«Числові та буквенні вирази»

Про матеріал
Конспект уроку «Числові та буквенні вирази» МЕТА : • закріпити та повторити, поглибити та уточнити попередньо засвоєні знання, уміння і навички, надолужити прогалини у знаннях з теми «Числові та буквенні вирази», ; • розвивати навички усного та писемного мовлення, пам’ять, критичне мислення, вміння вести діалог, увагу; • виховання самостійності учнів, організованості; прищеплювання інтересу до математики; виховання свідомого засвоєння математичних знань.
Перегляд файлу

Конспект уроку

Математика

5 клас

 

ТЕМА : «Числові та буквенні вирази»

МЕТА :

  •   закріпити та повторити, поглибити та уточнити попередньо засвоєні знання, уміння і навички, надолужити прогалини у знаннях з теми «Числові та буквенні вирази», ;
  •   розвивати навички усного та писемного мовлення, пам’ять, критичне мислення, вміння вести діалог,  увагу;
  •   виховання самостійності учнів, організованості; прищеплювання інтересу до математики; виховання свідомого засвоєння математичних знань.

Хід уроку

I. Контроль домашнього завдання.

-Дивимось на дошку та шукаємо помилки в записаних прикладах.

II. Повідомлення теми, мети уроку.

3. Мотивація навчальної діяльності.

Вчитель виводить на екран (записує на дошці, пропонує переглянути у підручнику) приклади з № 441 та пропонує учням пригадати, що спільного та відмінного між прикладами.

Що можна сказати про те, що ви бачите на дошці (в підручнику)?

4. Повторення основних понять теми.

Вчитель пригадує з учням, що таке числовий вираз, буквенний вираз, порядок виконання дій у виразах.

5. Виконання практичних завдань на повторення й закріплення основних умінь і навичок.

3150-(980:28+17)*35

1) 980 : 28 = 35;

2) 35 + 17 = 52;

3) 52 ∙ 35 = 1820;

4) 3150 – 1820 = 1330.

№449

y=3x-2 .,  x=2 , 10

1) Якщо x = 2, то 3*x-2=3*2-2=4;

2) Якщо x = 10, то 3*x-2=3*10-2=28.

№445

1) Якщо m= 389,  то m-145=389-145=244

2) Якщо m=1002, то    m-145=1002-145=857

5.Самостійна робота

1) 11 209 – 45 ∙ 203;

2) 1239 + 6084 : 39.

 

6. Робота в парах

1) 5425 + m;

2) 5425 + (5425 + m);

3) Якщо m = 198, то 5425 + m =5425 + 198 = 5623;

Якщо m = 198, то 5425 + (5425 + m) = 5425 + (5425 + 198) = 11048.

7. Підбиття підсумків уроку

8. Домашнє завдання.

№№ 447,450

Надання коротких коментарів щодо виконання домашнього завдання

docx
Пов’язані теми
Математика, Розробки уроків
Додано
28 січня
Переглядів
25
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку