Виховний захід "Новорічна подорож країнами світу"

Про матеріал
Сценарій новорічного свята для учнів 5-9 класів "Новорічна подорож країнами світу" має на меті ознайомити учнів з особливостями святкування Нового року у ріхних країнах світу.
Перегляд файлу

1

 

(В подорожі беруть участь учні 5-9 класів, які розміщуються на стилізованому  кораблі. До подорожі класи готують  художній номер)

(фанфари)

 1-й ведучий: Добрий вечір, шановні пані та панове!

2-й ведучий:  Здрастуйте, дорогі гості!

1-й ведучий: Ми раді вітати вас на палубі нашого Новорічній корабля «Мрія  2021».

2-й ведучий: Новий рік — це одне з найулюбленіших свят людей всієї планети. Він пов'язаний з надіями на краще в прийдешньому році, з очікуванням виконання найзаповітніших бажань.

 1-й ведучий: Ми сподіваємося, що саме сьогодні ми зможемо хоч на якусь малесеньку частинку здійснити одне із ваших бажань, адже, я думаю, більшість із вас мріють стати мандрівниками, побувати за кордоном.

 2-й ведучий: Тому давайте забудемо про всі негаразди і поринемо у чарівну подорож різними країнами нашої планети! А головною умовою нашої сьогоднішньої подорожі є ваш хороший настрій і щирі посмішки!

1-й ведучий: Екіпаж корабля  і пасажири, ви готові до подорожі?!

Щось ви не дружно відповідаєте!

Давайте ще раз перевіримо: чи готові ви до плавання?!

2-й ведучий: Ось тепер ми вже можемо вирушати, але ж за нашою українською традицією головними героями цього чудового свята є хто????

(діти відповідають «Дід Мороз і Снігуронька»)

2-й ведучий: А давайте погукаємо їх так, як ви це робили, коли були на першому новорічному святі у школі і ще щиро вірили у те, що Дід Мороз іс нує!

(діти кличуть «Дід Мороз і Снігуронька»)

 2-й ведучий: Щось нема наших гостей. Можливо через те, що у нас тут зовсім не весело? Що ж нам придумати??? А давайте покажемо їм нашу українську гостинність, станцюємо наш національний танок - гопак! Можливо вони почують запальну музику і прийдуть до нас веселитися?

 (Танець  - гопак)  9 клас

Дід Мороз.

Дай вам, Боже, в добрий час,

Щоб добро гостило в вас!

Щоб багато всього було,

Щоб життя ваше цвіло.

Сієм, вієм, посіваєм,

З Новим роком вас вітаєм!

 

 Снігуронька.

Хай рік Новий у нашу школу

 Принесе добра доволі,

Повно сонця, повно сміху 

Всім на радість і на втіху.

Від душі прийміть вітання

І найкращі побажання:

У здоров’ї жити всім – 

І великим, і малим!

 

Дід Мороз.

 Хай здійсняться ваші мрії

 Всі у цьому році,

Хай всміхається вам доля

 На кожному кроці!

Щоб у щасті і здоров’ї

Відтепер ішов ваш час

 З Новим роком, любі друзі!

 Ми вітаєм усіх вас!

 

1-й ведучий: Ось тепер можна і відправлятися в подорож!

 

(звучить в’єтнамська мелодія)

 

1-й ведучий: Ось ми і прибули  до східної країни,  до В’єтнаму.

 2-й ведучий: Новий рік у В'єтнамі - це цілий тиждень гарного настрою і щирих безтурботних веселощів.

1-й ведучий: Неодмінним аксесуаром Нового року є граблі, декоровані різноманітними дорогими прикрасами. Саме ними в новорічну ніч “загрібають щастя”.

ГРА  (проводиться конкурс «Загрібання щастя»;гравці дитячими граблями загрібають мішуру )

 

2-й ведучий: Ще тут поширені різдвяні ярмарки, на яких можна придбати не тільки одяг, продукти, начиння, прикраси й подарунки, але навіть... мрії, надії й щастя. Не бійтеся, вам не продадуть повітря, повне обіцянок і запевнень, а, наприклад, даруму - дерев’яну (або з пап’є- маше) ляльку з буддійського пантеону. Або хамаюмі - затуплені стріли з білим пір’ям, якими виганяють злих парфумів, і такара-буне - кораблики з рисом і сімома богами, які сидять на палубі і символізують благополуччя й удачу.

1-й ведучий: Давайте подякуємо в’єтнамцям за гостинний прийом і рушаймо далі.

 (звучить італійська мелодія)

 

 2-й ведучий: Як ви уже зрозуміли нас гостинно зустрічає Італія.

 1-й ведучий: Ой, не дуже гостинно вони нас зустрічають, адже для того, аби ми змогли висадитися на береги цієї країни вони вимагають від нас новорічного вітання.

 2-й ведучий: Та для нас це не проблема, вітаємо усіх італійців піснею «Уно, моменто», зустрічайте!!!

 

( Уно, уно моменто)  8 клас

1-й ведучий: Італійці на Новий рік не лише смачно їдять та багато танцюють. Рівно о дванадцятій годині ночі усі жителі Італії відчиняють вікна і починають викидати на вулицю старі речі.

 2-й ведучий: Це може бути поламаний стілець, стара куртка або навіть шафа! Італійці вважать, що на Новий рік просто необхідно позбутися речей, які вже віджили своє та добре слугували хазяям.

1-й ведучий:Італійцям надзвичайно пощастило: за традицією до них на свято Нового року приходить не один, а декілька добрих чарівників.

2-й ведучий: 24 грудня малюків відвідує Баббо Натале - місцевий Дід Мороз, потім прилітає старенька відьмочка Бефана, яка розносить дітям різноманітні солодощі. Вона літає на мітлі від будинку до будинку з великим мішком цукерок та наповнює ними панчохи, що діти підвішують до новорічної ялинки. Ось тільки якщо хлопчик чи дівчинка погано поводились, Баббо Натале не прийде до них, а відьмочка Бефана подарує чорну вуглинку.

 

1-й ведучий. А давайте ми проведемо конкурс для своїх відмочок Бефен.

2-й ведучий. Для участі у конкурсі нам потрібно 4 відьмочки.

 

ГРА  (проводиться конкурс з відрами і м’ячиками; один гравець кидає м’ячиками відром )

 

1-й ведучий: Також для італійців дуже важливо, кого вони зустрінуть першим у новому році. Тож гуляючи італійськими вулицями, радійте, якщо вам трапиться старенький дідусь - ця зустріч принесе щастя у майбутньому.  .

 2-й ведучий: Ще раз подякуємо Італії і  швиденько займаємо свої місця для подальшої подорожі.

 

 (Звучить мелодія Японії)

 2-й ведучий: Ось ми уже і на берегах Японії

 1-й ведучий: Японія - країна, що знаходиться далеко в Тихому океані. Там, як і у всьому світі, люди страшенно люблять Новий рік і святкують його по своєму. Японські дітлахи зустрічають свято у новому яскравому одязі та обов'язково кладуть собі під подушку картинку з зображенням кораблика, в якому пливуть сім чарівників, що несуть новорічне щастя.

2-й ведучий: Таку знайому нам ялинку в японській оселі можна зустріти вкрай рідко. Японці прикрашають свій дім гілками бамбуку, сливи та сосни. А на особливе новорічне деревце замість блискучих іграшок вішають кульки, зроблені з рису. Новорічна вечеря проходить в Японії дуже серйозно. Ніхто не слухає музику, не співає і не танцює, навіть не бавиться хлопавками - кожен сидить мовчки та розмірковує над тим, що чекає на нього у новому році. Проте у момент настання власне Нового року усі японці раптом починають сміятися.

 1-й ведучий: Вони сміються довго і голосно, адже впевнені, що новорічний сміх подарує їм гарний настрій у наступному році. Замість бою годинника опівночі японці чують бій металевих дзвонів, що лине з усіх храмів країни. Японці вірять, що з останнім звуком дзвону зникають усі проблеми. Коли це відбувається, люди виходять зі своїх осель і йдуть дарувати один одному подарунки та зустрічати сімох богів щастя, які зі сходом сонця мають відвідати Японію на своєму чарівному човні.

 (виступ: японці і перекладач) 9 клас

2-й ведучий:  А давайте ми покажемо японцям як розважаються у нас.

 (Хоровод «Я ялиночка»)

1-й ведучий: Ще раз подякуємо Японії і мандруємо далі.

(Звучить мелодіяШвеції)

 2-й ведучий: Ось ми уже і на берегах Швеції. Для того, аби висадитися на берегах цієї країни вони просять для них заспівати

ГРА  (зал ділять навпіл: команда Діда Мороза і команда Снігуроньки. Переспівка новорічних пісень)

1-й ведучий: У Швеції в це свято б’ють об двері будинків старий посуд. Той, хто почує за своїми дверима дзенькіт розбитого посуду, неодмінно запросить жартівників у будинок і почастує чимсь смачним. Чим більше черепків біля дверей, тим більш щасливим буде Новий рік.

2-й ведучий: Але найбільш несподіваними подарунками можна вважати вирізані з льоду фігурки моржів і білих ведмедів, які дарують один одному ескімоси Гренландії. Оскільки в Гренландії навіть улітку холодно, як у нас на Новий рік, крижані подарунки досить довговічні.

1-й ведучий: Шведи традиційно дарують один одному саморобні свічки. Такий подарунок обумовлений тим, що в розпал зими на Полярному колі темніє рано, а світло символізує дружбу, гостинність, веселощі.

2-й ведучий: У шведських будинках, де є діти, святкування Нового року починається з того, що татусі виходять виносити сміття, а повертаються в образі Юля Томтена (шведського Діда Мороза). Коли годинники б’ють північ, шведи кидають серпантин, грають на сопілках, а Юль Томтен починає дарувати подарунки. Так, під загальні веселощі, Новий рік вступає на землю Швеції.

1-й ведучий: Але, час не стоїть на місці і нам треба рушати далі. Ще раз подякуємо Швеції і говоримо їй до побачення.

2-й ведучий: Продовжуємо нашу мандрівку і щоб не сумувати, давайте пограємо.

ГРА  (Новорічний конкурс «Смішинка»)  (Кожен гравець отримує яке-небудь ім'я, скажімо, хлопавка, льодяник, бурулька, гірлянда, голочка, ліхтарик, замет ... Ведучий обходить всіх по колу і задає різні питання: — Хто ти? — Хлопавка. — А яке сьогодні свято? — Льодяник. — А що це у тебе (показуючи на ніс)? — Бурулька. — А що капає з бурульки? — Гірлянда ... Кожен учасник повинен відповідати на будь-які питання своїм «іменем», при цьому «ім'я» можна схиляти відповідним чином. Відповідальні на питання не повинні сміятися. Хто засміється — вибуває з гри і віддає свій фант. Потім проводиться розіграш завдань для фантів.)

1-й ведучий. Добре розважилися! І наша подорож триває.

(звучить африканська  мелодія)

 

2-й ведучий: Наш корабель прибуває до берегів Ефіопії

1-й ведучий: Жителі Ефіопії використовують свій власний календар. Згідно з таким календарем, Новий рік в країні приходить через кожні тринадцять місяців.

 2-й ведучий: Останній місяць в країні складається всього з п’яти днів. Якщо узгодити дату святкування Нового року в Ефіопії з нашим календарем, то вийде, що в країні Новий рік святкується першого вересня. Цей період співпадає з часом завершення дощів, а також з дозріванням плодів.

1-й ведучий: Перед святкуваннями люди намагаються поплавати в ріці, яка на думку ефіопів має змити з їхніх тіл усі гріхи.

2-й ведучий: А ввечері, дотримуючись старого ритуалу, з пальмових гілок складають сніп. В нього вкладаються факели зі священної трави шиг.
 

1-й ведучий:.Потім вся споруда підпалюється знизу, а навколо палаючого багаття танцюють цілу ніч.  В таку Новорічну ніч ефіопи обдаровують одне одного зеленими гілками або жовтими квітами.
(виступ: африканський танок ) 5 клас

2-й ведучий: Дякуємо Ефіопії  та рушаймо далі.

(звучить іспанська мелодія)

 

1-й ведучий: Ось ми і в Іспанії .

2-й ведучий: В Іспанії за традицією жителі виходять на вулицю й відправляються на центральну площу їсти виноград. У Мадриді - до Сонячної Брами, у Барселоні - на Головну площу, у Севільї - на площу Іспанії.

 1-й ведучий: У Мадриді жителі іспанської столиці під бій курантів з’їдають дванадцять виноградних ягід. Кожна виноградинка - за один із дванадцяти прийдешніх місяців.

 2-й ведучий: При цьому не можна, брати великі ягоди з безліччю кісточок: є небезпека того, що не встигнеш їх виплюнути. Але й “дамські пальчики”, які зовсім без кісточок, їсти не заведено: будуть вважати тюхтієм. Виноград їдять на голодний шлунок, а на вечерю їдять індичину або баранину.

1-й ведучий: У новорічну ніч не подають улюблений іспанцями суп із часнику: вважається, що запах часнику може налякати Новий рік і надовго забезпечить поганий настрій.

 2-й ведучий: Зате солодку халву-туррон наприкінці грудня готують усюди, додаючи родзинки, горіхи, шоколад - вважається, що все це є запорукою благополуччя в новому році.

1-й ведучий: Також, на Новий рік іспанці перегороджують вулиці парканами, ставлять капкани й пастки, неначе для полювання. Вважається, що в цей час по вулицях гуляє нечиста сила і краще переловити її в старому році, щоб вона не перебралася в новий.

2-й ведучий: Давайте подякуємо іспанцям за гостинний прийом і наостанок подаруємо їм  танець фламенко

 (танець фламенко)   6 клас

1-й ведучий:  Швиденько займаємо свої місця. І прямуємо далі.

(звучить англійська мелодія)

 

2-й ведучий: Ось ми уже і на берегах Великої Британії

1-й ведучий:  У Великій Британії напередодні Нового року в будинках має панувати зразковий лад, а всі борги, що накопичились за рік, сплачені.

2-й ведучий: З настанням опівночі господар будинку широко відчиняє двері, щоб старий рік пішов, а новий заходив до оселі.

1-й ведучий: Потім двері і вікна зачиняються і з цієї миті чекають першого гостя. Від того, хто першим переступить поріг будинку, залежить чи щаститиме в наступному році.

 2-й ведучий: Ще одне правило для гостя - принести із собою для господарів корж, віскі і маленький шматочок вугілля, який треба кинути в камін і побажати, щоб вогонь сімейного затишку палав вічно.

( Сценка «Англійський алфавіт»)  8 клас

(загальнтий танок) 

 1-й ведучий: Ось і закінчилася наша новорічна подорож і нам вже час повертатися додому. 

2-й ведучий:  Нарешті ми на рідній землі. Як кажуть в народі, в гостях добре, але вдома краще!

1-й ведучий: Ми ще раз вітаємо усіх із прийдешнім Новим 2021 роком!

2-й ведучий: Дай Боже вам любові і тепла, добра  і затишку в оселі.

 1-й ведучий: Щоб щастя світла музика текла  в Різдвяні свята, щедрі і веселі!

2-й ведучий: Хай здійснює бажання рік Новий, хай країна наша процвітає.

1-й ведучий: З чудовим святом, радості і мрій  ми щиро і сердечно вас вітаєм!

Снігуронька.

Хай буде Новий Рік

 Схожий на диво,

Щоб кожен день жилося радісно й щасливо!

Щоб здійснилися задуми і мрії,

І щастям повнились надії!

 

 Дід Мороз.

Хай Новий рік з добром до Вас прийде,

Здоров’я, сміх і радість принесе,

 Різдво з колядою хай завітає,

Щастям безмежним Вас благословляє!

 

1-й ведучий: З Новим роком!

 

2-й ведучий: З Новим щастям!  

 

Всі разом: З новими мріями!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Настання Нового року - самий радісний момент. Ми за тижні, а то й місяці готуємося до його святкування. Але для того, щоб він вийшов просто чудовим, недостатньо тільки майстерно приготованого столу, шикарного наряду і святково прибрано приміщення. Потрібно, щоб ще було і весело. А для цього я хочу запропонувати невеликий сценарій святкування Нового року, який підійде як для дорослих, так і для дітей.

 Ви повинні зараннее підготувати: 10 паличок і 10 метелочек (невеликі аплікації, як емблемкі), 20 невеликих саморобних конвертів (ви заготавліваете стільки аплікацій та конвертів, скільки буде учасників), снігові кульки 50-100 штук (їх просто накатать з вати), 10 елочек (аплікаціі, які ми будемо давати за переможне очко), газети, повітряні кульки, конфеті, призи.

