Тема: Букви Цц. Письмо малої букви ц. Текст. Тема тексту. Дискусія.
Мета: Познайомити учнів з новим текстом; навчити правильно та виразно читати вголос ; визначати тему і головну думку в тексті; Навчити писати букви Цц. Розвивати словниковий запас , пам’ять, вміння висловлювати власну думку. Виховувати любов до читання, вміння вести дискусію.
Обладнання: конструктор LEGO, Буквар, зошит.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
ІІ. Основна частина.
Цілий день цукерки хрума
Неслухняний цей Тарас
Про цибулю як подума –
Сльози котяться ураз.
.ирк ране.ь
.укор пале.ь
.укерка оліве.ь
Робота за малюнком.
Звуко-буквений аналіз слова «цукор»
*Завдання 1. Читання слів.
-Прочитайте слова.
-Прочитайте слова, що містять два склади.
-Прочитайте слова, що містять три склади.
-Знайдіть слова – підписи до малюнків.
-Відшукайте слово до схеми.
*Завдання 2. Творче завдання. Добирання слів.
*Завдання 3. Робота над текстом.
Вправа «Передбачення» за заголовком.
Читання вчителем.
Читання учнями.
Фізкультхвилинка.
Учні працюють у зошитах.
-Зіставмо малу букву ц друковану і рукописну.
-Що у них спільного?
-А що відмінного?
-Обведіть літеру «це» по пунктирах.
-Сьогодні ми навчимося писати малу літеру ц.
Фізкультхвилинка.
4. Робота з конструктором LEGO.
Діти працюють на килимку. Розкладають цеглинки і будують цукорницю. Використовуючи олівці, фломастери, фарби, домальовують до цеглинок різні деталі.
ІІІ. Заключна частина. Рефлексія.
Зворотний зв’язок. Вправа «Відкритий мікрофон»
-Чи сподобався вам сьогоднішній урок?
Ви всі старанно виконували завдання. Молодці!