До розіграшу
залишилось:
11 днів
Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Урок з математики на тему "Масштаб"

Про матеріал

відкритий урок з математики на тему "Масштаб"Зараз ми живемо і працюємо у світі, який постійно змінюється, бо сучасному суспільству потрібна творча та компетентна особистість, яка здатна брати активну участь у розвитку освіти, науки, культури, економіки та сучасного виробництва.

«Немає абстрактного учня. Мистецтво й майстерність навчання і виховання полягає в тому, щоб розкривати сили й можливості кожної дитини, дати їй радість успіху в розумовій праці…» - писав В. Сухомлинський у книзі «Сто порад учителю».

За новими Державними стандартами завдання сучасного учителя – навчити дітей орієнтуватися в нових умовах і адаптуватися до змін, не втрачаючи своє індивідуальності. А процес навчання є процесом самостійного «відкриття» учнем вже відомих науці знань. Психолог С.Л. Рубінштейн писав: «Людина досконало володіє лише тим, що здобула власною працею». А французький математик П.Монтель говорив: «Усе наше сучасне життя немов пройняте математикою. Вона позначилася на спорудженні будинків, і повсякденних наших вчинках, впливу її не уникли ані наші естетичні враження, ані наше моральне життя».

Актуальність полягає у тому що, згідно з навчальною програмою з математики для учнів 5-9 класів, затвердженою Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804, у 6 класі вивчається «масштаб», а саме у змісті навчального матеріалу в темі «Відношення і пропорції. В очікуванні результатів навчально-пізнавальної діяльності учнів написано, що учень розуміє,що таке масштаб та розв'язує вправи, які передбачають використання масштабу.

Станьте першим, хто оцінить розробку

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
docx
Пов’язані теми
Математика, Розробки уроків
Додано
9 листопада 2018
Переглядів
77
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку