Тема уроку:Захоплення (можливості)мого друга.
Мета уроку:
Навчальна-ввести та закріпити лексичний та граматичний матеріал по темі: Захоплення(можливості) мого друга;
-формувати уміння одержувати із тексту та ілюстрацій нові знання;
-формувати навики роботи з підручником та зошитом із друкованою основою.
-формувати уміння читати і писати у швидкому темпі;
-формувати уміння конкретизувати набуті знання та використовувати їх на практиці;
-формувати уміння запитувати та надавати інформацію щодо своїх умінь та навичок;
-формувати уміння активно застосовувати мову,що вивчається;
-формувати уміння ефективно співпрацювати під час роботи в парах;
Розвиваюча-сприяти збагаченню словникового запасу;
-сприяти розвитку усного та писемного мовлення;
-сприяти розвитку спостережливості,уваги,уяви та мислення;
-формувати вміння працювати за зразком та вказівками вчителя;
-формувати вміння до оцінки якості відповідей своїх товаришів;
Виховна-виховувати уважність,зібраність,спостережливість;
-виховувати культуру поведінки та свідому дисципліну;
-виховувати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови;
-сприяти попередженню втоми на уроці
Методи навчання:бесіда,діалог,пояснення,робота в групах та парах,робота з підручником,самостійна робота
Тип уроку:комбінований
Обладнання:підручник,зошит,презентація ,наочність,
роздатковий матеріал
Очікуваний результат:учні повинні показати свої знання по вивченій темі,використовуючи вивчений лексичний та граматичний матеріал в усному та писемному мовленні при різних видах роботи.
План уроку
1.Організаційний момент
Good morning boy and girls!How are you?
What's the weather like today?What day(date,month)is it now?
2.Введення в іншомовне середовище
Fill in the columns
Play Ride Use
Basketball,computer games,the piano,chess,football,the violin,a bike,a horse,a motorbike,a camel,a computer,the internet.(учні розміщують потрібне слово у правильну колонку-робота біля дошки)
3.Лексична зарядка
T-P1,P2
Учитель по черзі задає питання,учні відповідають:
Can you play basketball?
Yes,I can/No,I can't.
4.Перевірка домашнього завдання
Вибірково(вправа з робочого зошита з друкованою основою)
5.Фізкультхвилинка
6.Робота з темою уроку
Учні дивляться презентацію про особливості вживання та відмінювання модального дієслова can потім самі утворюють правило,вчитель допомагає,при потребі.
Робота з підручником-вправа 5 стор.37(усно)
-Робота в парах
Учні складають діалоги використовуючи модальне дієслово can
1)you/swim
Can you swim?
Yes,I can/No,I can't
2)your mum/speak English
3)your dad/ride a bike
4)what sports/you play
I can play……
5)what computer games/play
6)what/your best friend do
He/she can……
Sentence builder
Учні читають зразок поєднання двох речень в одне
I can draw and I can paint.
I can ride a bike but I can't swim.
Закріплення
Учні працюють у групах та виконують вправу з зошита з друкованою основою
Робота в парах
Впр.9 стор.37 підручник
Учні заповнюють таблицю,потім оголошують результати у вигляді діалогу між собою.
7.Подача домашнього завдання
WB p.35,RU p.39
8.Підсумок уроку.Оцінювання.
Клас 4-А
Урок №41
Дата проведення-19.11.2015р
Тема уроку:Захоплення (можливості)мого друга.
Мета уроку:
Навчальна-ввести та закріпити лексичний та граматичний матеріал по темі: Захоплення(можливості) мого друга;
-формувати уміння одержувати із тексту та ілюстрацій нові знання;
-формувати навики роботи з підручником та зошитом із друкованою основою.
-формувати уміння читати і писати у швидкому темпі;
-формувати уміння конкретизувати набуті знання та використовувати їх на практиці;
-формувати уміння запитувати та надавати інформацію щодо своїх умінь та навичок;
-формувати уміння активно застосовувати мову,що вивчається;
-формувати уміння ефективно співпрацювати під час роботи в парах;
Розвиваюча-сприяти збагаченню словникового запасу;
-сприяти розвитку усного та писемного мовлення;
-сприяти розвитку спостережливості,уваги,уяви та мислення;
-формувати вміння працювати за зразком та вказівками вчителя;
-формувати вміння до оцінки якості відповідей своїх товаришів;
Виховна-виховувати уважність,зібраність,спостережливість;
-виховувати культуру поведінки та свідому дисципліну;
-виховувати пізнавальний інтерес до вивчення англійської мови;
-сприяти попередженню втоми на уроці
Методи навчання:бесіда,діалог,пояснення,робота в групах та парах,робота з підручником,самостійна робота
Тип уроку:комбінований
Обладнання:підручник,зошит,презентація ,наочність,
роздатковий матеріал
Очікуваний результат:учні повинні показати свої знання по вивченій темі,використовуючи вивчений лексичний та граматичний матеріал в усному та писемному мовленні при різних видах роботи.
План уроку
1.Організаційний момент
Good morning boy and girls!How are you?
What’s the weather like today?What day(date,month)is it now?
Today we’ll speak about the abilities of our friends and learn some grammar points .Let’s start our lesson.
2.Введення в іншомовне середовище
Fill in the columns
Play Ride Use
Basketball,computer games,the piano,chess,football,the violin,a bike,a horse,a motorbike,a camel,a computer,the internet.(учні розміщують потрібне слово у правильну колонку-робота біля дошки)
3.Лексична зарядка
T-P1,P2
Учитель по черзі задає питання,учні відповідають:
Can you play basketball?
Yes,I can/No,I can’t.
4.Перевірка домашнього завдання
Вибірково(вправа з робочого зошита з друкованою основою)
5.Фізкультхвилинка
6.Робота з темою уроку
Учні дивляться презентацію про особливості вживання та відмінювання модального дієслова can потім самі утворюють правило,вчитель допомагає,при потребі.
Робота з підручником-вправа 5 стор.37(усно)
-Робота в парах
Учні складають діалоги використовуючи модальне дієслово can
1)you/swim
Can you swim?
Yes,I can/No,I can’t
2)your mum/speak English
3)your dad/ride a bike
4)what sports/you play
I can play……
5)what computer games/play
6)what/your best friend do
He/she can……
Sentence builder
Учні читають зразок поєднання двох речень в одне
I can draw and I can paint.
I can ride a bike but I can’t swim.
Закріплення
Учні працюють у групах та виконують вправу з зошита з друкованою основою
Робота в парах
Впр.9 стор.37 підручник
Учні заповнюють таблицю,потім оголошують результати у вигляді діалогу між собою.
7.Подача домашнього завдання
WB p.35,RU p.39
8.Підсумок уроку.Оцінювання.
1)you/swim
Can you swim?
Yes,I can/No,I can’t
2)your mum/speak English
3)your dad/ride a bike
4)what sports/you play
I can play……
5)what computer games/play
6)what/your best friend do
He/she can……
1)you/swim
Can you swim?
Yes,I can/No,I can’t
2)your mum/speak English
3)your dad/ride a bike
4)what sports/you play
I can play……
5)what computer games/play
6)what/your best friend do
He/she can……
1)you/swim
Can you swim?
Yes,I can/No,I can’t
2)your mum/speak English
3)your dad/ride a bike
4)what sports/you play
I can play……
5)what computer games/play
6)what/your best friend do
He/she can……
1)you/swim
Can you swim?
Yes,I can/No,I can’t
2)your mum/speak English
3)your dad/ride a bike
4)what sports/you play
I can play……
5)what computer games/play
6)what/your best friend do
He/she can……
1)you/swim
Can you swim?
Yes,I can/No,I can’t
2)your mum/speak English
3)your dad/ride a bike
4)what sports/you play
I can play……
5)what computer games/play
6)what/your best friend do
He/she can……