Відкритий урок з англійської мови в 3 класі "The world of professions"

Про матеріал
Мета: - навчальна - вивчити нові ЛО за темою, навчити творчо використовувати знання, вміння та навички за поданою лексикою, практикувати нові ЛО в діалогічному мовленні та активізувати комунікативні навички за темою; - розвиваюча - розвивати логічне мислення, вчити уважно стежити за інформацією, ефективно співпрацювати під час парної роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати різні типи пам’яті; -виховна - виховувати уміння концентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.
Перегляд файлу

English week’17

 

 

 

 

“The world of professions”

«Світ професій»

(Відкритий урок в 3-А класі)

 

 

C:\Users\Юлія\Downloads\Архивы\smurfi_professii\smurf doktor.png 

 

Підготувала:

вчитель англійської мови

Лупол Катерина Іванівна

 

 

 

 

Мета: - навчальна - вивчити нові ЛО за темою, навчити творчо використовувати знання, вміння та навички за поданою лексикою, практикувати нові ЛО в діалогічному мовленні та активізувати комунікативні навички за темою;

- розвиваюча  - розвивати логічне мислення, вчити уважно стежити за інформацією, ефективно співпрацювати під час парної роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати різні типи пам’яті;

-виховна - виховувати уміння концентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.

 

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

  • Привітання.

- Good morning, children!

- One, one, one – the bell has run,

Two, two, two – we are all here too,

We are all at our places

With sunshining faces

Good morning, teacher!

- How are you today?

- We are fine.

- It’s nice. Let’s start.

  • Уведення в іншомовну атмосферу.
  • Фонетична розминка:

THE TEACHER THOUGHT AND THOUGHT AND THOUGHT AND NOBODY KNOWS THE THOUGHT HE THOUGHT.

 

  • Мовленнєва розминка:
  • OK, children. And now answer my questions, please.

What day is it today? Here is the present for you (letter “J”)

What season is it now? Here is the present for you (letter “O”)

What month is it now? Here is the present for you (letter “B”)

What can you do in autumn? Here is the present for you (letter “S”)

  • And now, children who has letter “J” -  I have letter “J” - Come up to me, please…(O,B,S)
  • Now you can guess the topic of our lesson. It is “Jobs and professions”

II. Основна частина уроку.

  • Введення нової лексики. Робота з презентацією

Look at the screen, please. Listen, repeat new words and then try to translate them.

  • Гра “Jumbled letters”(слайд №)
  • Open your copy-books, please. Write down the date. (слайд №)

And now look at the screen again. I have one more task for you.  On the screen you can see professions and actions. Your task is to match them. The pictures on the bottom will help you.

Write down your answers in your copy-books, please. (слайд №)

  • Фізкультхвилинка “Penguin dance”
  • Гра “Find your pair”

1. Teacher, teacher, what do you do?

2. Doctor, doctor, what do you do?

3. Fireman, fireman, what do you do?

4. Officer, officer, what do you do?

A. I help you when you have a cold or flue.

B. I help stop fire that can hurt you.

C. I help you to stay safe whatever you do.

D. I teach reading and writing too.

  • Гра «Miming game» (Учень показує дію = учні відгадують професію)
  • Make up dialogues (слайд №)

III. Заключна частина уроку.

  • Підведення підсумків уроку

What professions do you remember?

  • Виставлення оцінок
  • Домашнє завдання - намалювати одну з вивчених професій та сказати, що людина цієї професії робить

And what are your emotions after lesson? Choose one of the smiles on your table and show me your emotions

Thank you for the lesson! Good bye!

 

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 3 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
26 березня 2019
Переглядів
919
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку