Вікторина дасть можливість учням в цікавій формі перевірити і закріпити знання з розділу "Технологія плетіння виробів гачком", сприяти розвитку пізнавальної активності учнів, творчих здібностей, розширення кругозору; удосконалювати навички роботи в групі та вміння знаходити спільне рішення
Кожної другої суботи червня, починаючи з 2005року,у світі відзначають незвичайне свято - День в`язання на публіці. Проходить він теж незвичайно, але цілком відповідно до своєї назви: усі, хто любить в’язати спицями чи гачком, збираються в громадському місці – у парку, сквері, кафе – і в`яжуть.
Уперше Всесвітній день в`язання на публіці ( World Wide Knit in Public Day) пройшов у Парижі. Придумала цю забавлянку, яка стала традицією, любителька в`язання Даніель Лендес. З часом публічним вязанням захопилися не тільки француженки, але й мешканці інших країн ( свято проводиться, наприклад, у США, Англії, Швеції, Фінляндії, Норвегії, Естонії), а в акції з`явилася своя емблема, на якій зображено дві в`язальні спиці на тлі земної кулі.
У багатьох місцях акція стала благодійною. Рукодільниці передають усі речі , вив`язані в цей день, до фондів для незаможніх громадян або продають їх на ярмарках, а всі зібрані кошти спрямовують, знову ж таки, на допомогу нужденним. Особливо активно в`язальниці намагаються “ обв`язати” увесь світ: відсилають в`язані вироби в далекі країни і навіть на інші континенти. Всесвітній день вязання проходить більше ніж у 350 містах планети.
Ви маєте гарну можливість перевірити свої знання в вигляді цікавої вікторини. Для цього: 1. Об`єднайтеся в команди 2 Щоб отримати завдання виберіть літеру і цифру. 3. Перевірте свою відповідь.Кожна вірна відповідь- 10 балів! 4.Щоб повернутися до запитань натисніть на квіточку на слайді
Для перевірки пряжі на міцність фарбування необхідно: А) пряжу пропрасувати; Б) пряжу замочити; В) замочити кінчик пряжі водою, закласти його в білу тканину і пропрасувати. Для перевірки пряжі на міцність фарбування необхідно: замочити кінчик пряжі водою, закласти його в білу тканину і пропрасувати.
Плетіння виробів гачком по спіралі це: А) кругове безперервне плетіння по колу в одному напрямку ( справа на ліво); Б) плетіння, що не має лицьового та зворотного боку; В) плетіння в якому при переході з одного ряду на інший вив`язують петлі підйому Плетіння виробів гачком по спіралі цекругове безперервне плетіння по колу в одному напрямку ( справа на ліво).
Пряме плетіння гачком? А) полотно плетуть рядами в обох напрямках – прямому і зворотному; Б) полотно не однакове з лицьового і зворотного боку; В) у кожному наступному ряді рівномірно збільшують кількість стовпчиків. Пряме плетіння гачком це плетяння в якому полотно плетуть рядами в обох напрямках – прямому і зворотному
В`язання це: А) це спосіб виготовлення полотна або окремого виробу шляхом згинання ниток у петлі, що переплітаються між собою; Б) орнамент або художнє зображення, виконані накладанням (нашиванням) на папір (тканину) ... В) орнаментальне або сюжетне зображення на певних предметах (тканині, шкірі, рушниках, одязі, наволочках та ін..), яке виконане різними ручними або машинними швами . Вязання цеспосіб виготовлення полотна або окремого виробу шляхом згинання ниток у петлі, що переплітаються між собою.
Гачок це: А) товста голка встомлена в рукоятку, яка не має вушка; Б) довгий тонкий загостренний інструмент з твердого матеріалу з вушком з одного боку В) це алюмінієвий, сталевий, пластмасовий, дерев`яний або кістяний стержень із загнутим кінцем, який призначений для того, щоб захоплювати нитку й працювати з нею різними способами. Гачок це ( варіант В)