Виготовлення жабеняти з паперу за зразком.

Про матеріал
Конспект уроку на тему "Виготовлення жабеняти з паперу за зразком" для 3 класу за альбомом Л.Роговської
Перегляд файлу

Дизайн і технології 3 клас

Тема: Виготовлення жабеняти з паперу за зразком.

Практична робота: виготовлення жабеняти з паперу

Мета:

 формування предметних компетентностей: учити урізноманітнювати дизайн ігрового середовища саморобками, виготовленими в техніці оригамі; удосконалювати навички роботи з папером; виробляти вміння вчитися, виготовляти вироби в техніці оригамі, організовувати своє робоче місце; розвивати фантазію, образне мислення, творчі здібності; виховувати естетичні смаки, культуру праці;

 формування ключових компетентностей: спілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами; уміння навчатися впродовж життя; соціальні та громадянські компетентності, загальнокультурна грамотність.

Обладнання: двосторонній папір зеленого кольору,(кольоровий папір),лінійка, декоративні очка, олівці або фломастери чорного кольору, ножиці, клей, комп'ютер, відеоролик.

Тип уроку: урок застосування знань, умінь і навичок

Міжпредметний зв’язок: малювання, читання, я досліджую світ

Очікуваний результат:  виготовляти жабку з паперу, дотримуватися правил з техніки безпеки, слухати вчителя.

Хід уроку:

1. Організаційний момент.

2. Актуалізація набутих знань

1. Бесіда за матеріалом попереднього уроку – фронтальне опитування.

2. Загадки про комах, тварин.

У болоті ця квакуха
Рот роззявила по вуха,
Ловить мушок, комарів, –
Ква – ква – ква, – лунає спів.
Все зелене: спинка, лапки
У болотяної …
(Жабки)

3. Вступна бесіда з техніки безпеки під час роботи на уроці

3. Повідомлення теми та мети уроку

 - Сьогодні будемо виготовляти жабенятко з паперу.

4. Сприйняття нового матеріалу

1. Робота з зошитом, з ілюстраціями, обговорення технології роботи.

 2. Бесіда «Яку користь жабка приносить природі»- колективне обговорення теми

3. Первинний інструктаж роботи - пояснення вчителем матеріалу уроку

4. Фізкультхвилинка- руханка. Перейти за покликанням.

https://www.youtube.com/watch?v=Dg5HyUnfOV8

5. Робота за наочними посібниками- колективне обговорення послідовних дій

5. Закріплення та узагальнення вивченого матеріалу

1. Вторинний інструктаж роботи- діти повторюють послідовність дій, правила з техніки безпеки під час уроку

2. Практична робота- самостійна робота учнів під керівництвом вчителя

3. Індивідуальна робота- допомога учням вчителем

4. Фізкультхвилинка- пальчикова гімнастика та вправи для очей

5. Продовження практичного заняття під керівництвом вчителя

6. Завершення виконання робіт- демонстрація готових учнівських робіт- складання виставки розроблених дизайнерських робіт розкладів- аналіз робіт.

7. Колективне обговорення виконаних робіт

6. Підсумок уроку.

1. Підсумкова бесіда за матеріалом уроку – Рефлексія

- Про що йшла мова на уроці?

- Які труднощі були в роботі, над чим слід попрацювати?

- Чим сподобалась заняття, де даний виріб можна використати в побуті?

2. Гра «Журналіст» - бесіда по матеріалу вивченого матеріалу на уроці

3. Вербальне оцінювання учнів за урок

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Свобода Ольга Сергіївна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
18 квітня 2023
Переглядів
1790
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку