Найменша одиниця тексту — символ.цифра,буква,розділовий знак.
Номер слайду 3
Будова клавіатури. Кожна клавіша має по два символи. Символи на клавішах розташовують не за алфавітом, а так, щоб пальцям рук було зручно набирати літери, які найчастіше використовують при утворенні слів певною мовою.
Номер слайду 4
Зміна мови на мовній панеліУ нижній частині Робочого столу, відображається назва мови введення символів. Для зміни алфавіту введення натискують мишею один раз на позначці мови. У списку, що розгортається, обирають назву потрібної мови.
Номер слайду 5
Спеціальні клавішіCaps Lock - вмикають та вимикають режим введення великих літер. Shift - увести розділові знаки, дужки, знаки арифметичних дій та спеціальні символи, що позначені на алфавітно-цифрових клавішах. Одночасне натискання клавіш — комбінацію клавіш — позначають знаком +, наприклад після використання комбінації Shift + 1 отримаємо !
Номер слайду 6
Правила введення тексту1) між словами ставиться ОДИН пропуск. Його вводять за допомогою натиснення найбільшої клавіші внизу на клавіатурі;2) між останнім символом слова й розділовим знаком пропуску НЕ ставлять;3) тире з ОБОХ боків відділяють пропуском, а перед дефісом та після нього пропуск НЕ ставлять.