Сучасне навчання у вас вдома
провайдери -беруть на себе всю технічну сторону організації Вебінару: Створюють реєстраційні форми для слухачів; Інструкції для слухачів як налаштувати свій звук і інші параметри; Забезпечують трансляцію Вебінару (Power-Point презентації, звук, відео, «робочий стіл» доповідача і т.ін.); Забезпечують зв'язок як між доповідачами та слухачами («чат», питання голосом через мікрофон), так і між самими слухачами (включаючи «приватний чат»); Запис вебінару;
Економія коштів. По-перше, вартість онлайн-навчання набагато нижче у порівнянні з очними семінарами і тренінгами. По-друге, не потрібно витрачати гроші на проїзд, готель і харчування. Витрати на організацію навчального процесу також мінімальні: все, що потрібно - це персональний комп'ютер, підключений до мережі Internet, колонки / навушники і, при необхідності, веб-камера
Економія часу. Технологія вебінарів передбачає навчання короткими сесіями: зазвичай від 45 хвилин до 1,5 годин. Не треба витрачати час на проїзд до місця проведення семінару, на відрядження, перельоти і готелі. Тобто за допомогою вебінарів можна вчитися практично без відриву від роботи
Інтерактивна участь. Учасники вебінару можуть побачити презентації, відео, робочий стіл доповідача точно так само, як якщо б знаходилися у лекційній залі. Можна задати своє питання доповідачеві і отримати рекомендацію з конкретної ситуації, брати участь в опитуваннях і голосуваннях, висловлюючи свою думку
ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У вебінарі? Зайти на сайт Центру в розділ "Вебінари" Обрати зацікавив Вас online семінар, натиснути на нього. У вікні натиснути "Register" Новим користувачам - зареєструватися на порталі, для зареєстрованих користувачів - зайти під своїм логіном і паролем Увійти на вебінар у вказаний в програмі час.
5 наївних запитань про вебінари. Що станеться, якщо я пропущу заняття на вебінарі? У звичайній групі я б узяв конспект у сусідки по парті, а тут що робити?Організатори вебінарів, як правило, ведуть запис кожного заняття. Оскільки вони не менше за Вас зацікавлені у якості навчання, Вам обов'язково нададуть запис пропущеного заняття. Тим не менш, перед тим, як записатися на курс, варто уточнити цей момент у його організаторів.
5 наївних запитань про вебінари. Мені не хотілося б, щоб вебінар нагадував навчальний диск. У чому його відмінності?Вебінари проходять в режимі on-line і за своїми характеристиками набагато ближче до звичайних занять, ніж до навчальних дисків. Вони проводяться на базі спеціально розроблених порталів вебінарів, які, конкуруючи між собою, прагнуть створити якісне, максимально наближене до очного навчання. Як правило, учень такого курсу на своєму моніторі в окремому вікні бачить і чує викладача, в іншому - той матеріал, який в звичайному класі був би на дошці (зазвичай у вигляді презентації), в третьому - може задавати запитання. Таким чином і досягається інтерактивність - адже все відбувається "тут і в цей час". У будь-який момент (скажімо, якщо учневі щось незрозуміло), можна поставити запитання, уточнити інформацію, і отримати відповідь через кілька секунд. Багато порталів навіть ввели спеціальну функцію - "піднята рука", щоб те, що відбувається на вебінарі максимально нагадувало навчальний клас.
5 наївних запитань про вебінари. Я - звичайний Internet користувач. Використовую пошту, блукаю сайтами, іноді сиджу в чатах. Чи впораюся я з вебінаром?Певний рівень підготовки потрібний лише адміністраторам і викладачам вебінарів. Якщо Ви записані на вебінар, Вам, як правило, приходить на електронну пошту посилання, "клікнув" на яке, Ви заходите на урок. Ось і всі навички, які Вам потрібні!Під час заняття Ви слухаєте, записуєте, при необхідності задаєте запитання - задаєте його в спеціальному чаті. Або, інший варіант - одним "кліком", клацнув на зображення мікрофону, Ви підключаєте його, і знову-таки, запитуєте, або, навпаки, відповідаєте на запитання викладача. Загалом, "просунутим" користувачем бути зовсім необов'язково.
5 наївних запитань про вебінари. Як вибрати якісний веб-курс? Чи є тут якісь критерії?Як і на звичайних курсах, при виборі вебінару варто керуватися принципом: "краще один раз побачити". Скажімо, на серйозних курсах, перш, ніж Ви запишетеся, Вам обов'язково нададуть можливість відвідати звичайне заняття в групі. Аналогічно і з вебінаром - вони записуються, і відповідальний організатор, упевнений в якості викладання на курсі, з легкістю дозволить Вам "бути присутнім" на занятті, вислав посилання на записаний вебінар. Більше того, багато організацій, розуміючи, що вебінари - справа ще нова, проводять так звані промо-вебінари. Це безкоштовні заняття на цікаву тему, які демонструють слухачам як якість викладання, так і технічні можливості навчання. Не нехтуйте ними - це завжди яскраво і актуально!
Якщо ти будеш знати не одну ноту, а всі сім, тобі відкриваються надзвичайні можливості, і ти зможеш творити величні симфонії та імпровізувати, коли це необхідно…БАЖАЮ ВСІМ УСПІХУ!Шпильова В. ВНехай вас не підводять реактиви. Величезного успіху, ініціативи. Завдань вам важких, а ще таких,Достойно щоб вирішити вам їх. Робота щоб була прекрасна,Щоб вдача супроводжувала незгасно. В експериментах підтверджених міркувань,Величезного успіху без питань.