Інноваційний урок з футболу - "Кегльбол", який став невідємним компонентом у вивченні і вдосконаленні техніки футболу у малокомплектних класах.

для     11     класу

Тема :  Кегльбол. Передача та удар на точність

Завдання :

Виховні: Сприяти розширенню рухового досвіду, вдосконалення навичок життєво необхідних рухових дій , використання їх у повсякденній та ігровій діяльності.

Освітні :  Вдосконалення техніки володіння м’ячем та точності удару; Вивчити та вміти виконувати основні елементи гри, правилами та історією розвитку футболу, правилами з техніки безпеки  на уроках футболу.

Оздоровчі : Оздоровлення учнів підвищенням рухової активності та фізичній діяльності, запобігти розвитку плоскостопості та порушень постави.

Місце проведення : спортивний зал  Махаринецької СЗШ

Інвентар та обладнання: м’ячі футбольні, кеглі для обведення, свисток, секундомір, футболки різних кольорів

1

Шикування, привітання, повідомлення мети і завдань уроку, мотивація навчальної діяльності учнів.

1хв.

У помаранчевих футболках працюватиме підготовча група

2

Правила поведінки і техніки безпеки під час уроку з футболу

30с.

3

Історія футболу -
Перший футбольний матч проходив у Львові.Тоді львів'яни грали проти команди із Кракова.Гра тривала 7 хвилин до першого забитого голу.Граючи без схеми і тактики перемогли львів'яни.До речі воротами в той час служили 2 прапорці увіткненні в землю. Поступово футбол проникав у всі міста та містечка України, в основному це відбувалось за рахунок приїжджих робітників – як у Киві, коли чеські робітники першими організовували матчі. У першому ж міжнародному турнірі у Європі взяли участь Франція, Англія та німеччина.

3 хв

4

ХОДЬБА: звичайна, на носках, на п’ятках, на зовнішній частині ступні, на внутрішній частині ступні, ходьба спиною вперед

1 хв. 30

У колону по одному, Звернути увагу на правила техніки безпеки. Темп середній, підборіддя трохи підняте, стежити за правильною поставою

6. Перехресний крок

2 хв. 30

7. Випади

5 хв.

1. Передача м’яча на точність між 2 фішками у парах

5 хв.

Поступово збільшуючи відстань між гравцями, за порушення – виконується 2 присідання

2

Передача м’яча по діагоналі

5 хв.

Виконувати швидко, за збивання фішки виконується два присідання

3

Передача м’яча в русі – поступово, для ускладнення дається можливість нанести удар по фішці після виконання 10 пасів

5 хв.

Ситуативно здійснювати підказки учням по правильному розміщенні та руху. Виконується у групах по кольору футболок

4

КЕГЛЬБОЛ

13 хв.

наголосити на забороні захищатись у зоні 1, 5 м. від кеглі, для команд головне завдання – збити кеглю суперника і вберегти свою, аут лише з однієї сторони спортивного залу, вкидається руками, м’яч при передачі намагаємся високо не підіймати, виконувати точні передачі та удари