Бінарний урок на тему "Тварини взимку. Animals. Робота над деформованим реченням."

Про матеріал
Тематична контрольна робота (9 клас) 6 We should … old paper in order to save woods and forests до підручника О. Карпюк on the planet Unit 3 (2) Nature and the Environment a) reusе c) reducе Variant 1 b) recyclе d) preservе Match the words with their translation. III Mark the correct form of the verbs. 1 environment a переробляти 1 If there is more people, they … more food,
Перегляд файлу

ПРО ЗНАЙОМСТВО І ДРУЖБУ. ДРУЖНІ СТОСУНКИ

Мета: вчити учнів розпізнавати ознаки дружніх стосунків; вчити знайомитися з людьми; розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення; виховувати товариськість та інтерес до англійської мови; прищеплювати бажання бути справжнім другом.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

1.1. Привітання . Вірш “Good morning”.

1.2 Фонетична розминка

Do you remember poems about friends?

Friendship is thing for two

Three or four, even more

Like a song that’s made to sing

Friendship is a doing thing.

1.3 Мовленнєва розминка

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Фронтальне опитування

Яку роль відіграє родина в житті кожної дитини?

Як у ваших родинах піклуються про кожного з її членів?

Як батьки піклуються про дітей?

Як діти повинні ставитися до батьків?

Про кого із членів родини ви піклуєтесь? Як саме?

Чи є у ваших родинах літні чи немічні люди?

Якщо є, то як ви піклуєтесь про них?

Якими є ваші обов’язки в родині?

Щодня ви спілкуєтесь з різними людьми. Це ваші рідні, сусіди, одно-

класники, друзі, знайомі й незнайомі люди. Всі вони різні, по-різному став-

ляться до вас.

My dear friends! I want you to revise all English words on topic “Friendship”. Let's do it in a chain.

III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ

Сьогодні на уроці ви дізнаєтесь, як правильно поводитися під час зна-

йомства, як підтримувати товариські стосунки з однолітками.

Dear children you are the representatives of different countries. We are at the lesson “We are friends”.

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

1. Повідомлення вчителя

Як ви вважаєте, що таке спілкування? (Міркування учнів.)

Спілкування — це обмін думками, враженнями. Спілкування може від-

буватися не лише між тими, хто бачить одне одного, а й по телефону, за допомогою пошти, через Інтернет тощо. Та нерідко буває, що хтось недочув чи неправильно зрозумів іншого. Через це можуть виникати непорозуміння, що призводять до неприємностей. На жаль, трапляється й така ситуація: більш «сильні» учні висміюють слабших, дають їм прізвиська, ображають, віднімають гроші.

Уміння обирати добрих, надійних друзів, установлювати і підтримувати

дружні стосунки є однією з найважливіших життєвих навичок. Але, щоб

мати друзів, потрібно й самому навчитися дружити.

В житті усім потрібна дружба:

І для розваг, і для журби, й для служби.

Із другом легше в світі жити,

Але й дружити треба вміти.

Слід другові допомагати,

В пригоді завжди захищати,

Слід жарти друга розуміти

Й самому жартувати вміти.

Коли ж якесь нерозуміння,

Потрібно виявить терпіння.

При сварці — швидше помиритись —

Не варто з друзями сваритись.

Діти, поясніть головну думку цього вірша.

2. Гра «Правильний вибір»

Позначте твердження, що характеризують справжнього друга та допо-

магають порозумінню між однолітками.

- Має гарні іграшки, але нікому їх не дає.

-Дружить тільки для власної вигоди.

- Завжди готовий захистити друга і допомогти йому.

- Підбиває друга на погані вчинки.

-Відмовляється від небезпечних пропозицій і відмовляє від них друга.

- У всьому підтримує друга, навіть тоді, коли це може завдати шкоди іншим

людям.

-Міняє друзів, ніби рукавички.

- Намовляє проти інших дітей.

-Не розкриває таємниць, які йому довірив друг.

- Не обманює своїх друзів.

2.2 Assosiation game

Each association should begin with one of the letters of the given word.

 

F friend

 

R respect

 

I identity

 

E energy

 

N native

 

D dream

 

S smile

 

H help, hand

 

I idol

 

P protection

3. Робота за підручником (с. 60–64)

Що таке етикет?

Розкажіть за малюнками на с. 60, як можна познайомитися.

Складіть речення за малюнком на с. 61 угорі.

Що таке дружба?

Кого називають друзями? Складіть речення за малюнками на с. 61

унизу.

Що слід робити, щоб підтримувати і зміцнювати дружні стосунки?

Як потрібно вчинити, якщо ти посварився зі своїм другом?

Які стосунки сприяють збереженню здоров’я, а які — шкодять йому?

Учні читають оповідання Любові Воронкової «Антон і Харитон».

Над чим розмірковує автор у заключній частині оповідання?

Чого вчить цей випадок?

Як ви вважаєте, чому Антон не озирнувся?

Чи дотримався Харитон своєї обіцянки?

Чи хотіли б ви товаришувати з Харитоном?

Учні виконують завдання на с. 64.

4. Фізкультхвилинка

V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ

1. Гра «Незакінчене речення»

-Справжній друг ціниться тому, що...

-Коли друг у біді,..

-Бути справжнім другом означає...

2. Робота в групах

Answer my questions

- How many members are there in your class?

- What are there in your town?

- What is your country famous for?

-Is there a swimming pool in your town?

-Is there a library in your school? …

1) З’єднайте частини прислів’їв.

Друга шукай, а друг — старий.

Одяг кращий новий, а знайдеш — тримай.

Нових друзів наживай, і я скажу, хто ти.

Скажи мені, хто твій друг, старих — не забувай.

Друзі пізнаються зате друг — скарб.

Приятелів тьма, в біді.

Скарб не друг, а друга нема.

Яке прислів’я вам найбільше сподобалося? Як ви його розумієте?

Фізкультхвилинка - релаксація

Stand up who has got a museum, a swimming pool, supermarkets in your towns, who hasn’t t got a library, a stadium, a sports ground at schools, whose friend likes fishing, doing sports…. Stand up who likes his school?

2) Тестування «Чи вмієте ви ділитися?».

Учитель роздає малюнки дерева без листя. Учні олівцями різного кольору

малюють листочки. Хто більше намалює листочків, поки звучить музика?

Якщо кількість різнокольорових листочків однакова (однаково

представлені кольори) — то ви вмієте ділитися.

3) Поясніть твердження «Поводься з іншими так, як ти хочеш, щоб

поводилися із тобою».

(Це твердження про добре ставлення до людей. Ми відрізняємося одне від

одного, але хочемо відчувати повагу, прихильність до себе інших. Це висловлювання не тільки про те, як не можна вчиняти відносно інших, а й про те, що необхідно робити, щоб стосунки між людьми були кращими.)

3. Вправа» Мікрофон»

Уявіть, що ви повинні дати відповіді на запитання кореспонденту моло-

діжної газети.

- Що таке дружба?

-Скільки може бути справжніх друзів у людини?

-На що можна піти заради дружби?

- У яких ситуаціях ніхто не є наскільки доречним, як друг?

-Чи вважаєте хоча б одного з ваших батьків своїм другом?

-Яким мав би бути ваш друг?

Отже, який висновок ми можемо зробити з ваших відповідей? (У кож-

ного є свої думки щодо вибору друзів, а єднає нас те, що всім нам легше у світі з друзями, бо «друг — це той, хто входить у твої двері, коли весь світ виходить з них».)

5. Гра «П’ять речень»

Учні в п’яти реченнях на українській та англійській мовах формулюють засвоєні на уроці знання.

 VІ. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ

Розкажіть, як ви знайомитеся з людьми.

За якими ознаками ви вибираєте друга?

Яким є значення дружби для здоров’я?

Назвіть ознаки дружніх стосунків.

За якими правилами слід будувати дружні стосунки?

VІІ. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

Підручник (с. 60–64).

Написати листа своєму другу з Англії

doc
Додав(-ла)
Rudenko Yuliia
Додано
4 лютого 2019
Переглядів
477
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку