Тема:"Гостини в літературній кав'ярні"
Мета:Удосконалювати навичку читання, розвивати вміння розповідати за малюнком, кмітливість, формувати компетентність спілкування державною мовою, комунікаційну компетентність, соціальну компетентність, виховувати бережливе ставлення до хліба, культуру поведінки в громадських місцях.
Обладнання: Презентація, картки із завданнями, цеглинки ЛЕГО, відео.
Хід заходу:
Організація класу
Клас готовий працювати?
І читати, й рахувати?
Вправно руку піднімати?
В диво-казку мандрувати?
Сьогодні я запрошую вас до нашої літературної кав’ярні.
Прогнозування
А чи знаєте ви, що таке кав’ярня?
А як ви гадаєте, яка це літературна кав’ярня?
Оголошення теми і мети заняття
На сьогоднішньому занятті ми відвідаємо імпровізовану кав’ярню, почитаємо, поспілкуємося, порозв’язуємо цікаві завдання, багато нових слів дізнаємося. Отже, до роботи.
Ознайомтесь із сьогоднішнім меню. Яка перша страва зазначена у ньому?
і с н
Х л М о Ш а
б а л к и
БУ |
БА |
КЛА |
ЖАН |
РЯК |
ПО |
МІ |
ДОР |
КАР |
|
МОР |
ЧАС |
ТО |
ПЛЯ |
КВА |
НИК |
сіль помада
сік помідор
сім допомога
город пальчик
горох перчик
голод печатка
олія
овал
оса
Лампочка вгорі висіла,
Стала смачна, пожовтіла.
Діти лампочку зірвали,
З апетитом скуштували. (Груша)
Зелені сережки
На гіллі висіли,
На сонці підсмажились
І почервоніли! (Черешні, вишні)
Чи то жовта, чи то синя
Соковита господиня.
Чи то сонце,Чи то злива —
Пригостить нас влітку...(Слива)
Мовби на одній нозі.
Він зростає на лозі.
Подивись скоріш в віконце —
Грона сповнені всі сонця!
Кожен скуштувати рад
Соковитий...(Виноград)
Соковите, червоненьке,
Круглобоке, солоденьке.(Яблуко)
Учні читають текст на картках
Ось у мене лежать декілька продуктів, що сильно пахнуть, наприклад лимон, часник, цибуля, чай, кава, апельсин. Ви спробуйте по запаху визначити, як називається цей продукт.
На уроці я дізналась, дізнався…
Мені найбільше сподобалося …
Мені не сподобалося …
Частування.
Дякую за роботу!
М Е Н Ю:
М Е Н Ю: