Використання Офіс 365 на уроках англійської мови,конспект уроку

Про матеріал

Конспект уроку зі скрін-шотами для роботи на уроці,використання Хмарних технологій на уроці,наочний матеріал до уроку,

ефективності уроку сприяє його виконання у хмарно-орієнтованому навчальному середовищі, онлайн програми якого взаємодоповнюють одна одну.

Протягом опанування теми накопичується необхідний навчальний контент, частина якого створюється учнями у форматі спільної роботи з документами групи. Таким чином, застосовується методика «змішаного навчання».

Робота в ХОНСдає можливість учням не тільки добирати і упорядковувати інформацію, отриману з Інтернету, а й скеровувати свою діяльність на поставлене перед ними завдання. Формується критичне мислення учнів, навички ХХІ ст.

Перегляд файлу

   

                                                                                                                                                                                                                   Лісіцька Ірина Володимирівна

вчитель англійської  мови НВК№10                                    

вчитель вищої категорії

 

 

7 клас

 

Topic: ,, A visit to   the doctor ’’

Тип уроку:  підсумковий урок по темі

Вид уроку: інтегрований

Підготовка до уроку, введення  в іншомовне середовище, проектна робота - виконання ДЗ, випереджувальні завдання, робота на уроці реалізовані на платформі Microsoft Office 365, у ХОНС НВК№10.

Використані сервіси: Groups, Sharepoint, Forms, Word Online, Excel Online, OneNote Online, PowerPoint Online, Sway, OneDrive, Video

Необхідні засоби: обладнане ПК робоче місце вчителя з підключенням до мережі Інтернет; мультимедійна установка/ЖК панель; учнівські смартфони чи планшети з підключенням до мережі Інтернет; встановлене ПЗ для смартфону/планшету  – QR-reader; обліковий запис у Office 365; навички роботи з Outlook, Word, PowerPoint, Excel, Sway, Forms, OneNote

Навчальна мета:  навчити складати розповідь про свою хворобу з опорою на вивчені слова, навчити вести діалог-розпит у лікаря та удосконалювати навички діалогічного мовлення на рівні діалогу, навчити формувати фонетичні навички по темі «Здоров’я», формувати навички розпізнавання та розуміння Past Tenses  у тексті та удосконалювати навички його вживання; виконувати творче завдання в Офісі 365

Мета використання програм Office 365: формування ІТ-навичок учня; формування навичок роботи в команді, спільного редагування та накопичення необхідної навчальної інформації; вивільнення часу уроку для виконання ігрових, творчих, дослідницьких, проектних, практичних видів роботи.

Наприклад: накопичення навчальної інформації в електронному записнику OneNote «English. Pro-jects.» (підготовка до уроків контролю засвоєння теми); виконання домашньої роботи аналітичного характеру (відповіді на проблемне питання); спільне створення презентаційних матеріалів у форматі PowerPoint, Sway.

Методичні прийоми та елементи педагогічних технологій: елементи «змішаного навчання», тест, проект, групова робота.

Хід уроку

І Організаційна частина

   1. Організаційний момент

Good afternoon,dear children!

 I’m glad to see you. Let’s start our lesson. The topic of our lesson is “A visit to the doctor”. Today we will repeat our new words and learn to make up dialogues. You know that health is important for us.

 

  2. Мовленнєва зарядка. Введення в іншомовну атмосферу, мотивація до навчання.  

 

After the Part y

Jonathan Blake

Ate too much cake,

He isn’t himself today;

He’s tucked up in bed,

With a feverish head,

And doesn’t much care to play.

Yes, Jonathan Blake

Ate too much cake,

So he’s not at his best today.

But there’s no need for sorrow

I’m sure he’ll be out to play.

“The first wealth is health”.

(R. W. Emerson)

 3. Фонетична зарядка

Look at the screen and repeat the words

(Office 365 ,Power Point)

 

 

 

 

ІІ Основна частина

 

   1.Перевірка домашнього завдання. (Office 365 ,One Note  Projects.Homework)

 

What was your home task for today?

Our home task was to declarat your dialogues (Office 365 ,One Note

            Projects.Homework)

 

2. Введення в іншомовну атмосферу, мотивація до навчання.

1. OK.  We’ll   remember  the proverbs.

Look at the pictures .Guess and tell .

(Office 365 ,Power Point

Look at the pictures )

 

An apple a day keeps the doctor away.

After dinner sit a while, after supper walk a mile.

Early to bed and early to rise makes a man healthy, wealthy and wise.

Eat at pleasure, drink with measure.

A healthy man is a successful man.

Eat to live, not live to eat.

He, who has health, has hope; and he, who has hope, has everything.

Prevention is better than cure.

A man too busy to take care of his health is like a mechanic too busy to take care of his tools.

Good health is above wealth.

Health is not valued till sickness comes.

The greatest wealth is health.

The first wealth is health.

Health and cheerfulness mutually beget each other.

Eat well, drink in moderation, and sleep sound, in this three good health abound.

Agues come on horseback, but go away on foot.

Health is better than wealth.

Health is not simply the absence of sickness.

There’s lots of people in this world who spend so much time watching their health that they haven’t the time to enjoy it.

 

2. Оголошення теми і мети уроку.

The theme of our lesson is “A visit to   the doctor”

The aim of our lesson is to study the names of doctors, illnesses and diseases, aches and pains.

 

   3. And now let’s warm up.

You have a change to be present on medical conference. Our doctor will discuss medical problems. Have acquaintance with doctor Let’s discuss.

Учень 1:Tell me please, what is better for you: to go to the private clinics or to  the

state hospital? Why?

Учень 1: - I'd like to go to private clinics because there is modern equipment and I  

can't feel pain.

Учень 2: - I'd like to go to state hospital because it is cheaper.

Учень 1:  What thinges do we use to cure illnesses?

Учень 2: We use medicines, pills, powders, ointment, injections, bandages,

 massage, antiseptics

Учень 1: Why is it necessary to get in for sports?

Учень 2: Taking medicines is not god for our health. We should go in for sports,  

do morning exercises, take a shower and to go to swimming – pool.

Учень 2:  What should we do to protect our teeth?

Учень 1: We must clean teeth after every meal, not to eat many sweets, to eat  fruit

and vegetables, especially apples and carrots, to visit a dentist twice a year.

 

 

   4.  A role-play “At the hospital”

                     Ex4,p76

 

Listing to the dialogues and complete them.

          (Office 365 ,One Note Listening)

 

 

 5. Physical exercises 

 

6.Граматика. Повторення правил утворення стверджувальної форми у Past Tenses – Ex2,p77

(Office 365 ,One Note Past Tenses)

 

 

 

6.  Summarizing. Виконання Он-лайн тестів на закріплення граматичного матеріалу

          (Office 365 ,One Note Tests)

 

                                                         III Summarizing. Заключна частина.

  1. Підведення підсумків.

   Виставлення і мотивація оцінок.

  Оголошення та пояснення домашнього завдання.

Open your daybooks and write down your hometask.

Your hometask is Ex .4 p76 .

 

Our lesson is over. I wish you a good luck and a healthy life. Good-bye.

 

 

 

Висновки: ефективності уроку сприяє його виконання у хмарно-орієнтованому навчальному середовищі, онлайн програми якого взаємодоповнюють одна одну.

Протягом опанування теми накопичується необхідний навчальний контент, частина якого створюється учнями у форматі спільної роботи з документами групи. Таким чином, застосовується методика «змішаного навчання».

  Робота в ХОНС дає можливість учням  не тільки добирати і упорядковувати інформацію, отриману з Інтернету, а й скеровувати свою діяльність на поставлене перед ними завдання. Формується критичне мислення учнів, навички ХХІ ст.

 

 

docx
Додав(-ла)
Lisitska Iryna
До підручника
Англійська мова (7-й рік навчання) 7 клас (Карпюк О.Д.)
Додано
26 березня 2018
Переглядів
972
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку