Видатні спортсмени ( Сергій Бубка)

Про матеріал
Урок створено для повторення та закріплення лексики теми “Спорт ”, для розвитку навичок читання письма та аудіювання.
Перегляд файлу

 

 

Тема. Видатні спортсмени.

 

  • Мета: Повторити та закріпити лексику теми “Спорт ”, активізуючи її в діалогічному мовленні учнів.Тренувати навички учнів вживати Present Perfect Continuous Tense. Розвивати навички читання учнів, розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу, комунікативні уміння та навички.
  • Обладнання:
  •  Підручник
  • Робочий зошит
  • Малюнки для індивідуальної роботи
  • Записи на дошці
  • Відеоматеріал

Хід уроку

 

І Введення в урок.

1. Привітання.

Good morning, pupils! Glad to see you!

Who is on duty today?

Who is absent today?

 

2. Уведення в іншомовну атмосферу

– Do you do sport?

- Which sports do you like (dislike)?

- Is it difficult to be a professional sportsman?

- Which famous sportsmen do you know?

 

3.Оголошення теми і мети уроку.

Today our lesson will be about famous sportsmen.

ІІ Основна частина уроку

T.:Let’s divide our class into two teams. Your tasks are  unscramble the letters to make the names of sports and choose right words according to their group (winter sports and summer sports). Now tell me, please, which of them are winter and summer sports?

Key: hokey, football, baseball, badminton, tennis, basketball, volleyball, golf, running, skating, swimming, wrestling, boxing, ping pong, sailing, diving, gymnastic, cycling.

(на дошці написані тематичні спортивні групи; учні поділяються на дві команди, з кожної команди виходять по черзі  по одному учню до дошки та вибирають слова за тематичними групами)

T.: Thank you, well done

1. Діти співвідносять фото спортсменів з їхніми іменами та заняттями

 

  1. Перевірка домашнього завдання

T: Your home task was to read and translate text about Serhiy Bubka and to write ex.3, p.176 (complete the sentences acc. to the text)

T.: unknown words from the text

Interest in sport

Attacker

Defence

To take part in sporting competitions

Competitive spirit

In my blood

Reading

Текст «Serhiy Bubka, the Great Record-Holder» ex.2, p.117

Перевірка основного розуміння прочитаного тексту.  Учні обмінюються зошитами та перевіряють впр.3, стор.117 (правильні відповіді на дошці)

 

Speaking

T.: Answer my questions.

1. When did Bubka’s interest in sport come to him?

2. What games did he like best of all?

3.When did he begin his physical education classes?

4. What was in his blood?

3. Робота з відео.

 

 

 

 

Аудіювання до відео

  1. What does Serhiy Bubka do?

a)gymnastics;

b) football;

c)high jumping;

2. How many attempts does he has?

a)1;

b)2;

c)3;

3. The second attempt was…

a)the worse attempt;

b)he did not try it;

c)it was his the best attempt;

4. He was the champion…

a) 5 times;

b)2 times;

c)3 times;

5. In the end of this video Serhiy  Bubka says….

a) “Never mind!”

b)”just push hard, push myself”

c)” I don”t like sport”.

 

 

II. Match the words with the definition.

Spectator, medal, winner, flag, gold medal, stadium, ticket, athlete.

  1. It can be made of gold, silver or bronze. A champion wears it around the neck.______medal________
  2. An open space for sports events. It has seats.___stadium__________
  3. You need it to enter the stadium.___ticket_______
  4. Every country has it. It is multicoloured.____flag___________
  5. A person who is excellent at sports._____athlete____________
  6. A person who is watching an event.____spectator______
  7. A sportsman who finishes first._____winner___________
  8. A champion gets it.___________gold medal_____

 

 

  1. Повторення утворення Present Perfect Continuous Tense та тренування його вживання на рівні речення.

T.: Ми  згадали про деяких відомих спортсменів, а тепер давайте скажемо,  хто яким спортом займається та як довго.

Now let’s recall Present Perfect Continuous Tense

 

HAVE

HAS       + BEEN +V ING

 

FOR, SINCE

(діти усно перекладають речення)

 

  1. Мій друг займається футболом вже два роки.
  2. Вони бігають вже п’ятнадцять хвилин.
  3. Дівчатка стрибають з першої години.

 

 

T.: Your have some pictures on the tables. You have to write what kind of sport persons go in for, for how long.(самостійно виконують, після закінчення роботи показують малюнки та зачитують свої речення)

 

ІІІ

1. Підсумки уроку

T.: Complete the sentences:

We read the text about…

We told about such sportsmen as…

They go in for…

 

 

  1. Оцінки
  2. Домашнє завдання: переказ тексту про С. Бубку, впр.3, стор.117 – виписати незнайомі слова у словник

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Yankova Anna
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
doc
До підручника
Англійська мова (7-й рік навчання) 7 клас (Несвіт А.М.)
Додано
21 жовтня 2020
Переглядів
934
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку