Білл Гейтс:"Людина, яка змінила світ!"

Про матеріал

Всі ми з вами знаємо хто такий Тарас Шевченко, Франко, Леся Українка, Пушкін, Колумб, Менделєєв, Піфагор і т.д. навіть тоді коли їх вже немає. А хто Такий Білл Гейтс? Ми сьогодні дізнаємось. Білл Гейтс – це людина, яка змінила світ!

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Білл Гейтс: людина, яка змінила світ!

Номер слайду 2

«Якщо вас немає в Інтернеті (соціальних мережах), вважайте, що ви не існуєте»Білл Гейтс

Номер слайду 3

Біографія. Білл Гейтс народився 28 жовтня 1955 року в Сіетлі, штат Вашингтон, США. Він був первістком і єдиним сином у родині відомого юриста. Цей скромний, навіть сором’язливий і злегка безглуздий хлопчина мріяв стати професором математики й був зовсім не схожий на батька – високого красеня та успішного адвоката. Незважаючи на унікальні здібності в математиці і логіці, Білл Гейтс не виявляв лідерських здібностей, властивих його батькам. Вони й припустити не могли, що їх синочок стане справжньою “акулою” світового бізнесу.

Номер слайду 4

Особистість. Від народження Гейтс володів трьома талантами: блискуча пам’ять, математичні здібності і … осляча впертість. 

Номер слайду 5

Перший заробіток Свій перший заробіток, в розмірі 4 200 доларів, Біл отримав за створену ним програму, що відповідає за складання розкладу занять у школі.

Номер слайду 6

Перший програмний пакет. У сімнадцять років Вільям Гейтс пише програмний пакет з розподілу енергії Бонневільської греблі. За свою роботу він отримує 30 000 доларів.

Номер слайду 7

«Ледар», який створив Microsoft. У 1973 році Білл Гейтс вступає до Гарварду для продовження навчання. Паралельно навчанню, разом з Алленом, він вивчає мову комп’ютерного програмування і займається створенням версій мови BASIC для перших ПК.

Номер слайду 8

У 1975-му Гейтс спільно з Полом Алленом засновують компанію Micro-Soft. Білл Гейтс і Аллен запропонували фірмі MITS написати їм програмне забезпечення (версію BASIC) для їх комп’ютера Altair 8800. Це був перший замовлення майбутнього софтверного гіганта.

Номер слайду 9

Пропозиція від IBMВ 1979 році компанії надійшла пропозиція від IBM створити операційну систему для першого в світі персонального комп’ютера. Білл Гейтс придбав систему QDOS за 50 тис. доларів, змінив назву на MS-DOS і продав ліцензію IBM.

Номер слайду 10

Мільярдер Вільям Генрі Гейтс. У 1986 році Вільям Генрі Гейтс стає мільярдером (на той час йому був 31 рік), а компанія Microsoft – акціонерним товариством відкритого типу. Наступного року Microsoft випустила у світ першу версію Windows, і вже в 1993 році загальний обсяг продажів Windows на місяць перевищив один мільйон.

Номер слайду 11

Windows 95 У 1995 році з’явилася Windows 95, і за два тижні були продані сім мільйонів копій.

Номер слайду 12

Програмне забезпечення Microsoft. Програмне забезпечення Microsoft стало настільки широко використовуваним, що компанія потрапила в поле зору американського антимонопольного комітету, який кілька разів намагався ініціювати справу щодо примусового знищення монополії Білла Гейтса. Але результат був марним. У 1995 році політика Microsoft була змінена докорінно – основний акцент став робитися на інтернет.

Номер слайду 13

Сім’я Білла Гейтса У 1994 році Білл Гейтс одружився на Мелінді Френч (менеджер Microsoft) від якої у нього народилися троє дітей – донька Дженніфер в 1996 році, син Рорі в 1999 та ще одна донька Фібі в 2002 році.

Номер слайду 14

Благодійність Білла Гейтса і вкладення в інноваціїУ 2008 році Гейтс покинув пост президента корпорації Microsoft і залишив крісло головного виконавчого директора. Обидві посади зайняв Стів Балмер.

Номер слайду 15

Фонд Білла і Мелінди Гейтс. Зараз Гейтс активно займається благодійністю, керуючи благодійним Фондом Білла і Мелінди Гейтс та інвестиціями в нові технології. Білл Гейтс все ще залишається найбільшим акціонером компанії Microsoft – йому належить 8,7% акцій.

Номер слайду 16

Дивак на ім’я Білл. А де ж його однокурсники, які блискуче закінчили Гарвард і не розуміли «дивака Білла», який день і ніч проводив за комп’ютером? Стали звичайними службовцями, працівниками середньої ланки. Щоранку вони піднімаються від звуку будильника і з небажанням їдуть на роботу.

Номер слайду 17

Не всім дано уміння творчо мислити, приймати нестандартні рішення і просто мріяти…

Номер слайду 18

Успіх нічому не навчає. Він тільки переконує розумних людей у тому, що вони не можуть програти. Білл Гейтс

Номер слайду 19

Дякую за увагу!

pptx
Додано
25 січня 2018
Переглядів
3654
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку