Відкритий урок "Професії"

Про матеріал

Урок по темі "Професії" для учнів 3 класу. Мета цього уроку: презентувати новий лексичний матерiал за темою “Професії”, практикувати мовні засоби за темою ”Професії”, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенцii читання, аудiювання й усного монологiчного мовлення;

Перегляд файлу

Гусинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Куп'янської  районної ради Харківської області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                         Вчитель: Нюнюк Н.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

Тема уроку:Професії

Мета:

навчальна: презентувати новий лексичний матерiал за темою “Професії”, практикувати мовні засоби за темою ”Професії”, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, вдосконалювати компетенцii читання, аудiювання й усного монологiчного мовлення;

розвивальна: вчити уважно стежити за презентованою iнформацiєю, мотивувати готовнiсть братии участь в iншомовному спiлкуваннi, розвивати рiзнi типи пам'ятi - слухову, зорову, увагу, уяву, учити логiчно висловлювати думку;

виховна: виховувати умiння концентруватися, слухати iнших, формувати доброзич-

ливу атмосферу в класi.

Обладнання: презентація Power Point, підручник, робочий зошит, роздатковий матеріал.

Хід уроку

I.Початок уроку

1.Організаційний момент

 Good morning! I’m glad to see you! We have many guests at our lesson.

 Let’s greet them. ( Вiрш ”Good morning”). Sit down, please. Get ready for the English lesson. Let’s start our English  lesson now.

2.Мовленнєва розминка

And now tell me, please

-What is your name?

-How old are you?

-Where do you live?

-How are you?

-What day is it today? (11 запитань)

(Діти відповідають на питання вчителя, і в якості подарунка отримують  одну із наступних літер: p, r, o, f, e, s, s, i, o, n, s.)

  • Come here, please.

 (Діти виходять на середину з літерами і читають  слово «professions»)

T:Let`s read and translate,please. Thank you, take your places.

3. Повідомлення теми та мети уроку.

The topic of our lesson is "professions”.

Today we are going:

  • to speak about professions;
  • to read;
  • to write.

At the end of the lesson you must name the professions, speak about some of the professions, tell what you want to be.

Сьогодні ми з вами потрапимо в загадковий, чарівний ліс. Do you like travelling? Хто живе в цьому лісі побачимо пізніше. Коли ми потрапимо в цій ліс і познайомимося з героями нашого уроку нам треба буде розважати їх та допомагати їм.

II.Основна частина уроку

1. Уведення в іншомовну атмосферу Look at the screen, please.

Час познайомитися з нашими героями (назви тварин).  У наших чудових друзів кудись пропали дерева. Brother Bear  з'ясував,  що їх зачаклував чарівник і щоб їх врятувати треба виконати декілька завдань.

  1. First we do warm-up. Look at the blackboard

Практикування у вимовлянні звуків.

  • Listen and repeat some sounds

Учні прослуховують звуки, а також слова, у яких є ці звуки.

Потім учні повторюють за вчителем; учитель пояснює правила читання літер.

[o] not, job, office

[e] desk, secretary

 [ә] teacher, farmer, driver.

Т: OK, very well.

Ви врятували перше дерево.

- The second task.

2. Введення нової лексики. Робота з презентацією

Listen, retell new words and then try to translate them. (малюнки)

  • Excellent! Good for you!

Look at the screen, again.Name the professions. ( слайд)

Вправа «Ехо»

3.“ Ukranianball and Englishball game

Lets play a  game.

T: a doctor

P: лікар

Т: a teacher

Т: а driver 

T: It is fantastic!

4. Say what your parents are..

Пригадать членів родини (10 людей загинать пальці)

My mother is…( a teacher)

My father is …( a doctor)

My sister is a …(baker)

My brother is a …(driver)

My uncle is a…(famer)

T: Good. You save the next tree.

 

2. Активізація нового лексичного матеріалу.

1)Робота з підручником

Now open your books on page 48 exercise 1. Look at the pictures.

Listen and say (р. 48, ех. 1)

teach [          ]вчити

sick [            ]хворий

bus [            ]автобус

 (Do choral and individual repetitions of the jobs: teacher, doctor, fаrmеr, bus drivеr.

Talk about the different jobs in the mother tongue.Would any pupils like to do the jobs shown hеrе when they grow up? Оr аrе there other jobs they would like to do?)

3) Читання

Now read this ex.1 p.48

2)Робота з картками

Let’s write something.Make up sentences

Фізкультхвилинка

So, we are very tired. Let`s do the  exercises.

Stand up, please!

Учні повторюють фрази та дії.

Hands up, hands down,

Hands on the hips, sit down.

Stand up, hands to the sides,

Bend left, bend right.

One, two, three, hop!

One, two, three, stop!

Stand still! Sit down, please!

Гра «Find the word»

 Let’s play game. «Знайди слово»

Треба знайти слово по темі уроку. В кожній строчки заховане одне слово. Знайдіть його.

3.Закріплення вивченого матеріалу

1)Робота в зошиті

Open your copy-books, please. Write down the date.

And now look at the screen again. I have one more task for you. On the screen you can see professions and actions. Your task is to match them. The pictures on the bottom will help you.

Write down your answers in your copy-books, please.

 1. a doctor                                        a)teaches pupils

 2 .a teacher                                      b)looks after sheep, pigs and hens

 3 .a driver                                        c)helps sick people

 4. a farmer                                       d)drives cars

 5. a cook                                          e)makes cakes

Are you ready? So, let’s check.

1c,2a,3d,4b, 5e.

Good work! Thank you!

2)Відгадування загадок про професії

You know a lot of professions.Listen and say what these people are.

 1. I like children very much.I like to read books, to write on the blackboard too.What am I? (a teacher.)

 2. I like children very much, but I do not like to write on the blackboard.I go to the hospital every day.What am I? (a doctor.)

 3. I like cars and buses.I like to travel very much.I can drive a car,

 a bus or a tram too.What am I?(a driver)

 

III.Кінець уроку 

1.Підсумок уроку

At the end of our lesson I want you to tell us what you want to be. Our screen will help you.

Thank you! You have worked a lot.

2.Оцінювання

We have done much work today.I must say your are good pupils. Our forest  is so beautiful! Do you like our lesson? Your marks are…

3.Домашнє завдання

 Open your day-books and your write down home task. Read (р. 48, ех. 1)

 It`s very interesting to know about your fathers and mothers. Use card 1 and write down about the members of your families.

(учні використовують зразок картки №1 і пишуть про членів своїх родин)

Card 1

I have got a father. He is …. (років)   He is a …..(професія)

I have got a mother. She is …. (років)   She is a …..(професія)

 

 

You have to learn new words.

 The lesson is over.Good-bye.

 

 

jobs-1_005.jpg

BUS DRIVER

D:\NATALI\ПРОФЕСІЯ ЗОБОВЯЗУЄ\english\3 клас\відкр урок\4.jpg

TEACHER

D:\NATALI\ПРОФЕСІЯ ЗОБОВЯЗУЄ\english\3 клас\відкр урок\bDiFEx3ZNjo.jpg

DOCTOR

D:\NATALI\ПРОФЕСІЯ ЗОБОВЯЗУЄ\english\3 клас\відкр урок\3346545_professii_14.jpg

FARMER

D:\NATALI\ПРОФЕСІЯ ЗОБОВЯЗУЄ\english\3 клас\відкр урок\wjGUWbjXXoo.jpg

COOK

 

C:\Users\User\Desktop\3681323-baker-with-bread-basket.jpgBaker

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
4.5
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
4.9
Всього відгуків: 2
Оцінки та відгуки
  1. Євстратенко Сергій Сергійович
    Доброго дня, дуже гарний і чітко продуманий урок! На жаль не вистачає презентації, можливо поділитися? serana12@ukr.net Дякую!
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  2. Регунов Андрей
    Дуже дякую Вам за надзвичайно цікавий урок!
    Загальна:
    4.7
    Структурованість
    4.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
23 листопада 2018
Переглядів
4224
Оцінка розробки
4.9 (2 відгука)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку