Відкритийурок.Конспект підсумкового уроку з інформатики у 3 класі.

Про матеріал

Конспект підсумкового уроку з інформатики у 3 класі

.Урок-гра «Тестовий редактор Word»

Мета:

навчальна: застосування умінь і навичок роботи в текстовому редакторі на практиці, узагальнити знання, навчитися використовувати Wordу творчій роботі;

розвивальна : розвинути інтерес до предмета, стимулювати логічне мислення, творчі здібності і пізнавальну активність, сприяти профорієнтації;

виховна: формування особистої відповідальності за власний результат і результат роботи товаришів, формування емоційно-позитивного напряму на практичну діяльність, сприяти відповідальному ставленню до своїх обов'язків.

Тип уроку. Урок закріплення умінь і навичок

Обладнання: Комп'ютери класу, програма для роботи та картки з завданнями.

Перегляд файлу

Урок-гра «Тестовий редактор Word»

Мета:

  •     навчальна: застосування умінь і навичок роботи в текстовому редакторі на практиці, узагальнити знання, навчитися використовувати Word у творчій роботі;
  •     розвивальна : розвинути інтерес до предмета, стимулювати логічне мислення, творчі здібності і пізнавальну активність, сприяти профорієнтації;
  •     виховна: формування особистої відповідальності за власний результат і результат роботи товаришів, формування емоційно-позитивного напряму на практичну діяльність, сприяти відповідальному ставленню до своїх обов'язків.

Тип уроку. Урок закріплення умінь і навичок

Обладнання: Комп’ютери класу, програма для роботи та картки з завданнями.

Хід уроку

 

 

І. Організація класу до заняття (1 хв.)

ІІ. Повторення правил техніки безпеки (4 хв.)

ІІІ. Актуалізація опорних знань (5 хв.)

Перед тим як перейти до нашої теми уроку дізнаємося наскільки добре ви знаєте комп’ютер

Задання 1 Відгадай загадку про складові комп’ютера

Скромний сірий колобок

Довгий, тонкий проводок

Зверху на коробці

Дві великі кнопки

В тебе є хороша книжка,

А в комп'ютера є ......(мишка).

 

Сотня клавіш, різні знаки

Спершу учні – небораки,

А тепер раз – два і готово

Відстукали слово.

Ось де пальцям фізкультура

І це все – ......(клавіатура).

 

Ось на нім комп'ютер пише

І малює без зупинки

Найцікавіші картинки

А влаштовує цей хор

Чарівник наш - ......(монітор)

 

Ось я кнопку натискаю

І папір вже заправляю.

Він друкує без зупинки

Вірші, пісні і картинки

І швидкий він, наче спринтер

Відгадайте, що це ...(принтер)

 

IV. На цьому уроці ми намагатимемося показати свою обізнаність в роботі з текстовим редактором.

Завдання уроку:

Закріпити свої навики та уміння в роботі з текстовим редактором.

V. Повідомлення завдань командам.(8 хв.)

Завдання 2. Турнір-розминка «Обганялки» (за кожне питання по одному балу)

 

  1. Як додати рамку в документ Word?(розмітка сторінки/межі сторінки/малюнок)
  2. Перш ніж змінити колір тексту потрібно його?(виділити)
  3. Як створити зберегти документ?(Файл/зберегти як)
  4. Як вставити картинку у документ?(Вставка/картинка)
  5. Дії з графічними об’єктами? (Вставити, копіювати, переміщати, змінювати розміри)
  6. Як змінити колір сторінки? (розмітка сторінки/колір сторінки)

Завдання 3 «Збери слово»

Зібрати з букв у Word слово (букви надруковані у WordArt і розкидані по всьому аркуші). Слова – це можливості, які має Word.

 


текст

файл

вставка


VI. квіатурний  тенажер

VII Релаксаційна пауза (2 хв.)

 

 

 

Завдання 4 «Ребуси»

VIII. Підсумок уроку (5 хв.)

 

Метод «Коло ідей»

  •                   На сьогоднішньому уроці мені найбільше запам'яталося…
  •                   Чи досягли ми мети, яку поставили на початку уроку?
  •                   Що було легким, а що складним?

IX. Рефлексія. (1 хв.)

Який настрій переповнює наприкінці уроку.

 

 

 

 

 

doc
Пов’язані теми
Інформатика, 3 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
21 серпня 2018
Переглядів
688
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку