Урок з німецької мови"Landschaften"

Про матеріал
Конспект уроку з німецької мови у 5 класі за темою "Ландшафти". Побудований схематично.
Перегляд файлу

Дата _____________

План-конспект уроку №45

 з німецької мови у 5 класі

Тема: Природа і навколишнє середовище.

Підтема: Ландшафти

Цілі :

Навчальна:

  1. опрацювати лексичний матеріал у рамках теми;
  2. тренувати лексичний матеріал у рамках теми в мовленні;
  3. повторити лексичний матеріал з теми «Кольори», «Людина»;
  4. повторити граматичний матеріал: множина іменників;

Розвиваюча: Розвивати лексичні, граматичні, комунікативні навички,  

          навички аудіювання, читання, розвивати увагу, пам'ять.

Виховна: Виховувати позитивне ставлення до природи, любов до рідного краю, взаємодопомогу під час виконання завдань.

Обладнання уроку:

Німецька мова: підручник для 5 класу, Х., 2013 р.(Сотнікова С.І.,Білоусова Т.Ф.); демонстраційний, роздатковий матеріал, відео запис, аудіо запис, мультимедійна презентація.

 

Хід уроку

Етап. Прийом

Зміст роботи

Етап 1.

Організація класу. Повідомлення теми і мети уроку.

Прийом 1: Бесіда з учнями.

 

Прийом 2: Запис на дошці

 

 

 

 

 

 

 

 

Етап 2.

Мовленнєва розминка.

Прийом 1: Обговорення девізу уроку

Етап 3.

Опрацювання лексичного матеріалу

Прийом 1: Фонетичне опрацювання

Прийом 2: Встановлення співвідношень

Прийом 3: Складання асоціограми

 

Етап 4.

Робота над розвитком граматичних навичок

Прийом 1: «Живе речення»

Прийом 2: Переформатування речень

Прийом 3: Відповіді на запитання

 

Етап 5. Фізкультхвилинка

Прийом 1: Перегляд відео,

виконання рухів

 

 

Етап 6. 

Робота над розвитком навичок аудіювання

Прийом 1: Прослуховування аудіо запису

Прийом 2: Виконання тесту альтернативного вибору

 

Етап 7. 

Робота над розвитком навичок читання

Прийом 1: Читання тексту.

Прийом 2: Доповнення речень

Етап 8.

Пояснення домашнього завдання.

Прийом: запис у щоденники.

Етап 9.

Підведення підсумків уроку.

L.: Guten Tag, liebe Kinder!

S.: Guten Tag!

L.: Wie geht es euch?

S.: Es geht gut. Und Ihnen?

L.: Danke, auch gut. Setzt euch!

     Wer fehlt heute?

 

L.: Welcher Tag ist heute?

S.: Heute ist …

L.: Bitte, schreibt das Datum in die Hefte!

 

L.: Heute beginnen wir das neue Thema «Landschaft».

Das Ziel der Stunde ist neue Lexik zu lernen und Grammatik zu wiederholen. Wir haben heute vier Stationen mit verschiedenen Aufgaben. Bis zum Ende der Stunde werdet ihr fähig über Landschaften zu sprechen. Während der  Stunde bekommt ihr Blumen für richtige Antwort.

 

L. Der Japanische Poet Hideo Oguma hat gesagt «Die Natur hat klares Herzt» «Природа має чисте серце»

Schreibt,bitte, das Motto in die Hefte.

 

 

L. Wir haben heute neue Wörter.

 Seht euch die Bilder an und sprecht nach! S.110

S.:

L.: Was ist das? – Das ist …

L.: Was passt zusammen?

S.:

L.: Welche Farben gibt es in der Natur?

S.:

L. Erste Station ist vorbei!

 

L.: Arbeitet in Paaren. Bildet die Sätze.

S.:

 

L.: Schreibt die Sätze im Plural (II Varianten)

L.: Wählt und beantwortet die Fragen.

S.:

L. Zweite Station ist vorbei!

 

L.: Über die Menschen und Natur hat der Philologe Dmytro Lyhatschow gesagt „Die Natur ist das Haus, wo der Mensch lebt“ «Природа – дім, де живе людина»

Wiederholen wir die Körperteile!

Steht auf und macht nach!

 

L.: Ich habe hier einen Brief aus Deutschland bekommen. Mal sehen was ist drin.

L.: Hört den Brief aufmerksam zu!

 

L.: Beatwortet die Fragen-richtig/falsch.

S.:

L.: Dritte Station ist auch vorbei.

 

L. Bitte lest den Text über die Landschaften und Natur der Ukraine.

L. Füllt die Lücken.

S.:

 

L.: Die Hausaufgabe ist folgende:

І рівень (6 б.) - вивчити слова;

ІІ рівень (9 б.) – РЗ ст..88-89

ІІІ рівень (12 б.) – написати лист про природу України

 

L.: Ihr habt heute sehr gut gearbeitet. Eure Noten sind… Bis zum nächsten Mal!

 

docx
Додано
9 січня 2022
Переглядів
535
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку