...віртуальний світ ніколи не замінить справжньогоживого спілкування. Зоряна Мурашка. Яке спілкування називають віртуальним?
Номер слайду 3
Розглянь малюнки. Розкажи, як спілкувалися люди на відстанів різні часи.
Номер слайду 4
якщо людина повернеться на декілька століть у минуле, то побачить, що речі та явища, які сьогодні для нас є буденними, у ті часи вважали магією`За допомогою яких засобів комунікації сучасна людина здійснює те, що раніше вважали магією?Пофантазуй, як буде спілкуватися людина в майбутньому.
Номер слайду 5
Розглянь малюнок. Поясни, що означає кожна іконка. Які із засобів, зображених за допомогою іконок, ти використовуєш дляспілкування?
Номер слайду 6
Номер слайду 7
Номер слайду 8
Номер слайду 9
Прочитай характеристики мережі Інтернет. Які з них позитивні, а які негативні? Поясни свою думку. Які ще характеристики ти можеш додати?Швидкий доступ до інформації, інтернет-залежність, спілкування з друзями, користування електронною поштою, нові знайомства, доступ сторонніх до особистої інформації, необмежений доступ до розваг, спам і віруси, можливість щось купити онлайн.
Номер слайду 10
Номер слайду 11
Номер слайду 12
Віртуальна самопрезентація людини може відрізнятися від того, якою людина є в реальності. Співрозмовник чи співрозмовниця у віртуальному середовищі може змінювати своє ім’я, стать, вік, професію, фото. В Інтернеті можна вдягти «маску», яка надасть свободи у спілкуванні. Як зробити віртуальне спілкування безпечним?Одного разу, коли Петрик гуляв на вулиці зі своєю таксою Віолеттою, йому на смартфон прийшло смс-повідомлення: «Якщо хочеш, щоб твоє бажання здійснилося, перейди за цим посиланням…»— Це як? — з острахом спитала Віолетта.— Я просто перейду за посиланням в есемесці…— А ти впевнений? — засумнівалася такса. За Іриною Ащеуловою
Номер слайду 13
Правила безпечного спілкування в Інтернеті Пам’ятай, що в Інтернеті ти спілкуєшся з реальною людиною. Дотримуйся етики спілкування. Відстоюй свою точку зору, але не ображай своїх співрозмовників та співрозмовниць. Поважай час і можливості інших. Не надавай ніякої особистої інформації (адресу, номер телефону, номер школи, місце роботи батьків/ рідних, опис квартири тощо). Не надсилай свої фото незнайомим особам. Припиняй розмову відразу, коли отримуєш інформацію, яка змушує тебе почуватися некомфортно. Повідомляй батьків, рідних, старших друзів про інформацію, яка має характер залякування. Не погоджуйся на зустрічі з незнайомими людьми.