Виховний захід з англійської мови у 2-класі за темою: «Частини тіла»

Про матеріал
Це виховний захід проводиться для закріпленя знань, умінь і навичок учнів 2 класу з теми: "Частини тіла". Під час уроку з учнями проводиться активна робота з повторення та закріплення лексичного матеріалу з теми "Частини тіла"
Перегляд файлу

 

 

Виховний захід з англійської мови

У 2-класі

За темою:

«Частини тіла»

http://rosizdat.net/images/2013/09/07/79366/repetitorstvo-po-anglijskomu-yazyku_1.jpg 

 

 

 

 

                            

 

                                                                                

 

Вчитель : Козакова Вікторія Василівна

2023

 

 

 

Тема: Опис зовнішності. Частини тіла

Мета:

Практична: 

 -  розширювати навички усного мовлення з використанням  вивченої  лексики, мовних зразків;

                       -  формувати навички монологічного мовлення на рівні речення;

                       - удосконалити навичку учнів вживання ГС «has got, have got» в   

                          усному мовленні на рівні фрази.

 

Освітня:

                       - поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови;

- закріпити вивчений лексичний матеріал, формувати навички усного             мовлення.

 

Розвиваюча:

                          -розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію учнів;

-розвивати фонематичний слух, довільну увагу і пам'ять при слуханні;

-розвивати навички усного мовлення

 

Виховна:        -виховувати культуру спілкування, цілеспрямованість, інтерес до   

                         вивчення іноземної мови та дружні стосунки.

 

Обладнання:  тематичні картки, плакат “Parts of the body”, проектор, комп’ютер.

 

 

 

 

Хід уроку

 

  1. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
  • Привітання.

T: Good morning  everyone!

Students: Good morning

T: Very good, my dear.  Сьогодні  до нас  завітало багато гостей. Давайте привітаємося з ними.

Ps: Good morning.

T: Sit down, please. На сьогоднішній урок до нас хочуть завітати казкові герої, але вони загубилися на зупинках по яких ми подорожуватимемо і будемо їм допомагати вчити нові слова, писати їх, навчимо їх описувати зовнішність, а також будемо виховувати дружність. Do you want to have new friends? Чи хочете ви мати нових друзів? Then let’s start our lesson!

  • Повідомлення теми та мети уроку

T:  Тема нашого уроку "Частини тіла". Наприкінці уроку ви повинні назвати частини вашого тіла. Сьогодні ми будемо співати пісні, ми будемо говорити по-англійськи, і зробимо деякі вправи ... Ви повинні не тільки слухати, але і чути мене.

 

301b_2.jpgІІ. Основна частина уроку

1)T: Now we are at the “Station of words”

Нашої допомоги тут потребує Незнайко, бо він й досі не знає слів, а ми знаємо, правда? May be we can help him?

At first let’s revise the parts of our body.   

*Look at the blackboard and name the words

 

оо.jpg2) Фонетична розминка

T: Now we spot at the “Phonetic station”.

We can meet Byratino there. He found very strange cards there where

we can see just one letter. Let’s help him to find the words to each letter.

Ми зупинились на «Фонетичній станції» і тут ми можемо зустріти

Буратіно. Він знайшов листівки на яких зображено лише одну літеру.

Тож давайте допоможемо йому зі словами які стерлись.

Let’s help him, ok?Well,  I’ll show you the letter and you should say the

 word which begins with it and means the part of the body. Отже, я показую вам

літеру, а ви називаєте частину тіла, яка починається з цієї літери.

Are you ready? Ви готові?

 

          H      head, hair, hand                     N     nose, neck

 

 

         M     mouth                               A     arm

 

      L      leg                                  F    foot, face

 

      E      eye, ear

 

      B     body

 

T:Very good! Now repeat all these words after me again.

    Take your new friend and continue our trip. Беремо нашого нового друга і подорожуємо далі.

 

 

 

 

 

 

3) Розвиток навичок монологічного мовлення

1) T: We come to the «Station of Speaking ” where we should help the Draft to describe appearance with the use  “have/has got “. Наступна станція «Граматична», на якій заблукав маленький гномик, бо він не вміє описувати свою зовнішність. Для цього нам треба використовувати граматичну структуру “have/has got”. Отже, тепер ми можемого описати гномика. Що він має?

 

4) Фізкультхвилинка

T: We’ve worked very hard today. And now let’s have a rest.

Відео-пісня “Head, shoulders, knees and toes…”

5) Ми прибули на станцію  «Інтелектуальна».   Тут ми зустріли Кота у Чоботях і нам потрібно допомогти йому розгадати кросворд. Let’s  help  him? OK?

Ps: OK

T: What is it?

Ps: It is…

 

6) Гра «Назви частини тіла»

Повторення лексичних одиниць.

T:  Well done!  А зараз ми прибули на станцію ЛІСОВОЇ ШКОЛИ.  На ній нам потрібно допомогти Мудрій Сові і вчителю цієї школи вибрати учня лісової школи з назвою потрібної частини тіла  . Look at this blackboard.

(клацнути мишкою на учня дає результат: якщо відповідь вірна – герой підручника буде в будиночку, якщо відповідь невірна – він зникне)

Т:  - Як англійською буде слова тіло?

Яка тваринка має це слово?

 7) Фізкультхвилинка

Т: OK. Ми знову зупинимось на «Станції відпочинку».Let’s sing a song.

 

8) Розвиток навичок писемного мовлення.

T: Ми прибули на станцію «ВЕСЕЛКОВУ» і ми повинні допомогти Міккі Маусу

намалювати…., а кого саме ви зараз дізнаєтесь і підписати його частини тіла.

III. Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання

T: -Well, children. На домашнє завдання вам потрібно розмалювати частини тіла за інструкцією.

2. Підведення підсумків уроку

T: Ми закінчимо нашу подорож на ПОЕТИЧНІЙ станції і останнім

нашим другом буде Сорока-Білобока, нам потрібно допомогти їй

відгадати загадки. Help his. Are you ready?

 

При будь-якій погоді,

Турбуюсь я про тіло … body

Від плеча до ніг! Все- сам,

Руку називаю … arm.

Допоможе мені завжди friend.

Руку ми ж назвали …hand

А щоб «не розбити глек»

Ногу ми назвали …leg.

Правди, друзі, ніде діти

Палець по-англійськи … finger.

В коліні ногу ти зігни

Коліно по-англійськи … knee.

Від заборонених конфет

Розболілась сильно … head

За погане, що затієм,

Ми отримаєм по … ear

T – Very good job. We have got friends. They are very happy. Ми сьогодні з

вами знайшли нових друзів. Вони дуже задоволені нашою допомогою.

Do you like the lesson?

Ss – Yes.

T – Excellent! Казкові герої вам вдячні за допомогу і за вашу хорошу

працю залишили вам нагороди-розмальовки.

Your work is very good today! Stand up, please. The lesson is over. Good bye,

children! Thank you for the lesson.

Ps.: Good-bye teacher!

 

 

 

 

docx
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
НУШ
Додано
12 жовтня 2023
Переглядів
140
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку