
  • Christie will be a teacher.

- Good! Молодці!                                                                         10:15

- А тепер давайте перевіримо чи запам̓ятали ви ким будуть друзі Майкла у майбутньому. Я вас запитую, а ви підтверджуєте чи навпаки не підтверджуєте.

  • Will be Nancy  a secretary? (Yes, she will be secretary )
  • Will be Bob a waiter? (Yes, he will be waiter )
  • Will be Linda a doctor? (Yes, she will be doctor )
  • Will be Ron  a sportsman? (Yes, he will be sportsman )
  • Will be Christie a teacher? (Yes, she will be teacher)

- Very well! Good!

4. Розвиток навичок письма та логічного мислення          10:20

- А тепер ми помандруємо у машині часу, що має інший колір.

- Майк любить передражнювати і те що ми скажемо він робить теж саме. (вправі 2 ст 116)

   Example - Наприклад    My brother will help his mum  

                                            after school.

    Mike will help his mum after school.

1. The children will go to the Zoo next Sunday.

    Mike   will go to the Zoo next Sunday.

2. We shall run and jump in PE lesson.

    Mike run  and jump in PE lesson.

3. My sister will have  dinner at 4 o̕ clock. 

    Mike  will have  dinner at 4 o̕ clock.

4. Pupils will sing in the Music.

    Mike will sing in the Music.

5. On Sunday we shall go to the church.

   On Sunday Mike will go to the church.

5.Фізкультхвилинка                                                               10:25

- А тепер давайте трішки відпочинемо.

Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.

Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.

And eyes and ears and mouth and nose.

Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.

 

Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.

Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.

And eyes and ears and mouth and nose.

Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.

 

Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.

Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.

And eyes and ears and mouth and nose.

Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.

 

Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.

Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.

And eyes and ears and mouth and nose.

Head, shoulders, knees, and toes, knees and toes.

 

 

 6. Розвиток навичок письма                                                  10:27

- А тепер ми помандруємо у машині часу, що має інший колір.

- Як ви вже дізналися Майкл любить передражнювати, а дехто навпаки, не хоче робити те, що інші.

 Example - Наприклад    Ron will act in a play. (Sam)

                                         Sam will not act in a play.

    1.Mary will sing at the party.(Linda)

       Linda will not sing at the party.

    2.We shall get up at 6 oc̕ lock tomorrow.(They)

       They will not get up at 6 6 oc̕ lock tomorrow.

    3.Mike will have Maths next Fridey.(I)

       I shall not have Maths next Fridey.

    4.They will go to the hotel on holidays.(Ben)

       Ben will not go to the hotel on holidays.

    5. I shall go to the Zoo tomorrow.(He)

       He will not go to the Zoo tomorrow.

 

7. Розвиток навичок логічного мислення та письма        10: 35

- Найкращого друга Майкла звати Незнайка. Він постійно запитує „And what? And what?” Склавши питання (вправа 4 ст 117)

a) Example – Наприклад: go to school

                                       Will you go to school?

  • have English tomorrow

Will you have English tomorrow?

  • play football on Saturday

Will you play football on Saturday?

  • have lunch at school 

Will you have lunch at school?

  • watch a film on Sunday

Will you watch a film on Sunday?

  • read a book next evening

Will you read a book next evening?

b) Example – Наприклад: what/ do on Sunday

                                           What will you do on Sunday?

  1. Who/ act in a play?

Who will act in a play?

  1. Whet / have Maths?

When will you have Maths?

  1. Where / go tomorrow?

Where will you go tomorrow?

  1. What / do next weekend?

What will you do next weekend?

  1. When / get up tomorrow?

When will you get up tomorrow?

8. Розвиток навичок монологічного мовлення з теми       10:40

- Давайте продовжимо мондрувати у машині часу, яка має інший колір.

- А для початку давайте пригадаємо значення слів у рамочці.(вправа 5 ст 117)

Café -кафе

Grandma –бабуся

Mountains – гори

Italy – Італія

Park - парк

Football – футбол

Hotelготель

LondonЛондон

- Молодці. Good. А тепер давайте складемо питання і дамо на них відповіді.

A: What will you tomorrow?

B: I shall visit my grandma

A: Where will you go next weekend?

B: I shall go to the cafe

A: What will you tomorrow?

B: I shall travel to Italy.

A: Where will you go next weekend?

B: I shall go to the mountains

A: What will you tomorrow?

B: I shall play football

A: Where will you go next weekend?

B: I shall go to the park

A: What will you tomorrow?

B: I shall travel to London

A: Where will you go next weekend?

B: I shall go to the hotel

- Молодці! Ви впоралися зі всіма завданнями, що приготував нам Майкл.

ІІІ.Заключна частина                                                               10:45

1.Підсумок

Dear children. All of you worked well.

- Що ми сьогодні повторили?

- Де ми з вами подорожували?

 

2.Домашнє завдання

- А зараз ми з вами запишемо домашнє завдання, тому відкрийте свої щоденники  і запишіть впр.4 ст.117, вам необхідно буде скласти питальні речення

 

Резерв: розвиток пізнавального інтересу

- Ми трішки пограємо в цікаву гру „Crocodile”

На дошці висять малюнки професій. Вам потрібно обрати якусь професію не говорячи, як вона називається. Показати цю професію за допомогою міміки і жестів. Наступний хто відгадує показує іншу професію.

- Understan ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
15 квітня 2019
Переглядів
940
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку