Математика. 4 клас. Контрольна робота № 6 «Дроби. Ділення та множення на розрядні числа».

Про матеріал

КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 6. 2 варіанти, 6 завдань різної складності, інформація для вчителя (розв'язок роботи), бланк завдань для учнів.

Мета: перевірити знання та вміння учнів за темами «Дроби. Ділення та множення на розрядні числа»; розвивати уважність, наполегливість, самостійність; виховувати культуру оформлення письмових робіт.

Перегляд файлу

Математика 4 клас

Урок № 105

 

Тема. КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 6.

Мета: перевірити знання та вміння учнів за темами «Дроби. Ділення та множення на розрядні числа»; розвивати уважність, наполегливість, самостійність; виховувати культуру оформлення письмових робіт.

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ

ІІІ. КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ

1 варіант

1. Запиши числа дробами. (1 бал)

Одна восьма, дві третіх, шість десятих, три сьомих, чотири дев’ятих.

 

2. Запиши дроби у порядку зростання.  (1 бал)

  ;     ;     ;      ;                ;      .

 

3. Знайди        від  4725  (2 бали)

 

4. Розв’яжи рівняння.   (2 бали)

40 320 - х = 7800                  70 ∙ х = 319900

 

5. Обчисли  (4 бали).

5074 – 4902 : 6 + 100 =                                 1400 - 400 ∙ 2 + 200 =

37 500 : 30 -                                                   4070 ∙ 70  =

580 : 80 =                                 133 : 20 =

 

6. Розв’яжи задачу.  (2 бали)

 У відділі зерносховища було 960 кг пшениці та 7 мішків жита, по 50 кг у кожному. На млин відвезли третю частину пшениці й усе жито. Скільки кілограмів зерна відвезли на млин?

 

 

 

 

2 варіант

1. Запиши числа дробами.  (1 бал)

П’ять сьомих, чотири шостих, сім восьмих, дві дев’ятих, шість десятих.

 

2. Запиши дроби у порядку спадання (1 бал).

          ;     ;     ;     ;                ;     .

 

3. Знайди      від 3864. (2 бал)

 

4. Розв’яжи рівняння. (2 бали)

x - 37 800 = 2940                       х  ∙ 80 = 300800

 

5. Обчисли. (4 бали)

5074 – (4902 : 6 + 100) =                     1900 - 90 : 2 + 250   =

61 200 : 30=                                          3080 ∙ 90 =   

520 : 70 =          165 : 50 =

 

6. Розв’яжи задачу. (2 бали)

  У магазині було 280 костюмів для жінок і 450 костюмів для чоловіків. За день продали четверту частину костюмів для жінок і третю частину костюмів для чоловіків. Яких костюмів продали більше і на скільки?

 

IV. ПІДСУМОК УРОКУ. РЕФЛЕКСІЯ

— Чи  вдалося  успішно  впоратися  з усіма  завданнями  контрольної   роботи?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ.

Відповіді та розв’язання

1 варіант

1.            ;     ;     ;      ;      .

 

2.     ;     ;    ;     ;      .          

 

3.            4725 : 5 • 3 = 941 • 3 = 2835

 

4.          40 320 - х = 7800                             70 ∙ х = 319900

   х = 40320 - 7800    х = 319900 :70

   х = 32520   х = 4570

 40320 – 32520 = 7800 70  • 4570 = 319900

 

5.         5074 – 4902 : 6 + 100 = 4357                   1400 - 400 ∙ 2 + 200= 800

            37 500 : 30 = 1250                                    4070 ∙ 70  = 284900  

           580 : 80 = 7 (ост.20)                                   133 : 20 = 6 (ост.13)

 

6.      Задача

         1) 7 • 50 = 350 (кг) — було жита;

         2) 960 : 3= 320 (кг) – третина пшениці;

         3) 350 +320 = 670 (кг)

Відповідь:  670 кг зерна відвезли на млин.

 

2 варіант

1.            ;     ;     ;     .

 

2.         ; ;   ;       ;  ;    ;        

 

3.        3864 : 7 • 3 = 552 • 3 = 1656

 

4.        x - 37 800 = 2940                       х  ∙ 80 = 300800

 х = 37800 + 2940    х = 319900 :70

х = 407400   х = 4570

40740 – 37800 = 2940 70  • 4570 = 319900

 

5.    5074 – (4902 : 6 + 100) =4157                     1900 - 90 : 2 + 250   = 2105

      61 200 : 30= 2040                                         3080 ∙ 90 =277200   

      520 : 70 = 7 (ост.30)                                    165 : 50 = 3 (ост.15)

 

6.      Задача

         1) 280 : 4 = 70 (к) — продали костюмів для жінок;

         2) 450 : 3= 150 (к) – продали костюмів для чоловіків;

         3) 150 – 70 = 80 (к)

Відповідь:  на  80 костюмів для чоловіків продали більше, ніж костюмів для жінок.

 

Бланк для учнів

Математика 4 клас

КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 6.

1 варіант

1. Запиши числа дробами. (1 бал)

Одна восьма, дві третіх, шість десятих, три сьомих, чотири дев’ятих.

2. Запиши дроби у порядку зростання.  (1 бал)

  ;     ;     ;      ;                ;      .

3. Знайди        від  4725  (2 бали)

4. Розв’яжи рівняння.   (2 бали)

40 320 - х = 7800                  70 ∙ х = 319900

5. Обчисли  (4 бали).

5074 – 4902 : 6 + 100 =                   1400 - 400 ∙ 2 + 200 =

37 500 : 30 -                                     4070 ∙ 70  =

580 : 80 =                                        133 : 20 =

6. Розв’яжи задачу.  (2 бали)

 У відділі зерносховища було 960 кг пшениці та 7 мішків жита, по 50 кг у кожному. На млин відвезли третю частину пшениці й усе жито. Скільки кілограмів зерна відвезли на млин?

 

Математика 4 клас

КОНТРОЛЬНА РОБОТА № 6.

2 варіант

1. Запиши числа дробами.  (1 бал)

П’ять сьомих, чотири шостих, сім восьмих, дві дев’ятих, шість десятих.

2. Запиши дроби у порядку спадання (1 бал).

          ;     ;     ;     ;                ;     .

3. Знайди      від 3864. (2 бал)

4. Розв’яжи рівняння. (2 бали)

x - 37 800 = 2940                       х  ∙ 80 = 300800

5. Обчисли. (4 бали)

5074 – (4902 : 6 + 100) =                    1900 - 90 : 2 + 250   =

61 200 : 30=                                         3080 ∙ 90 =   

520 : 70 =                                            165 : 50 =

6. Розв’яжи задачу. (2 бали)

  У магазині було 280 костюмів для жінок і 450 костюмів для чоловіків. За день продали четверту частину костюмів для жінок і третю частину костюмів для чоловіків. Яких костюмів продали більше і на скільки?

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
4.9
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 8
Оцінки та відгуки
  1. Уздовська Надія
    Щиро дякую за розробку.
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  2. Смолкотіна Тетяна Олександрівна
    Загальна:
    4.7
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    4.0
    Відповідність темі
    5.0
  3. Муха Світлана Іванівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  4. Іжик Дарія
    дякую. гарна робота.
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  5. Нехайчик Анна
    чудова робота!!!Дуже дякую!!!!
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  6. Гуч Катерина Миколаївна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  7. Иванова Наталья
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
  8. Стрельченко Ольга Василівна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
Показати ще 5 відгуків
docx
Додано
20 березня 2018
Переглядів
60014
Оцінка розробки
5.0 (8 відгуків)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку