Урок англійської мови та музичного мистецтва у 5му класі на тему:
« Запрошуємо на свято», «Народні танці»
Тип уроку: бінарний
Мета:
навчальна:
- ознайомити учнів з найвідомішими народними танцями країн світу та вивчити їх елементи, визначати роль танцю в житті інших народів;
- познайомити з творчістю вірменського композитора А. Хачатуряна;
- узагальнити лексичний матеріал за темою «Свята. Традиції»;
- практикувати мовні засоби за темою;
- формувати навички вживання вивчених лексичних одиниць;
- вдосконалювати компетенції читання, аудіювання, УМ;
- формувати в учнів комунікативну компетенцію;
- розвиваюча: розвивати відчуття ритму, чуттєво-емоційну сферу;
- розвивати мовленнєві компетенції;
- розвивати комунікативні здібності учнів;
- розвивати навички аудіювання та УМ;
- уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи;
- розвивати мовні, інтелектуальні, пізнавальні здібності учнів;
- мотивувати готовність брати участь в іномовному спілкуванні;
- розвивати мовну здогадку;
- мотивувати бажання до подальшого самовдосконалення у галузі володіння іноземною мовою;
виховна:
- виховувати повагу до народних танців, культуру слухання.
- виховувати уміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі;
- вчити культурі спілкування, яку прийнято в сучасному цивілізованому світі:
вчити розуміти важливість оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.
Обладнання:
флеш – картки за темою уроку, аудіододаток до підручника, ноутбук, проектор, мультимедійна дошка
Хід уроку
Під український гопак учні заходять до класу
Організаційний момент
Музичне привітання англійською мовою
Оголошення теми і мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.
Warm-Up
Оголошення теми уроку.
Повторення ключових ЛО теми.
Вчитель музики:
Сьогодні ми познайомимося з народними танцями Польщі, Угорщини, Грузії, Іспанії, Росії. Вони є візитною карткою кожної країни.
Вчитель англійської мови:
Гра «Баскетбол».
Основна частина уроку
Вчитель музики:
(показ відео – словесна демонстрація народних танців світу)
Вчитель англійської мови:
Practice
Бесіда T-Cl за темою уроку. Презентація «Holidays».
Вчитель музики:
Жодне свято будь якого народу не проходить без танців!
Танці супроводжують нас і в будні і в свята!
Послухайте угорський народний танець «Чардаш» В. Монті (для скрипки і фортепіано)
Вчитель англійської мови:
Listening.
Pre- Listening Activity: Ex.3 p.74
While –Listening
Post- Listening: Share recipes how to make invitations.
Вчитель музики:
Ми навчались, притомились, танцювати захотілось!
Ось так! Ось так! Танцювати я мастак!
Танцювальна фізкультхвилинка «Ми танцюємо!»
Вчитель музики:
Наші доповідачі підготували цікаву інформацію про життя і творчість вірменського композитора А.І.Хачатуряна.
(Презентація учнів)
Слухання і перегляд відеосюжету з балету «Гаяне» - лезгинка.(Аналіз танцю: динаміка, темп, ритм)
Вчитель англійської мови:
Презентація запрошень. Обговорення. Розвиток ММ.
Гра «Kahoot» за темою уроку.
Вчитель музики:
Розучування французької народної пісні «Таночок каченят»
(вокально-хорова робота над 1 куплетом)
Підсумок уроку:
Вчитель англійської мови:
Summarising
Homework
Ex.1 p.75
Further Practice
Вчитель музики:
Що вам найбільше сподобалось?, Що запам’ яталось з уроку?
Оцінювання учнів.
Домашнє завдання : Вивчити 1 к пісні « Таночок каченят» з рухами.
Музичне прощання