Застосування спеціальних технологій та інструментів для автоматизації та контролювання різних етапів технологічних процесів

Про матеріал
Інфографіка застосування спеціальних технологій та інструментів для автоматизації та контролювання різних етапів технологічних процесів
Зміст слайдів
Номер слайду 1

Автоматизація, комп'ютерізація технологічних процесів. Технологічні процеси вже давно стали складними та заплутаними. Необхідно впроваджувати автоматизацію для покращення продуктивності та якості роботи.

Номер слайду 2

Вступ. Автоматизація та комп'ютерізація технологічних процесів вже не є новинкою в сучасному світі. Вони мають величезний потенціал для поліпшення ефективності, збільшення продуктивності та зниження витрат.

Номер слайду 3

Поняття автоматизації технологічних процесів. Автоматизація технологічних процесів - це застосування спеціальних технологій та інструментів для автоматизації та контролювання різних етапів технологічних процесів з метою поліпшення їх ефективності та продуктивності.

Номер слайду 4

Переваги автоматизації технологічних процесів1 Збільшення продуктивностіАвтоматизація дозволяє виконувати багато задач швидше та ефективніше, захищаючи людей від рутинної та небезпечної роботи.2 Зниження витрат. Автоматизація допомагає знизити витрати на оплату праці, помилки та відходи, що збільшує прибуток підприємства.3 Покращення якостіАвтоматизовані процеси мають меншу ймовірність помилок, що дозволяє досягти вищої якості продукції та задоволення клієнтів.4 Збільшення гнучкостіАвтоматизація дозволяє швидко реагувати на зміни попиту та при розширенні асортименту продукції.

Номер слайду 5

Ступені автоматизації технологічних процесів. Повна автоматизація. Всі етапи технологічного процесу виконуються автоматично без участі людей. Часткова автоматизація. Деякі етапи технологічного процесу виконуються автоматично, але потребують участі людей для контролю та налаштування. Автоматизація операцій. Основні операції технологічного процесу виконуються автоматично, але потребують деякої людської участі. Запис данихІнформація про технологічні процеси записується автоматично для подальшого аналізу та оптимізації.

Номер слайду 6

Технології та інструменти автоматизаціїРобототехніка. Використання роботів для автоматизації рутинних або складних операцій виробничого процесу.Інтернет речей (Io. T)Підключення різних пристроїв до мережі для обміну даними та автоматизації управління процесами. Програмне забезпечення. Використання спеціального програмного забезпечення для керування технологічними процесами. Автоматичні системи складування. Використання автоматичних систем для зберігання та переміщення товарів у складському просторі.

Номер слайду 7

Впровадження автоматизації технологічних процесів1 Аналіз і оцінка. Визначення потреб у автоматизації, аналіз існуючих процесів та оцінка підходів до впровадження.2 Планування. Розробка детального плану впровадження автоматизації з визначенням необхідного обладнання та ресурсів.3 Впровадження. Монтаж та налаштування автоматичних систем, навчання персоналу і пілотних запусків.

Номер слайду 8

Висновок. Автоматизація технологічних процесів є ключовим фактором для покращення продуктивності, якості та ефективності роботи підприємств. Вона допомагає знизити витрати та підвищити конкурентоспроможність.

pptx
Пов’язані теми
Технології, Презентації
Додано
27 листопада 2023
Переглядів
107
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку