Я гадаю, що такий виховний захід виховуватиме у дітей почуття взаєдопомоги та цінувати позитивні емоції та бачити їх у дрібницях. З практики можу сказати, що діти були у захваті та майже кожен вирішив над чим йому працювати.
Тема : Колесо життя
Мета: розширити знання дітей про активний відпочинок; розширювати кругозір учнів; розвивати креативність, уяву, увагу, критичне мислення; виховувати любов до життя; товариськість, взаємодопомогу.
Обладнання: комп’ютер, роздатковий матеріал, палички для букет, плакат «Колесо життя», колонки
План
І.Вступна застина
1.1. Організаційний момент
1.2. Мотивація учнів
ІІ. Основна частина
3.1. Бесіда на тему « Радості життя»
3.2. Перегляд мультфільму «Подарована радість»
3.3. Обговорення мульфільму
3.4. Фізкультхвилинка
3.5. Інтерактивний тест « Колесо життя»
ІІІ. Заключна частина
3.1. Виготовлення букету «Радість»
Хід заходу
І.Вступна застина
1.1. Організаційний момент
Зараз Ви можете бачити на парті різні предмети необхідні для нашої години спілкування. Прошу Вас не чіпати їх завчасно , бо вони нам ще знадобляться.
1.2. Мотивація учнів
Але про що ми сьогодні будемо з вами будемо говорити , нам допоможе дізнатися певне відео , зараз переглянемо ми його (перегляд відео «Радості життя»
Як гадаєте про що будемо говорити?
ІІ. Основна частина
3.1. Бесіда на тему « Радості життя»
А що для Вас радість?
Що Вам приносить найбільшу радість ?
Які захоплення можуть принести Вам радість ?
Що вам найбільше подобається робити ?
(І за таким принципом вчитель розкриває захоплення дітей та радість, яку вони приносять)
3.2. Перегляд мультфільму «Подарована радість»
(Вчитель пропонує переглянути мультфільм )
3.3. Обговорення мульфільму
Про що мультфільм?
Що сподобалось вам найбільше?
Що хлопчик подарував іншому хлопцю?
Як гадаєте він підняв настрій хлопця?
А Чому?
3.4. Фізкультхвилинка
(Виконання рухів під пісню «Тітка Поля»)
3.5. Інтерактивний тест « Колесо життя»
Діти відзначають на картках задоволення від певної сфери життя і визначають де найбільша радість від життя і найменша, і знаходять за допомогою вчителя як працювати для підняття радості з того чи іншого пункту
ІІІ. Заключна частина
3.1. Виготовлення букету «Радість»