Back to School
Тема : Знайомство .Привітання.
Підтема: Час Історії
Мета: продовження формування комунікативних навичок, розвиток навичок сприймання тексту на слух, формування навичок монологічного та діалогічного мовлення за заданою ситуацією.
Обладнання:підручник, картки, аудіо матеріал, додаткові матеріали.
Очікуваний результат уроку: в кінці уроку учні можуть назвати предмети, про які йшла мова, можуть передавати слова команди по літерам.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting.
T.: Hello, my friends! Nice to see you again! How are you? (покажіть смайл happy and sad, та запитайте малечу: Are you happy or sad (angry)?)
Ps.: Hello! We're happy!
T.: Great! Let's sing a song "Hello!" together.
Співаємо пісню
Checking homework.
Фонетична розминка
[ei]
Rain, rain, go away,
Come again another day,
Little Johnny wants to play,
Rain, rain, go away.
Warming up
Glove Puppet greetings
Use a glove puppet (such as a Sesame Street puppet) to greet the students. Keep him in a cloth bag. Bring out the bag, open it enough to see in and shout into the bag the puppet's name (e.g. "Cookie Monster!"). Then move your ear to the opening to listen - nothing. Go to each student and encourage them to shout the puppet's name into the bag - each time nothing happens. Finally, get all the students together to shout the name at the same time. This time the puppet wakes up and jumps out of the bag! The puppet then chats to each S: "Hello", "What's your name?" "Goodbye / See you" before going back into the bag and back to sleep.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Pre-listening Task
На першому етапі презентуємо слова, які учні почують в історії (див. додаток).
Розглядаємо малюнки, учні роблять припущення, про що йтиме мова.
While-Listening Task
Прослуховування історії.
Обговорення.
Друг прослуховування.
Учитель включає окремі фрази для того, щоб учні знайшли потрібний малюнок у книзі.
Post-Listening Task
Game
Ділимо учнів на 2 групи. З кожної обираємо по ведучому. Кожному ведучому роздаємо картки зі словами, які їм потрібно передати своїм друзям, а команди повинні відтворити те, що передав по літерам ведучій. Учні можуть літери записувати або сприймати на слух:
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА
Homework.
Підведення підсумків уроку.