Автоматизація, комп'ютерізація технологічних процесів

Про матеріал
Роброблена презентація може бути використана вчителем в якості інфографіки під час вивчення теми "Автоматизація технологічних процесів
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Автоматизація, комп'ютерізація технологічних процесів. Автоматизація технологічних процесів — це застосування сучасних інструментів та технологій для автоматичного контролю та оптимізації виробничих операцій. Давайте розглянемо переваги, принципи та основні інструменти автоматизації технологічних процесів.

Номер слайду 2

Переваги автоматизації технологічних процесів1 Підвищення продуктивностіАвтоматизація дозволяє підвищити швидкість та точність виконання виробничих операцій, що призводить до збільшення загальної продуктивності.2 Зменшення витрат. Автоматизація допомагає знизити витрати на робочу силу, енергію та матеріали, що призводить до збільшення рентабельності виробництва.3 Покращення якостіАвтоматизація дозволяє забезпечити стабільну і високу якість продукції шляхом усунення помилок, пов'язаних з людським фактором.

Номер слайду 3

Принципи автоматизації технологічних процесів. Автоматизація поетапно. Автоматизацію слід впроваджувати етапами, поступово розширюючи обсяг автоматизованих процесів.Інтеграція систем. Системи автоматизації повинні бути пов'язані між собою, щоб забезпечити зручну та ефективну роботу. Навчання персоналу. Персонал має бути підготовлений до роботи зі сучасними системами автоматизації технологічних процесів. Стратегічне планування. Автоматизація повинна бути впроваджена в рамках довгострокової стратегії розвитку підприємства.

Номер слайду 4

Інструменти автоматизації технологічних процесів. Робототехніка. Використання роботизованих систем для автоматичного виконання виробничих операцій.Інтернет речей (Io. T)Застосування сенсорів та з'єднання пристроїв для збору та обробки даних. Програмовані контролери. Використання спеціальних пристроїв для контролю та управління процесами. Машинне навчання. Використання алгоритмів та штучного інтелекту для вирішення задач автоматизації.

Номер слайду 5

Комп'ютерізація технологічних процесів. Комп'ютерізація технологічних процесів – це використання комп'ютерних систем та програм для управління та контролю виробничими процесами. Розглянемо основні використовувані технології та приклади результатів автоматизації.

Номер слайду 6

Основні використовувані технологіїСистеми автоматизації проектування. Розробка, моделювання та оптимізація виробничих процесів з використанням спеціалізованих програм. Системи управління виробництвом. Контроль, планування та організація робочих процесів для забезпечення ефективного виробництва. Системи моніторингу. Онлайн візуалізація та аналіз даних для контролю та оптимізації технологічних процесів.

Номер слайду 7

Результати автоматизації технологічних процесів1 Збільшення продуктивностіАвтоматизація технологічних процесів призводить до зменшення часу на виконання операцій та збільшення обсягу виробництва.2 Зниження витрат. Ефективне управління ресурсами та оптимізація процесів дозволяють знизити витрати на виробництво.3 Покращення якостіПомилки, пов'язані з людським фактором, мінімізуються, що призводить до поліпшення якості продукції.

pptx
Пов’язані теми
Технології, Презентації
Додано
27 листопада 2023
Переглядів
218
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку