Урок з фізичної культури

Про матеріал
Урок розрахован на учнів 4 класу з елементами спортивних ігор(футболу), та елементами гімнастики.Сприяє формуванню у учнів активності,колективізму,сміливості,взаємоповаги.
Перегляд файлу

План- конспект уроку з фізичної культури для учнів 4 класу.

 

Тема уроку:Спортивні ігри(футбол).Гімнастика.

 

Мета уроку:

1.Розвивати функціональні можливості організму та фізичні якості учнів.

2.Виховувати у учнів потребу у систематичних заняттях фізичною культурою та спортом,сприяти розвитку морально-вольових якостей.

 

Завдання уроку:

1.Сприяти розвитку координації рухів,спритності,гнучкості,сили,швидкості.

2.Ознайомити учнів з технікою відбивання мяча підйомом з накиду партнера.

3.Вчити техніці ведення мяча.

4.Повторити техніку володіння мячем,передачі ма.

5.Формувати у учнів активность,колективізм,сміливость,взаємоповагу.

 

Тип уроку:навчальний

Інвентар:гумові м’чі,скакалки,секундомір,паперові сопілки.

Місце проведення:спортивна зала.

 

№з/п

 

             Зміст

 

Дозування

ОМВ

 

І

 

1

 

2

 

 

 

 

3

 

4

5

 

 

 

 

6

 

 

7

 

8

 

 

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

11

 

 

ІІ.

 

1

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

ІІІ.

 

1

2

3

 

 

4

 

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            

Підготовча частина.

 

Шикування.Повідомлення завдань уроку.

Організаційний момент:

- розрахунок;

- рапорт;

- правила ТБ;

 

-ЧСС.

 

Стройові вправи.

Ходьба, її різновиди:

- на носках;

- на п ятках;

- перекатом.

 

Біг зі стрибками через скакалку.

 

Ходьба, дихальні вправи.

 

Перешикування з колони по 1 в колону по 2.

 

ЗРВ зі скакалкою:

 

- В.П. скакалка вниз.

1.Голова вперед.

2.В.П.

3.Голова назад.

4 В.П.

5.Голова вправо.

6.В.П.

7.Голова вліво.

8.В.П.

 

- В.П. скакалка вниз.

1.Права в сторону,скакалка вперед.

2.Ст.на носках,скакалка догори.

3.Скакалка вперед.

4.В.П.

5-8.Теж-саме в іншу сторону.

 

- В.П. скакалка вперед.

1.Права рука догори,ліва вниз.

2.В.П.

3.Ліва догори права вниз.

4.В.П.

 

- В.П. скакалка вперед.

1.Скакалка до грудей.

2.В.П.

 

- В.П. скакалка вниз.

1.Права в сторону,скакалка вперед.

2.Поворот праворуч.

3.Поворот ліворуч.

4.В.П.

5-8.Теж-саме в іншу сторону.

 

-В.П. стійка права в сторону,скакалка догори.

1-3. Нахили вправо.

4.В.П.

5-8. Теж-саме в іншу сторону.

 

-В.П. скакалка за голову.

1-3. Нахили вперед.

4.В.П.

 

--В.П. ст. ноги нарізно,скакалка за голову.

1. Підняти праву ногу зігнуту в коліні в сторону.

2.В.П.

3. Підняти ліву ногу зігнуту в коліні в сторону.

4.В.П.

 

- В.П. ст. ноги нарізно,скакалка вперед.

1. Мах правою до лівої руки.

2.В.П.

3.Мах лівою до правої руки.

4.В.П.

 

-В.П. скакалка вниз.

1-3.Нахили.

4.В.П.

 

-В.П. скакалка вниз.

1.Присід,скакалка вперед.

2.Права вперед, ліва назад.

3.Присід, ноги разом.

4.В.П.

 

Стрибки:

1-4.На двох ногах.

5-8.Зміна положення ніг.

9-12. «Коником».

13-16.Нарізно-разом-нарізно-разом.

 

Дихальні вправи.

ЧСС.

 

 

Основна частина.

 

В.П. Сід ноги нарізно, зігнуті:

- передачі мяча з правой на ліву ногу.

 

В.П.Упор присівши, мяч в ногах:

- перекиди вперед;

- перекиди назад.

 

В.П.Лежачи на спині,

- відбивання мяча ногою з накиду партнера.

 

В.П. Стоячи спиною  

-вперед, права(ліва) нога на 

м’ячі:

- відкочування м’яча відстрибаючи назад.

 

В.П. Лежачи на спині один до одного головою, мяч в ногах:

- піднімання прямих ніг з передачею мяча в ноги партнеру.

 

В.П. Упор присівши, руки позаду:

- ведення мяча.

 

В.П. Упор присівши, руки позаду:

- гра у футбол.

 

Заключна частина.

 

Ходьба, дихальні вправи.

Шикування.

Гра: «Награй мелодію».

 

 

ЧСС.

 

Підсумки уроку.

 

 

 

 

 

     15 хв.

 

      30сек.

     

      2хв.

      30сек.

      20сек.

      40сек.

 

      30сек.

 

       30сек.

       1 хв.

       20сек.

       20сек.

       20сек.

 

       2 хв.

 

 

       30сек.

 

       30сек.

 

 

      7 хв.  

 

   3-4 рази

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  3-4 рази

 

 

 

 

 

 

 

 

    6-7 разів

 

 

 

 

 

    6-7 разів

 

 

 

     3-4 рази

 

 

 

 

 

 

 

    3-4 рази

 

 

 

 

 

   3-4 рази

 

 

 

    5-6 разів

 

 

 

 

 

 

 

 

   5-6 разів

 

 

 

 

 

 

    3-4 рази

 

 

 

5-6 разів

 

 

 

 

 

1 раз

 

 

 

 

 

 

20сек.

10 сек.

 

 

20 хв.

 

2х1 хв.

 

 

 

2 хв.

 

 

 

 

3х2 хв.

 

 

 

3 хв.

 

 

 

 

 

 

1 хв.

 

 

 

 

2х1 хв.

 

 

 

4х1 хв.

 

 

 

5 хв.

 

1 хв.

30 сек.

1 хв.

 

 

30 сек.

 

2 хв

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шеренга.

 

 

За порядком номерів.

 

Кожен з учнів називає одне з правил.

Замір пульсу.

 

На місці.

Темп середній, дистанція 1м.

Скакалка догори.

Скакалка за голову.

Скакалка вниз.

 

Темп повільний, дистанція

2 м., дотримуватись ТБ.

 

Відновити дихання.

 

Поворотом в русі.

 

 

Музичний супровід.

 

Виконувати з максимальною амплітудою.

 

 

 

 

 

 

 

 

Руки прямі. Потягтись за руками.

 

 

 

 

 

 

 

Руки прямі.

Руки паралельні одна одній.

 

 

 

 

Скакалку утримувати натягнутою.

 

 

Руки прямі.

 

 

 

 

 

 

 

Виконувати з максимальною амплітудою.

 

 

 

 

Прогнутись, лікті розведені.

 

 

 

Виконувати з максимальною амплітудою.

 

 

 

Ногу піднімати високо,не нахилятись,лікті розведені.

 

 

Нога пряма. Руки прямі.

 

 

 

 

 

 

Ноги прямі,руками торкатися підлоги.

 

 

 

 

 

Стрибком.

 

 

Темп повільний,під рахунок.

 

 

 

 

 

 

Встановити дихання.

Замір пульсу.

 

 

 

 

Руками до мяча не доторкуватись.

 

 

Мяч утримувати міцно, дотримуватись групування.

 

 

 

Відбивати підйомом. Партнер знаходиться за головою лежачого.

 

Дотримуватись Т.Б.

 

 

 

 

 

 

Ноги не згинати, мяч  утримувати міцно.

 

 

 

Торкатись мяча як найчастіше.

 

 

Дотримуватись Т.Б. Грати в пас на обмеженій території.

 

 

 

 

Відновити дихання.

Шеренга.

На паперовій сопілці треба награти завдану мелодію.

 

Підрахувати пульс за 10 секунд, сказати результат.

Відзначити старанних учнів

(вербально)

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
12 травня 2020
Переглядів
414
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку