Урок № 1
Тема: Тема уроку: Тип уроку: Практична мета:
Освітня мета:
Розвиваюча мета:
Виховна мета:
Обладнання:
Компетентності:
Очікуваний результат: |
Природа Погода. урок спрямований на формування і розвиток знань. сприяти формуванню вміння вести діалог-розпитування в ситуації “What’ the weather like?”; сприяти розвитку навичок читання з повним розумінням; сприяти вмінню описувати погоду з опорою на зразок; сприяти повторенню Past Simple. сприяти формуванню уявлення учнів про безособові речення; сприяти розширенню словникового запасу з теми. сприяти розвитку мовної здогадки та мовленнєвої реакції учнів; сприяти розвитку навичок аудіювання; сприяти розвитку навичок письма. сприяти поважному ставленню до співрозмовника та його думки, сприяти зацікавленості учнів у вивченні англійської мови підручник, ноутбук, мультимедійна дошка, картка самооцінювання знань. спілкування іноземними мовами, уміння вчитися упродовж життя, соціальна та громадянська компетентності, екологічна грамотність і здорове життя. на кінець уроку учні зможуть запитувати про погоду, описувати погоду усно і письмово за допомогою активної лексики уроку, будувати безособові речення в Present Simple.
|
Хід уроку:
Зміст і мета етапу. |
Методи і прийоми. |
|||||||||||||||||||||
етап Мета: мобілізувати учнів, активізувати їх увагу, створити робочу атмосферу на уроці |
Hello, children! How are you? I’m glad to see you. Sit down those who like summer. Sit down those who like autumn. Sit down those who like winter. Sit down those who like spring. Now, turn to your neighbour and smile. Thank you. Let me start the lesson.
|
|||||||||||||||||||||
опорних знань (перевірка домашнього завдання) Мета: актуалізувати опорні знання з граматичного часу Past Simple, перевірити правильність, повноту та розуміння виконання домашнього завдання |
First, let’s check your homework. Ex. 2, p. 93 Complete the Past Simple Tense of the verbs in brackets. My grandfather (1) collected stamps when he was a boy. He (2) began to lean many interesting fact about history. And he (3) knew many interesting stories about famous people, too. He (4) kept his collection in a special album. Later when he (5) travelled he always (6) brought many stamps for his collection. |
|||||||||||||||||||||
до активного, свідомого засвоєння знань Мета: організувати та цілеспрямувати пізнавальну діяльність учнів; підготувати їх до засвоєння нового матеріалу (формулювання мети та завдань уроку, постановка навчальної проблеми, мотивація навчальної діяльності) |
It’s time to guess the topic of the lesson. Look at the board, there are some words. (cloudy, cold, hot, foggy, windy, rainy, snowy, sunny, warm) Read them. What do we use such words for? We use them to describe the weather. So, the topic is “Weather”. By the end of lesson you will be able to ask and answer about the weather, using the active vocabulary of the lesson. |
|||||||||||||||||||||
Мета: демонстрація практичної важливості вивчення нового матеріалу, мотивація учнів до його засвоєння; сприяти розвитку мовної здогадки та мовленнєвої реакції учнів; сприяти розвитку навичок аудіювання. |
Listen and answer the questions.
Look at the window. What is the weather like? |
|||||||||||||||||||||
Мета: забезпечення сприйняття, осмислення й первинного запам'ятовування знань та способів дій, заохочення учнів до самоорганізації процесу навчання; сприяти навчанню вміння вести діалог-розпитування в ситуації “What’ the weather like?”; сприяти формуванню уявлення учнів про безособові речення; сприяти розширенню словникового запасу з теми; сприяти розвитку навичок читання з повним розумінням; |
Ex. 1 p. 98 Listen and repeat the words. Cloud, cloudy, cold, hot, fog, foggy, wind, windy, rain, rainy, snow, snowy, sun, sunny, warm. Act out the dialogue as in the example. (A picture of the weather is on the screen.) Example A: What is the weather like? B: It’s snowy. A: Do you like when it snows? B: Yes, I do. I like snowy weather. / No, I don’t. I don’t like it when it’s cold. Explain the usage of “it is” to describe the weather. Ex. 3 p. 99 Read and match the postcards (1-3) to the pictures (A-C).
|
|||||||||||||||||||||
Мета: забезпечення засвоєння нових знань та способів дій на рівні застосування в зміненій ситуації, самостійне виконання учнями завдань, що вимагають застосування знань у знайомій та зміненій ситуації; сприяти розвитку навичок письма.
|
A game “Cross and Naught ” Children are split into two groups. Each group chooses one field and describes the weather in the picture. Look at the window. Write what the weather is today. |
|||||||||||||||||||||
Мета: встановлення відповідності між поставленими завданнями уроку та його результатами, самооцінка діяльності |
Our lesson is about to finish, but we have time to estimate the lesson and remember what you’ve learnt today. You have a card. Please, remember activities at the lesson and write your answers.
|
|||||||||||||||||||||
Мета: забезпечення розуміння мети, змісту й способів виконання домашнього завдання (конкретний, стислий інструктаж по виконанню домашнього завдання; диференціація домашнього завдання) |
The lesson is over. Have a nice day! |