ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.Методична розробка з дисципліни «Іноземна мова ( за професійним спрямуванням)» в закладах фахової передвищої освіти

Про матеріал
Методична розробка заняття виконана у відповідності з методичними рекомендаціями з підготовки та проведення практичних занять у закладах фахової передвищої освіти.Розробка містить багато різноманітних форм та методів роботи (бесіду, читання, мозковий штурм, аудіювання з використанням тематичного відеоролику, роботу з мультимедійними презентаціями, групову та парну роботу,), що відповідають психофізіологічним та індивідуальним особливостям студентів і сприяють успішному досягненню мети заняття. Методична розробка може бути рекомендована для викладачів іноземної мови в закладах фахової передвищої освіти в якості як основного, так і довідково-дидактичного матеріалу.
Перегляд файлу

Лисичанський промислово-технологічний  фаховий  коледж

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ  КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

методична розробка

 з дисципліни «Іноземна мова ( за професійним спрямуванням)»

 в закладах фахової передвищої освіти

 

 

   

Розробник: Скиба Н.М., старший викладач, викладач вищої категорії Лисичанського промислово-технологічного фахового коледжу

 

 

 

 

               2024

              


 

  ВСТУП

Методична розробка заняття виконана у відповідності з методичними рекомендаціями з підготовки та проведення практичних занять у закладах фахової передвищої освіти. Заняття підготовлено відповідно до робочої і навчальної програми з дисципліни  «Іноземна мова ( за професійним спрямуванням)». У методичній розробці заняття подано розгорнутий план-конспект заняття у формі мовного практикуму з використанням методу критичного мислення, методики роботи з лексичним матеріалом, використання тестів, рольовою грою,  перелік літератури та необхідного обладнання, мету і задачі, надано чітку структуру заняття, вдало подано мотивацію пізнавальної діяльності студентів.

Розробка містить багато різноманітних форм та методів роботи (бесіду, читання, мозковий штурм, аудіювання з використанням тематичного відеоролику, роботу з мультимедійними презентаціями, групову та парну роботу,), що відповідають психофізіологічним та індивідуальним особливостям студентів і сприяють успішному досягненню мети заняття.

Методична розробка заняття відповідає теоретичному й методико-практичному розділам навчальної програми, має інноваційний характер, відповідає новітнім технологіям навчання, спрямована на формування комунікативної компетенції майбутніх фахівців, розвиток  пам'яті, уваги, фонематичного слуху студентів, сприяють зацікавленості та формуванню комунікативної компетенції майбутніх фахівців.

Методична розробка може бути рекомендована для викладачів іноземної мови   в закладах фахової передвищої освіти в якості як основного, так і довідково-дидактичного матеріалу.

 

 


МЕТОДИЧНА    РОЗРОБКА   ЗАНЯТТЯ

Заняття №

Предмет: ІНОЗЕМНА МОВА (за професійним спрямуванням)

Група:

Тема заняття:  СУЧАСНІ  КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Мета: формувати лексичні навички й навички вимови; вдосконалювати навички читання й усного мовлення; розвивати мовну здогадку й мовленнєву реакцію; виховувати зацікавленість у розширенні своїх знань, використовувати раніше вивчені структури, а також збагачувати словарний запас, практикуватися у перекладі речень, розвивати навички  логічного викладання думок, пам'ять, виховувати свідоме ставлення до навчання, вчити раціонально використовувати свій час, прищеплювати бажання вивчати іноземну мову.

Обладнання: словники, комп’ютер, роздавальний матеріал

Тип заняття: практичне

 Міжпредметні зв'язки: Комп’ютерна  техніка та прикладне програмне забезпечення, Основи автоматизація технологічних процесів, Комп’ютерна графіка

 

СТРУКТУРА ЗАНЯТТЯ:

1.Організаційний момент:

1)Привітання

2) Перекличка

3)Перевірка готовності до заняття

2. Мотивація навчальної та пізнавальної діяльності студентів, оголошення теми та цілей заняття.

3.Реалізація теми за планом

4. Підсумок заняття. Оцінювання

5. Домашнє завдання

 

ХІД ЗАНЯТТЯ:

1. Заповніть пропуски словами з списку:

  • CPU
  • RAM
  • hard drive
  • motherboard
  • monitor
  • keyboard
  • mouse
  • software
  • hardware
  • internet
  1. The ________ is the brain of the computer.
  2. The ________ stores data that is currently being used by the computer.
  3. The ________ stores all of the computer's data.
  4. The ________ is the main circuit board of the computer.
  5. The ________ is the screen that displays the computer's output.
  6. The ________ is used to type information into the computer.
  7. The ________ is used to control the pointer on the screen.
  8. The ________ is a set of instructions that tells the computer what to do.
  9. The ________ is the physical parts of the computer.
  10. The ________ is a global network of computers.

