Тема: Вербові котики (Образотворче мистецтво,3 клас)
Мета: вчити бачити красоту форми у природі та мистецтві; формувати вміння зображувати натюрморт із гілочок верби; вдосконалювати навички малювати фарбами; розвивати увагу, спостережливість, вміння правильно розміщувати малюнок на папері; виховувати охайність під час виконання роботи.
Обладнання: листівки із зображенням верби, букет котиків, фарби, пензлик, стаканчик, палітра, простий олівець.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Підготовка робочих місць до уроку.
ІІ. Оголошення теми і мети уроку.
ІІІ. Робота над темою уроку.
Загадка про вербу:
Проливала дрібні сльози
Молода дівиця.
Полоскала довгі коси
У чистій водиці.
Розшифруйте!
БАРВЕ (верба)
КИТИКИ (котики)
БНАРВЕ ДІНЕЛЯ( вербна неділя)
Погляньте на гілочку уважно.
- Чи прутик скрізь однакової довжини?
- До якої геометричної фігури подібний цвіт верби?
- Що нагадують вам чорні лусочки?
ІV. Практичне поетапне виконання роботи під керівництвом учителя
Перший етап – вибір кольорового листка для роботи.
Другий етап – розміщення гілочок на листку.
Третій етап – робота з фарбами.
( повторити правила користування художнім приладдям).
Четвертий етап – оформлення.
V. Аналіз дитячих робіт.
Усі роботи виставляються і діти вибирають найкращі малюнки, визначають помилки в окремих роботах.
VI. Підсумок уроку.
- Діти чого ви навчилися на сьогоднішньому уроці?
- Що вам сподобалося, що викликало труднощі?
Тема: Вербові котики (Образотворче мистецтво,3 клас)
Мета: вчити бачити красоту форми у природі та мистецтві; формувати вміння зображувати натюрморт із гілочок верби; вдосконалювати навички малювати фарбами; розвивати увагу, спостережливість, вміння правильно розміщувати малюнок на папері; виховувати охайність під час виконання роботи.
Обладнання: листівки із зображенням верби, букет котиків, фарби, пензлик, стаканчик, палітра, простий олівець.
Хід уроку
І. Організаційний момент
Підготовка робочих місць до уроку.
ІІ. Оголошення теми і мети уроку.
ІІІ. Робота над темою уроку.
Загадка про вербу:
Проливала дрібні сльози
Молода дівиця.
Полоскала довгі коси
У чистій водиці.
Розшифруйте!
БАРВЕ (верба)
КИТИКИ (котики)
БНАРВЕ ДІНЕЛЯ( вербна неділя)
Погляньте на гілочку уважно.
- Чи прутик скрізь однакової довжини?
- До якої геометричної фігури подібний цвіт верби?
- Що нагадують вам чорні лусочки?
ІV. Практичне поетапне виконання роботи під керівництвом учителя
Перший етап – вибір кольорового листка для роботи.
Другий етап – розміщення гілочок на листку.
Третій етап – робота з фарбами.
( повторити правила користування художнім приладдям).
Четвертий етап – оформлення.
V. Аналіз дитячих робіт.
Усі роботи виставляються і діти вибирають найкращі малюнки, визначають помилки в окремих роботах.
VI. Підсумок уроку.
- Діти чого ви навчилися на сьогоднішньому уроці?
- Що вам сподобалося, що викликало труднощі?