Тема. I can play
Підтема. My world
Мета. Активізувати вживання лексики з теми «Тварини».
Формувати предметні компетентності:
- комунікативно-мовленнєву - удосконалення вміння висловлюватись;
- читацьку - уміння читати знайомі та нові слова;
- граматичну - здатність користуватися граматичними ресурсами мови , удосконалювати навички побудови речень.
- соціальну - уміння працювати в парах.
Сприяти розвитку самостійного та логічного мислення.
Виховувати увагу, інтерес до вивчення англійської мови.
Форми роботи: фронтальна, індивідуальна, колективна, робота в парах, групах.
Обладнання:підручник “ English” 1 О. Карпюк, робочий зошит, тематичні картинки “Animals” , роздатковий матеріал, фонограми англійських пісень, презентація уроку,мультимедійний посібник.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання
I get up in the morning
Ready for the day.
Hello! Hello! Good morning!
Have a nice day!
2. Звукова гімнастика.
( Показую картинки, за якими учні називають слово і перший звук з даного слова.
This is a bee, b, b, bee.
This is a cat, c, c, cat.
This is a dog, d, d, dog.
( Повторення вивчених слів з теми «Animals»)
ІІ. Повідомлення теми й мети уроку.
Welcome to the zoo!
There are monkeys and a big kangaroo.
Lions and zebras, and elephants too.
Hippos and camels, and last more animals live in our zoo.
ІІІ. Основна частина.
I can see……
Аудіювання.
( Переглянути картки із забраженням тварин, дізнатися до якої групи приєднатися)
Фізкультхвилинка.
Cats, stand up! Clap, clap, clap, sit down.
Birds, stand up! Fly, fly,fly, sit down.
Fish, stand up! Swim, swim, swim.
Письмо. Робота в зошитах
(запис слів: cat, fish, bird)
ІV.Рефлексійно-оцінюючий етап.
1.Підведення підсумків уроку
And now, children, let’s summarize our work. You worked well; you have been active and smart.
2.Рефлексія.
What animals have you learned?
– OK. The lesson is over.