Відеоурок "Походження, біологічні особливості, умови утримання кроликів"

Про матеріал
Ознайомити вихованців з морфологічними та біологічними особливостями декоративних кроликів Засвоїти основні правила їх утримання Сформувати навички годівлі та правильного догляду за тваринами Виховувати любов до домашніх тварин, бажання доглядати за ними Розвивати почуття відповідальності за кожне живе створіння
Зміст слайдів
Номер слайду 1

загадка Як і зайчик, має вушка, Весь пухнастий, як подушка, Любить моркву, капустину, Лагідний, немов дитина, Білий, ніби заметіль, В клітці спить маленький …

Номер слайду 2

Декоративні кролики

Номер слайду 3

Мета Ознайомити вихованців з морфологічними та біологічними особливостями декоративних кроликів Засвоїти основні правила їх утримання Сформувати навички годівлі та правильного догляду за тваринами Виховувати любов до домашніх тварин, бажання доглядати за ними Розвивати почуття відповідальності за кожне живе створіння

Номер слайду 4

Виведено приблизно 150 порід кроликів. Найбільші важать 7 кг. Звичайно, в квартирі краще тримати маленьку тваринку. Карликові кролики важать 1-2 кг і живуть до 7 років. В ангорських кроликів дуже довге й м’яке хутро.

Номер слайду 5

Переваги кроликів: Кролики – це дуже охайні і досить інтелектуальні тварини Вони не кусаються, не мають паразитів При належному догляді можуть прожити до 12 років

Номер слайду 6

Недоліки: Люблять гризти все, що трапиться на їх шляху На тілі є залози секреції, які виділяють дуже специфічний запах Кролики активні вночі Раз на місяць потрібно підстригати кігті кроликів Регулярно прибирати клітку

Номер слайду 7

Житло для кроликів Утримувати кроликів можна в тераріумах або в клітках розміром 60Ч30Ч60. На дно клітки чи тераріуму потрібно класти підстилку. Це може бути тирса, сіно або прив’яла трава(влітку). Підстилку потрібно змінювати кожного дня.

Номер слайду 8

Кролики люблять моркву, капусту, інші овочі та навіть фрукти. Ще вони потребують сухарів, щоб точити зуби, які в цих гризунів ростуть усе життя. У клітці завжди мають бути сіно та свіжа вода. Кігті у кролика ростуть швидко, адже у природі він риє ними нору. Кролику, що живе у квартирі, кігті треба стригти.

Номер слайду 9

Тримісячна самочка уже може виношувати кроленят. Кролиця виношує кроленят близько місяця. Малюки народжуються голими, сліпими й глухими. Два місяці вони смокчуть материнське молоко та сплять. Відлучати кроленят від кролиці можна лише тоді, коли вони почнуть гризти твердий корм.

Номер слайду 10

Правила прогулянок Щодня потрібно випускати тварин з клітки на прогулянку. Під час прогулянки можна брати кролика на руки, ласкаво розмовляти з ним, гладити по спині та по голові. Під час прогулянок не можна дозволяти тварині гризти пластикові та гумові предмети.

Номер слайду 11

Дякую за увагу!

ppt
Додано
23 жовтня 2019
Переглядів
634
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку