Вікторина з англійської мови для учнів 6 класу
“Funny English”
Мета:
Освітня: перевірити та показати рівень компетентності учнів у читанні, перекладанні, розумінні запитань, та вмінні давати відповіді на них;
Розвиваюча: розвивати пам’ять, мислення, увагу, уміння реагувати в проблемній ситуації;
Виховна: виховувати інтерес, почуття відповідальності та бажання спілкуватися англійською мовою.
Обладнання: картки із запитаннями, плакати, малюнки.
Коментарі: Урок проводиться у вигляді змагання між двома командами учнів 6 класу.
Хід уроку:
I. Організаційний момент. Представлення команд.
Good morning, dear friends. I'm glad to see you at our game. Two teams are going to compete now. So, let's start!
Дітиі, сьогодні у нас незвичайний урок, а урок-гра. Дві команди будуть виконувати завдання конкурсів. Та команда, яка набере більше очок, і буде переможцем. Бажаю удачі!
II. Проведення конкурсів.
Конкурс 1 «Розминка»
T: “Our first game is "Warming-up". Each team should answer my question in turn.”
Кожна команда по черзі відповідає на запитання.
25
26
27
День незалежності
Хеллоуїн
Різдво
3) Які з перерахованих країн– англомовні:
Канада
Бразилія
США
4) Англійською мовою говорять у:
Великобританії
Австралії
Австрії
5) Які з цих міст знаходяться у Великобританії:
Бостон
Оксфорд
Ліверпуль
6) Які з цих відомих пам'яток знаходяться у Великобританії:
Біг Бен
Статуя Свободи
Букінгемський палац
7) Лондон стоїть на річці:
Темза
Волга
Міссісіпі
8) Які кольори на прапорі Великобританії:
Синій, білий, червоний
Червоний, зелений, синій
Червоний, білий, жовтий
Конкурс 2. Правда чи не правда.
T: “Say is it true or false?".
Конкурс 3.
T: “Find extra word and cross out it. Знайди зайве слово і закресли його.”
1. December, Tuesday, January, July
2. cousin, aunt, lazy, daughter
3.cartoon, history, craft, art
4.eleven, twenty, fourteen, invitation
Конкурс 4. Solve examples and write the answer in numbers.
T: “Вирішіть приклади і впишіть відповіді цифрами.”
1. eight + fourteen = 2. seventeen – four = 3. twenty + six =
4. eleven + five = 5. sixteen – nine = 6. ten + fifteen =
Конкурс 5. Insert the missing letter.
T: “Вставте пропущену літеру.”
1. Mat_s (математика) 2. seri_us (серйозний)
3.co_sin (двоюрідний брат) 4. tea__her (вчитель)
5. ho_key (хокей) 6.nau_hty (неслухняний)
Конкурс 6. «Скорочені імена»
У повсякденному спілкуванні ми ніколи не називаємо один одного повним ім'ям, частіше вживаємо скорочена. Ваше завдання - співвіднести повне ім'я зі скороченим.
1. Elizabeth 2. Thomas 3. Susan 4. Michael 5. Patricia 6. Anthony 7. Pamela |
a. Mike b. Pat c. Tony d. Sue e. Pam f. Tom g. Liz |
Конкурс 7. Solve a crossword puzzle “Sport”. Розгадайте кросворд. “Спорт”.
|
S |
k |
a |
t |
i |
n |
g |
|
|
||
f |
e |
n |
C |
i |
n |
g |
|
|
|||
|
H |
o |
c |
k |
e |
y |
|||||
|
v |
O |
l |
l |
e |
y |
b |
a |
l |
l |
|
|
f |
o |
O |
t |
b |
a |
l |
l |
|
||
s |
a |
i |
L |
i |
n |
g |
|
||||
III. Підведення підсумків.
Teacher: What account do we have now? Congratulation. We have the score, but I think that friendship has won. Do you agree with me? Each team had wonderful answers and played very well. I would like to thank our teams, and give this present for you. Our game is over.
Який рахунок зараз? Вітаємо у нас рахунок, але я вважаю, що перемогла дружба. Ви згодні зі мною? Кожна команда давала чудові відповіді і грала чудово. Я хочу подякувати вам і вручити ці подарунки. На цьому наша гра завершена.