Список слів: CPU, RAM, hard drive, motherboard, monitor, keyboard, mouse, software, hardware, internet

2. Підберіть синоніми до слів:

  • computer: machine, device, processor, system
  • software: programs, applications, code, instructions
  • hardware: components, parts, electronics, equipment
  • internet: network, web, online, worldwide
  • monitor: screen, display, CRT, LCD
  • keyboard: input device, typing tool, qwerty, layout
  • mouse: pointer, cursor controller, touchpad, trackball
  • CPU: processor, central processing unit, chip, brain
  • RAM: memory, temporary storage, working memory
  • hard drive: storage device, permanent storage, HDD, SSD

3. Використовуйте слова з теми "комп'ютер" у реченнях:

  • I use my computer to ________.
  • The ________ is essential for running software.
  • The ________ needs to be upgraded regularly.
  • The ________ is connected to the internet.
  • I can control the cursor with the ________.
  • The ________ is located inside the computer case.
  • The ________ is responsible for performing calculations.
  • I need to save my work on the ________.
  • The ________ is a graphical user interface.
  • The ________ is a global network of computers.

4. Складіть список 10 слів, пов'язаних з комп'ютерами та інтернетом.

5.Оберіть одну правильну відповідь для кожного питання.

1. What is the main purpose of using computers in production?

(a) To reduce labor costs

(b) To improve product quality

 (c) To increase productivity

(d) All of the above

2. Which of the following is NOT a type of computer-aided manufacturing (CAM) system?

(a) Computer numerical control (CNC)

(b) Computer-aided design (CAD)

 (c) Computer-aided process planning (CAPP)

(d) Computer-integrated manufacturing (CIM)

3. What are the benefits of using robots in manufacturing?

(a) Increased accuracy and precision

(b) Improved safety

(c) Reduced labor costs

 (d) All of the above

4. What is the difference between artificial intelligence (AI) and machine learning (ML)?

(a) AI is a broader term that encompasses ML, while ML is a specific type of AI. (b) AI is used to create intelligent machines, while ML is used to train machines to learn from data.

(c) AI is a theoretical concept, while ML is a practical application.

 (d) None of the above.

5. What are some of the ethical concerns surrounding the use of AI in production?

(a) Job displacement

 (b) Bias and discrimination

(c) Lack of transparency and accountability

 (d) All of the above

6. What is the term for the use of computers to manage the flow of materials and information in a manufacturing system?

(a) Supply chain management (SCM)

(b) Enterprise resource planning (ERP)

(c) Customer relationship management (CRM)

 (d) None of the above

7. What are some of the benefits of using SCM software?

(a) Improved inventory control

 (b) Reduced costs

(c) Increased efficiency

(d) All of the above

8. What is the difference between a product and a service?

(a) Products are tangible goods, while services are intangible experiences.

 (b) Products are manufactured, while services are performed.

 (c) Products can be stored, while services cannot.

 (d) All of the above.

9. What are some of the challenges of marketing services?

(a) Intangibility

 (b) Inseparability

 (c) Variability

(d) Perishability

10. What is the difference between e-commerce and m-commerce?

(a) E-commerce is the buying and selling of goods and services online, while m-commerce is the buying and selling of goods and services on mobile devices.

 (b) E-commerce is used by businesses, while m-commerce is used by consumers. (c) E-commerce is a more mature market than m-commerce.

 (d) None of the above.

11. What are some of the benefits of using social media for marketing?

(a) Increased brand awareness

(b) Improved customer engagement

 (c) Targeted advertising

 (d) All of the above

12. What is the difference between a blog and a website?

(a) Blogs are regularly updated with new content, while websites are static.

 (b) Blogs are typically written in a more informal style than websites.

 (c) Blogs are used for personal expression, while websites are used for business purposes.

 (d) None of the above.

13. What are some of the challenges of using email marketing?

(a) Spam filters

 (b) Low open rates

(c) Click-through rates

(d) All of the above

14. What is the difference between search engine optimization (SEO) and pay-per-click (PPC) advertising?

(a) SEO is an organic way to improve your website's ranking in search engine results pages (SERPs), while PPC is a paid advertising method.

 (b) SEO is more effective in the long run, while PPC is more effective in the short run.

 (c) SEO is more targeted than PPC.

(d) None of the above.

15. What are some of the trends in digital marketing?

(a) The rise of mobile marketing

(b) The increasing use of video

(c) The importance of personalization

 (d) All of the above

 

7. Підсумок заняття. Оцінювання

8. Домашнє завдання 

 


ЛІТЕРАТУРА

  1. Christine Jonson. Intelligent Business. Pre-Intermediate. – Longman, 2020
  2. Tonya Trappe, Graham Tullis. Intelligent Business. Intermediate. – Longman, 2021
  3. Evan Frendo, Sean Mahoney. English for Accounting. – Oxford, 2007
  4. Graham Tullis, Tonya Trappe. New insights into business. – Longman, 2022
  5. John Allison with Paul Emmerson. The Business. – Macmillan, 2020
  6. Jon Naunton. Head for Business. Intermediate. – Oxford, 2019
  7. Nick Brieger and Simon Sweeney. Early Language of Business English. Grammar and Functions. – Prentice Hall, 2020
  8. Simon Sweeney. Test Your Professional English. Finance. – England, Harlow, Edinburgh Gate, Pearson Education Limited, 2019
  9. Sue Robbins. First insights into business. – Longman, 2022

 

 

 

1

 

docx
Додано
22 травня
Переглядів
27
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку