Узагальнюючий урок ''Рідний край''

Про матеріал

Узагальюючий урок з природознавства для 1 класу. Тема уроку '' Рідний край''. На уроці діти наповнювали лепбук за даною темою. Було виконано 7 завдань. Робота проводилася в групах. Також була презентація, виготовлених дітьми, міні-проектів. На завершення учні поділилися враженнями про проведений урок.

Перегляд файлу


 





 

 




    Узагальнюючий урок


 

’’ РІДНИЙ КРАЙ’’


 

 

 



                                                                                      

 

 


 

 

Тема. Узагальнюючий урок за темою: «Рідний край»

Мета: узагальнити знання і вміння учнів з теми «Рідний край»; продовжити формувати вміння аналізувати,  порівнювати, встановлювати причинно- наслідкові зв’язки в природі; розвивати мовлення, увагу, спостережливість;

прищеплювати любов та бережливе ставлення до природи.

Обладнання: лепбук, малюнки із зображенням тварин та рослин, аркуші паперу , олівці, ножиці, клей.

Тип уроку: узагальнюючий

Хід уроку

І. Організація класу до уроку.

Продзвенів шкільний дзвінок

І почався наш урок.

Будьмо всі старанними

На уроці, вправними.

Нас чекає гарна гра.

За роботу всім пора.

Вправа «Очікування».  (Учні оголошують свої очікування від уроку, починаючи фразою: «Я очікую…»).

ІІ. Фенологічні спостереження.

- Розкажіть про сьогоднішній день. Який він?

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

- Ми працювали над темою «Рідний край». На попередніх уроках ми дізналися, які рослини і тварини є у нашому краї, вчилися спостерігати, знаходити відповіді на запитання. Сьогодні ми переконаємось, що між людиною і природою існує нерозривний зв’язок.

Для того, щоб наш урок став цікавим, ми з вами спробуємо наповнити наш лепбук, який ми виготовили напередодні.
ІV. Узагальнення і систематизація знань. Робота в групах.

1 завдання. З’єднати загадку з малюнком –відгадкою.

F:\Виховна 1-А 16.03.18\DSC_2069.JPG
2 завдання. Дані малюнки тварин розділити на дві групи: свійські і дикі.

F:\Виховна 1-А 16.03.18\DSC_2041.JPG
 

3 завдання. Дані малюнки розділити на овочеві та плодово-ягідні.

 

F:\Виховна 1-А 16.03.18\DSC_2012.JPG
 

F:\Виховна 1-А 16.03.18\DSC_2014.JPG


4 завдання. Вирізати малюнки риб. Акваріумні рибки вкинути в акваріум, а річкові – наклеяти на ’’річку’’.

F:\Виховна 1-А 16.03.18\DSC_2004.JPG
5 завдання. Скласти пазли.F:\Виховна 1-А 16.03.18\DSC_2061.JPG

F:\Виховна 1-А 16.03.18\DSC_2058.JPG
6 завдання. Презентувати міні-проект про лікарські рослини рідного краю.
 

F:\Виховна 1-А 16.03.18\DSC_2031.JPG

F:\Виховна 1-А 16.03.18\DSC_2023.JPG
7 завдання. Заселити  казкову ферму тваринами, які є в рідному краї.F:\Виховна 1-А 16.03.18\DSC_2082.JPG
F:\Виховна 1-А 16.03.18\DSC_2083.JPG
 

F:\Виховна 1-А 16.03.18\DSC_2087.JPG
 

VІ. Підсумок уроку.

- От і закінчився наш урок. Ви добре справились із завданнями. Думаю, що діти нашого класу справжні друзі природи.

- Чи справдилися ваші очікування?

- Де використаєте знання, отримані на уроці?

 

 

 

docx
Додано
27 липня 2018
Переглядів
867
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку