Баштанський ЗДО №2 «Віночок»
(ясельна група)
.
Вихователь :Гінжул Н.В.
Мета: продовжувати ознайомлювати дітей з поняттям:
великий,малий; закріплювати назви кольорів;вчи
ти співвідносити великий, малий;розвивати пам
ять,мислення, увагу,спостережливість; виховува
ти інтерес до пізнання нового.
Матеріал:іграшки:велика і мала собака, малюнки до те-
ми,будки з картону для собак.
Хід заняття
1.Організаційний момент.
Давайте дізнаємося, хто хоче завітати до нас в гості.
(Чути гавкіт собак.)
-Хто це?
Собачка велика і маленька.
(Діти повторюють:велика,маленька.)
Давайте за допомогою рук покажемо: велика,маленька.
2.Мотивація
Наші собачки чекають допомоги.Допоможемо?
3.Основна частина.
1 завдання. Наші собачки хочуть вийти на подвір я пог-
ратися.
А для цього їм потрібно підібрати бантики.
Дидактична гра «Підбери бантик»
Діти підбирають великій собачці великий бант, а малій маленький.
Давайте візьмемо великий бант.
Якого він кольору?(синього)
Причепимо великим собачкам подружкам собачок.
Якого кольору маленькі бантики?(жовтого)
Причепимо маленьким собачкам
2 завдання.
Вийшли песики на подвір я, а м ячики їхні переплута-
ся.
Давайте складемо м ячики великі у великий кошик, а маленькі у маленький.
Якого кольору великий м яч?(синього)
Якого кольору маленький?(жовтого).
3 завдання.
Треба повертатися додому собачкам на відпочинок.
Покажімо їм їхні домівки.
Підійдемо до маленької будки
-Яка тут буде жити собачка?(маленька).
Підійдемо до великої будки.
-Яка тут буде жити собачка ?(велика).
Підсумок. Собачки дякую за допомогу залишаються у себе в домівках , а ми рушаємо до садочка.