 Треба всіх гостей розділити на 2 команди, щоб нікому не було прикро ділитися таким чином: в шапці лежать конвертик, в яких знаходяться аплікації палок і метелок (порівну ялинок і палок, а конвертів стільки, скільки людей). Поочереді виймає з шапки конвертик. Якщо дісталася палиця, то ви в команді "Ялинки-палки", якщо дісталася "незабаром", то ви в команді "Ялинки-метелкі". Можна булавкой прикріпити аплікацію на кофточку.

 

 Конкурс 1. "Сніговий ком"

 

 У цьому конкурсі беруть участь усі присутні. Провідний включає веселу музику і всі починають кідаться один в одного сніжки, які зробили з вати. Але як провідний виключіт музику, всі починають збирати сніжки. Чия команда насобірает більше, та й отримає 1 "ялинку". Дайте дітям і дорослим трохи поозорнічать, не кваптеся вимкнути магнітофон.

 

 А ось тепер треба трохи відпочити. Для цього у другому конкурсі ми будемо співати. Цей конкурс всі знають. Він так і називається "перепевка". Починає виграла команда. Вони співають декілька рядків з пісні, в якій йдеться про Новому році або ялиночці або просто про зиму. Наприклад: 1 команда: "зима - холоду, самотні будинку", 2 команда: "в лесу родилась елочка", знову перша: "Новий рік до нас йде, що він нам принесе". Так по черзі, поки не вичерпаються всі пісні.

 

 Яка команда не зможе на протязі 30 секунд здивувати своїм співом, та й програла. А хто виграв - отримує "ялинку".

 

 Конкурс 2

 

 Ну звичайно ж, ні одна ялинка не обходиться без загадок і шарад. Провідний поочереді задає питання та загадки командам на будь-які теми, що не обов'язково за темою Нового року. Хто відповість більше, той і переможе.

 

 1. Часом ношу на голові своїй дві пари чудових вух.

 Одну з цих пар ношу завжди, іншу рідше - тільки в холоду. (шапка - ушанка)

 

 2. Білими-білими нитками шіт, він спочатку йде і лежить,

 Ну а потім він тече, щоб потім слідом безслідно зникнути зовсім. (сніг)

 

 3. Щоб побачити ці кіночудеса, потрібно з вечора улечься на ліжко --

 І, закривши сліпающіеся очі, їх - до самого ранку - не розкривати ... (сни)

 

 4. Він всередині - морозний, він всередині - моторний.

 Може в ньому зберігатися безліч речей.

 Для кастрюлек, банок, плошек - він просторий.

 Тісний - для костюмів, парасольок, плащі. (холодильник)

 

 Питання на кмітливість:

 

 1. Курка стоїть на двох ногах і важить 3 кг, якщо вона стане на одну ногу, скільки вона буде важити. (3 кг).

 

 2. Як звати батька Татьни Михайлівни Ларіної? (Михайло).

 

 3. Летіли качки; одна попереду і дві позаду, одна позаду й дві попереду, одна між двома і три в ряд. Скільки всього летело качок? (Всього летело 3 качки, одна за одною.)

 

 4. Чи може страус назвати себе птицею? (Не може, він не вміє говорити.)

 

 Конкурс 4.

 

 Ну що, відпочили? Може, потанцуем? А танцювати будуть всі. Просто треба розділитися по парам, природно, кожна пара складається з 2 осіб однієї і тієї ж команди. Але танок буде нелегким. Провідний кладе під ноги кожної пари газету. А тепер музика. Всі мають танцювати, не заступився за краю газети.

 

 А тепер ускладнити завдання, свернем газетку навпіл і нехай всі пари продовжують танцювати, стоячи на своїх газетах. Ускладнює завдання кожен раз, сладивая газету, поки не залишиться 1 пара, яка зможе утриматися на вже малюсеньком кусочке газети.

 

 Конкурс 5

 

 Цей конкурс є дуже простим. Треба лише придумати продовження рядка, звичайно ж, щоб вам було смішно і в риму. Наприклад: Варто в кутку пухнаста красуня ..., ви повинні придумати закінчення. Це легко - Стоіт в кутку пухнаста красуня ... того гляди, зараз завалами.

 

 Пропозиції командам дати однакові, подивимося, в кого вийде цікавіше. Можна продовжити не однієї рядок, а придумати стішок. А також до однієї рядку можна вигадати кілька закінчень. Головне - є початок.

 

 1. Після Новорічної ночі ... (ранок було тяжким дуже)

 

 2. До нас приїхав Дід Мороз ....( та подарунки всю відвіз)

 

 3. Ми подарунків чекали ... (зі Снігуронькою побилися)

 

 4. Куранти б'ють 12 разів ...

 

 5. Ми ялинку дружно народила ...

 

 6. Від снігу всі білим - біло ...

 

 Провідний дає командам листи з написаними рядками і 10 хвилин часу. Команди дружно придумують продовження. Після представники команд по черзі зачитує текст, щоб можна було порівняти. У кого вийшло веселіше, той і отримує "ялинку".

 

 Конкурс 6. "Сюрприз"

 

 Це, мабуть, самий веселий і радісний конкурс. Він готується зараннее. Беремо самі звичайні повітряні кульки. На бумажках пишемо завдання. Завдання можуть бути різні.

 

 Наприклад;

 

 1. Відтворено бій Курантов в Новорічну ніч.

 

 2. Встаньте на стілець і оповестіте весь білий світ про те, що до нас їде Дід Мороз.

 

 3. Спойте Пісеньку "В лесу родилась елочка".

 

 4. Станцюйте рок-н-рол.

 

 5. Отгадайте загадку.

 

 6. Скуштуйте кілька часточок лимона без цукру.

 У висновку подсчітаем "ялинки" у кожної команди. І як завжди - перемогла дружба.

 

 Усі конкурси мають продуманий жартівливий конферанс із елементами імпровізації. Гарантується невимушена атмосфера свята за умови, що колектив завжди складається із глядачів та учасників. Музична програма складається з відомих композицій різних стилів. А якщо зібратися всім колективом і виплеснути свої мрії? Зробити так, щоб казка ожила! Переможці конкурсів нагороджуються жартівливими грамотами й призами.

 

Асоціації

 Ведучий виходить із кімнати, а ті, хто залишається, домовляються, хто буде загаданий. Потім ведучий намагається вгадати людину, за її абстрактним описом. Ведучий задає навідні запитання. Наприклад: "Якби ця людина була... хмарою (деревом, мавпою, вішалкою, Снігуркою), то як би вона виглядала (бігала, літала, грала у хокей?)". Необхідно порівняти й вгадати.

 

 

Це була моя кулька!

 Для конкурсу потрібні двоє учасників. Їм дають по одній надувній новорічній кульці, яку ведучий прив'язує до лівої ноги кожного учасника. По команді ведучого учасники намагаються правою ногою роздавити кульку супротивника. Рекомендується грати у домашньому взутті або кросівках (учасники в кирзових чоботах або на шпильках до конкурсу не допускаються). Виграє той, хто швидше проб"є кульку суперника ногою.

 

 

Танці на газеті

 Парам видаються газети. Потрібно танцювати не сходячи з неї. По мірі вибування пар газета складається. Як правило закінчується танцем однієї пари, швидше за все чоловіком з жінкою на руках і на пальці однієї ноги.

 

 

 

«Почепи ніс сніговікові»

 

До гри запрошують усіх бажаючих. До залу вцносять дошку із закріпленим на ній аркушем ватману, на якому намальований усміхнений сніговик без носа, та ніс-морквинку, вирізаний із пінопласту або поролону. Ніс проколюють шпилькою. Кожному учасникові гри зав'язують очі, дають ніс-морквинку і відводять від дошки з аркушем на десять кроків. Гравець має прилаштувати ніс намальованому сніговікові. Виграє той, хто виявиться найвлучнішим.

 

 

 

                                     "Найкращі Дід Мороз та Снігуронька" 

До участі у конкурсі запрошують усіх бажаючих. До залу вносять костюми Діда Мороза та Снігуроньки. Учасники розбиваються на пари (хлопчик та дівчинка). Парам роздають маленькі листівки із новорічними привітаннями. Пари, одягнувшись у костюми, мають зіграти ролі Діда Мороза та Снігуроньки і привітати усіх із Новим роком. Виступ може відбутися у жартівливій, ліричній або урочистій формі (на вибір учасників). На підготовку парам відводиться по 2—3 хвилини.

 

Новорічний конкурс «Алфавіт»

 

Діда Мороз пропонує зіграти в алфавіт. Він називає першу букву — А, і перший гравець повинен придумати фразу, пов'язану з Новорічним привітанням, яка починається на букву А, наприклад, каже: «Айболить передає всім свої вітання!».

 

Другий гравець говорить на букву Б: «Будьте щасливі» і так далі по алфавіту, при цьому кожному гравцеві, придумав фразу, видається сувенір. Стає дуже смішно, коли алфавіт доходить до букв, Ж, П, И, Ь.

 

Конкурс новорічних побажань

 

Запрошуємо 5 учасників, кожен повинен назвати по черзі одне новорічна побажання. Хто замислиться більше, ніж на п'ять секунд, той і програв.

 

Пісні

 

У капелюсі перебувають маленькі шматочки паперу, на яких написано одного слово (ялинка, бурулька, Дід Мороз, мороз і т.д.) Кожен по черзі дістає записки з капелюха і виконує пісню — обов'язково новорічну або зимову, в якій зустрічається слово, написане на його листочку!

 

Новорічний конкурс «Смішинка»

 

Кожен гравець отримує яке-небудь ім'я, скажімо, хлопавка, льодяник, бурулька, гірлянда, голочка, ліхтарик, замет ... Ведучий обходить всіх по колу і задає різні питання: — Хто ти? — Хлопавка. — А яке сьогодні свято? — Льодяник. — А що це у тебе (показуючи на ніс)? — Бурулька. — А що капає з бурульки? — Гірлянда ... Кожен учасник повинен відповідати на будь-які питання своїм «іменем», при цьому «ім'я» можна схиляти відповідним чином. Відповідальні на питання не повинні сміятися. Хто засміється — вибуває з гри і віддає свій фант. Потім проводиться розіграш завдань для фантів.

 

Конкурс віршів

 

Можна підготувати заздалегідь картки з римами майбутнього новорічного поздоровлення (тосту) і роздати їх гостям на початку вечора.Варіанти рим: дід — років ніс — мороз рік — йде треті — тисячоліття календар — січень Підсумки конкурсу підбиваються в кінці свята.

 

Новий новорічний конкурс «Снігова куля»

 

Викуп новорічних призів з мішка Діда Мороза можна обставити таким чином. По колу і дорослі і діти передають спеціально підготовлений «сніговий ком» — з вати, або білої тканини. «Ком» передають і Дід Мороз примовляє: Снігова куля ми всі катаємо, До «п'яти» ми всі вважаємо — Раз, два, три, чотири, п'ять — Тобі пісню виконувати. Або: А тобі вірші читати. Або: Тобі танець станцювати. Або: Тобі загадку загадати ... Викупив приз виходить з кола, а гра продовжується далі.

 

Новорічний конкурс «Ялинки бувають»

 

Прикрасили ми ялинку різними іграшками, а в лісі ялинки різні ростуть, і широкі, і низькі, високі, тонкі. От якщо я скажу «високі» — піднімайте руки вгору. «Низькі» — присідайте і руки опускайте. «Широкі» — робіть коло ширше. «Тонкі» — робіть коло вже. А тепер пограємо! (Ведучий грає, намагаючись заплутати дітей)

Уно моменто 

Маре белла донна
Эон бельканцоне
Саи кентиамо сен приамо

Донна белла маре
Кредере кантаре
Дами иль моменто
Кени пьячи пью

Уно-уно-уно-ун моменто
Уно-уно-уно сантименто
Уно-уно-уно комплименто
О, сакраменто, сакраменто, сакраменто.

Маре белла донна
Эон бельканцоне
Саи кентиамо сен приамо

Донна белла маре
Кредере кантаре
Дами иль моменто
Кени пьячи пью

Уно-уно-уно-ун моменто
Уно-уно-уно сантименто
Уно-уно-уно комплименто
Сакраменто, сакраменто, сакраменто
Сакраменто, сакраменто

 

docx
Додано
16 грудня 2020
Переглядів
1321
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку