Урок з математики "Додавання і віднімання в межах 10. Задачі на знаходження решти."

Про матеріал
Конспект уроку з математики "Додавання і віднімання в межах 10. Задачі на знаходження решти."
Перегляд файлу

Тема. Додавання і віднімання в межах 10. Задачі на знаходження решти.

Мета: удосконалювати вміння додавати та віднімати числа в межах 10; формувати вміння і навички учнів вибирати дію, пояснювати вибір дії у ході розв’язування задач на знаходження решти; формувати вміння складати і розв’язувати задачі за малюнком; виховувати, допитливість, спостережливість.

Обладнання: зошит-посібник О.Істер «Математика» 1 клас, мультимедійний проектор, дидактичний матеріал.

 

Хід уроку

І.Організація класу.

Пролунав дзвінок для нас,

Всі зайшли спокійно в клас.

Встали біля парти чемно.

Не мине наш час даремно.

ІІ. Актуалізація опорних знань

1. Математична гра «Кубування»

На гранях куба записані завдання

  • Компоненти дії додавання
  • Компоненти дії віднімання
  • Сусіди числа 7
  • Наступне число до 8
  • Попереднє число до 5
  • Одиниця вимірювання маси.

 

2. Гра «Збери кошик»

 

Блог заступника директора з НВР Кіровоградського НВО №25 Левшун Ади  Миколаївни: Дидактична гра " Збери грибочки в кошики"Збери гриби в кошик. Додавання і віднімання в межах 10 » Роздільнянський  навчально виховний комплекс школа-гімназія №1 Блог заступника директора з НВР Кіровоградського НВО №25 Левшун Ади  Миколаївни: Дидактична гра " Збери грибочки в кошики"

 

3. Каліграфічна хвилинка

Вставте пропущені числа

9 ... 7... 5  4 ... 2  1

 

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

Сьогодні ми з вами будемо обчислювати  вирази в межах 10 та вивчимо задачі на знаходження решти .

ІV.  Робота над темою уроку.

1. Робота в парах

Завдання 1 ст.4

  • Розфарбуйте лише ті квіти, у яких значення виразу дорівнює 7.

Фізкультхвилинка

1. Самостійна робота

Завдання 2 ст.4

2. Робота над задачею на знаходження решти.

Завдання 3 ст.4

Детальний аналіз задачі.

  • Вартість прапорця?
  • Скільки грошей було в Олесі?
  • Яку решту вона отримає?
  • Скільки грошей було в Марка?
  • Яку решту він отримає?

Завдання 4 ст.4

                                10 грн

                            

? грн.                        6 грн

  • Скільки грошей було в Аліни?
  • Скільки дівчинка отримала решти після купівлі гумки?
  • Яка вартість гумки?

Робота з геометричним матеріалом. (Усно)

  1. Підсумок уроку.

Гра «Мікрофон»

  •                   Чи цікаво вам було працювати на уроці?
  •                   А яке із завдань, на вашу думку, було найцікавішим?

 

 

 

 

docx
Додав(-ла)
Коваль Оксана
Пов’язані теми
Математика, 1 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
4 жовтня 2022
Переглядів
306
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку