Використання технології критичного мислення (кубування)

Про матеріал
В даному документі розробка фрагмента урока з ЯДС з використанням технології критичного мислення (кубування).
Перегляд файлу

  Інтегрований курс «Я досліджую світ» 1 клас

Тема.   Електричні прилади – помічники в моєму домі

Мета:  формувати навички  безпечної поведінки та безпечного використання найпростіших електричних приладів; учити пояснювати правила безпечної поведінки вдома  з побутовими приладами;спонукати до ефективної взаємодії між учнями.

Хід уроку

І. Ранкова зустріч

ІІ. Актуалізація знань учнів

ІІІ. Оголошення теми та мети уроку

ІV. Формування  компетентностей учнів

V. Закріплення вивченого матеріалу

1. Гра «Згоден – незгоден»

- До вашої уваги - інструкція гри. Я висловлюватиму свої думки. Якщо ви згодні з моєю думкою, то підніміть зелену цеглинку. А якщо ні, то - червону.

 Щоб зберегти продукти харчування, я використаю мікрохвильову піч.

Зім’ятий одяг я випрасую в пральній машині.

Щоб розважитися, я увімкну телевізор.

Щоб послухати музику, я ввімкну пилосос.

Щоб обігріти житло, я скористаюся обігрівачем.

Коли піду на роботу, залишу увімкненим комп’ютер.

Доллю води у чайник, коли він увімкнений у розетку.

Насухо витру руки, перш ніж увімкнути кавоварку.

2. Дослідження електроприладів .Метод «Кубування»

Використовуючи куб з такими запитаннями.

  • Як це виглядає?
  • На що це схоже?
  • Про що тебе це змушує думати?
  • З чого це зроблено?
  • Як би ти це використав?
  • Добре це чи погано? Чому?

Хлопчики досліджують настільну лампу, дівчатка – фен.

Команди презентують результати досліджень.

VІ. Підсумок уроку.

 

docx
Додано
25 березня 2020
Переглядів
546
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку