Виховний захід "Математичними стежинками "

Про матеріал

Математичними стежинками (2 клас)

Тип заняття: Казка

Мета: Поглибити знання з математики;

Розвивати логічне мислення, обчислювальні вміння,увагу,пам'ять, інтерес до математики;

Виховувати дружелюбність, старанність,любов до математики.

Обладнання: План-конспект заняття, презентація.

Перегляд файлу

Назва: Математичними стежинками (2 клас)

Тип заняття: Казка

Мета: Поглибити знання з математики;

            Розвивати логічне мислення, обчислювальні вміння,увагу,пам'ять, інтерес до математики;

            Виховувати дружелюбність, старанність,любов до математики. 

Обладнання: План-конспект заняття, презентація.

Література: Інтернет ресурси, журнал Розкажіть онуку

                                    Хід заняття:

І. Організаційна частина.

Вступна бесіда:

- Добрий день!Сідайте, будь-ласка за парти і слухайте мене уважно!Сьогодні ми відправимось у захоплюючу подорож  і відвідуємо країни Казок, де ми зустрінемо казкових героїв, і звірят яким потрібно буде допомогти. Тож щасливої дороги.

ІІ. Основна частина.

Завдання 1.

Тож першим нашим завданням, буде допомогти метелику дістатись до Білосніжки. Для цього нам необхідно пригадати певні визначення.

1)Як називається число, яке отримуємо в результаті віднімання? (Різниця)

2) Як називаються компоненти при додаванні?(Перший доданок, другий доданок, сума)

Тож для того щоб допомогти метелику, необхідно розв’язати приклади

( завдання на презентації).

Завдання 2.

На лісовій галявині 10 звірят грали в хованки. Ведмежа, вовченя і їжачок не встигли сховатись. Ведмежа заревіло:

  • Всі сховались, крім мене!
  • І я не встиг, - загарчало вовченя.
  • І я теж не зміг – просопіло їжаченя. Скільки звірів не встигло сховатися?

Завдання 3.

Допоможіть Маші дістатись до будиночка, розв’язавши приклади, які зустрінуться їй на шляху ( завдання на презентації).

Завдання 4.

Посадив ведмідь в садочку

10 кленів, 2 дубочки.

Рахувати сам не вмів

І зозулю попросив.

Почала вона літати.

Почала вона кувати.

А не може полічить,

Ану діти, поможіть. (12)

Завдання 5.

Наступне наше завдання «Перегони з бджілочкою». Зараз ми вирішимо хто з вас найспритніший. Для цього необхідно розв’язати приклади( завдання на презентації).

Завдання 6 - Фізкультхвилинка.

Шість веселих ластівок

Прилетіли на урок.

Перша весело літає,

Гарно крильцями махає.

Друга голову схилила,

Підняла угору крила.

Третя швидка і завзята,

Стала голівкою кивати.

А четверта не вгаває,

Все кружляє і кружляє.

П’ята ластівка мала

Серед класу танцювала.

Шоста тихо крила склала

І на місце стала.

Завдання 7.

Жасмин та Джин, також просять нашої допомоги. Їм необхідно дітатись до Аладіна, але їх чекає випробування. Для того щоб їм допомогти, нам необхідно розв’язати приклади. Але перш пригадаємо дещо.

  1. Як називаються числа при множенні? (Перший множник, другий множник, добуток)
  2. Як називається число, яке отримуємо в результаті ділення (Частка).

Тож не змушуватимемо чекати Аладіна. ( Завдання на презентації).

ІІІ.  Заключна частина.

Підсумок заняття.

Сьогодні ми допомогли всім хто потребував нашої допомоги. Тож час повертатись з подорожі додому.

     Даю об’єктивну оцінку учнів, схвалюю активних.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
27 серпня 2018
Переглядів
938
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку