Розробка заняття гуртка «Англійська мова». Тема: «ЇЖА.СТРАВИ: Овочі та фрукти».

Про матеріал
Розробка заняття гуртка «Англійська мова». Тема: «ЇЖА.СТРАВИ: Овочі та фрукти». Матеріал для заняття із гуртківцями Початкового рівня.
Перегляд файлу

«ІЖА.СТРАВИ: овочі та фрукти»

Матеріал для заняття із гуртківцями Початкового рівня

 

Мета: навчальна, розвивальна, вихована

 

  • навчити застосовувати новий лексичний матеріал;
  • забезпечити в ході заняття поповнення словникового запасу;
  • викликати інтерес до інформації

 

Завдання: відпрацювати лексичні навички

 

Методи: бесіда, демонстрація зображень, аудіо супровід, навчальні вправи

 

Обладнання: роздатковий матеріал, смартфон та Bluetooth колонка або ноутбук

 

Тип заняття: застосування вмінь та навичок

 

Форма заняття: групове

 

Хід заняття

 

І. Вступна частина

- привітання;

- повідомлення теми та мети заняття, очікуваних результатів;

- актуалізація опорних знань;

- мотивація навчальної діяльності гуртківців.

 

ІІ. Основна частина

 

  1. Опрацювання лексичного матеріалу підкріплюється зображеннями та аудіо супроводом.

 

  1. Виконання вправ:

 

  1. Which vegetables do you have at home right now? Which ones do you eat now? Which ones have you never eaten? (Які овочі зараз є у вас вдома? Які ви зараз їсте? Які з них ви ніколи не їли?)

 

  1. Make two lists: Vegetables I like and Vegetables I don’t like. Compare with the group. (Складіть два списки: «Овочі, які я люблю» і «Овочі, які я не люблю». Порівняйте з групою.

 

 

 

  1. Самостійне виконання вправ:

 

  1. What are your favorite fruits? Rank them in order. Share your list with your class. Is your list similar to your classmates’ lists? (Які ваші улюблені фрукти? Розташуйте їх по порядку. Поділіться своїм списком із групою. Ваш список схожий на списки одногрупників?)

 

  1. Create a recipe for delicious fruit drink. Use at least 4 fruits. ( Створіть рецепт смачного фруктового напою. Використайте не менше 4 фруктів.)

 

 

 

Колективна перевірка після виконання кожної вправи.

 

ІІІ. Заключна частина

Підбиття підсумку за новим матеріалом та уточнення проблем із сприймання матеріалу заняття.

 

 

 

Використані ресурси

 

 

  1. Foley Barbara H. The Heinle Picture Dictionary. Thomas Heinle, 2005. — 275p. International Student Edition.

 

 

 

 

 

 

 

C:\Users\yulia\Documents\English\Карантин 2020\Карантин -розробки занять\1 Початковий рівень (3 групи)\3 Іжа. Страви\11 Овочі та фрукти\Fruits 1.png

 

 

C:\Users\yulia\Documents\English\Карантин 2020\Карантин -розробки занять\1 Початковий рівень (3 групи)\3 Іжа. Страви\11 Овочі та фрукти\Fruits 2.png

 

 

 

C:\Users\yulia\Documents\English\Карантин 2020\Карантин -розробки занять\1 Початковий рівень (3 групи)\3 Іжа. Страви\11 Овочі та фрукти\Vegetables 1.png

 

C:\Users\yulia\Documents\English\Карантин 2020\Карантин -розробки занять\1 Початковий рівень (3 групи)\3 Іжа. Страви\11 Овочі та фрукти\Vegetables 2.png

docx
Додано
7 січня 2022
Переглядів
496
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку