Використання інтерактивних технологій

Про матеріал
стаття про досвід використання платформи "Вордвол" на уроках зарубіжної літератури, опис як створити акаунт, як створювати ігри, як користуватися на уроках
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Використання інтерактивних форм роботи на уроках зарубіжної літератури. Інтерактивні вправи на платформі «Wordwall»

Номер слайду 2

Яким має бути сучасний урок ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ? Як підвищити його ефективність? Що в ньому сьогодні найвизначальніше?

Номер слайду 3

Ці та інші питання хвилюють сьогодні багатьох учителів літератури. Удосконалення уроків літератури в школі – завжди актуальна проблема.

Номер слайду 4

використання сучасних методів та прийомів збагачують емоційний світ учнів, розвивають образну пам’ять, уяву, естетичний смак, розумові здібності, художнє мислення, збільшують потребу творчої праці, підвищують культуру усного і писемного мовлення. Тому ця тема є актуальною…

Номер слайду 5

Сьогодні існує маса захоплюючих інноваційних технологій: методів, прийомів, дидактичних ігор, вправ, пошуково-ситуаційних і проблемних завдань, які розвивають творчу особистість, інтерес до пізнання, самостійність мислення, вміння приймати конкретні рішення.

Номер слайду 6

Але вже доведено, що досить вагомою на уроках зарубіжної літератури є роль феномену гри, коли розвага переростає у навчання.

Номер слайду 7

Wordwall – багатофункціональний та цікавий інструмент для створення інтерактивних матеріалів

Номер слайду 8

Інтерактивні вправи відтворюються на будь-якому пристрої, що має доступ до інтернету: на комп'ютері, планшеті, телефоні або інтерактивній дошці.

Номер слайду 9

цей ресурс дозволяє дуже швидко( майже ЗА 5 хвилин) легко створювати цікаві вправи з будь-якого предмету.

Номер слайду 10

Сервіс пропонує багато шаблонів, за допомогою яких можна створити дидактичні ігри

Номер слайду 11

Навіть у безкоштовній версії ви отримуєте доступ до великого арсеналу ігор. Безкоштовних ігор можна зробити 5 або їх можливо змінювати , як вам завгодно.

Номер слайду 12

Створивши ігрову вправу, надаємо посилання учням. Завдання легко персоніфікувати. Тобто призначити завдання, де учень вказує своє прізвище. Завдяки цьому відстежується результат роботи кожного учня.

Номер слайду 13

Ігрові вправи використовуємо -як тренажер при повторенні, -як анонсування навчального матеріалу, -як вправи для розвитку комуникативної компетенції, -як навчальні завдання на інтерактивній дошці, -як ЦІКАВІ домашні завдання

Номер слайду 14

Номер слайду 15

Номер слайду 16

Номер слайду 17

Номер слайду 18

Номер слайду 19

Номер слайду 20

Номер слайду 21

Створюйте власні вправи для свого класу!Якщо немає часу, можна використовувати вправи, які підготували інші вчителі. Це дуже зручно.

Номер слайду 22

олодці!!!!!ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

pptx
Додано
31 жовтня
Переглядів
1
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку