Діагностична контрольна робота
Алгебра 7 клас
Мета:
-
перевірити рівень засвоєних знань, які учні отримували під час дистанційного навчання; визначити можливість учнів використовувати теоретичний матеріал під час розв’язування практичних завдань;
-
розвивати цілеспрямованість, наполегливість, працьовитість;
-
виховувати акуратність та почуття чесності.
Тип уроку: контроль знань та вмінь.
Обладнання: конспект уроку, картки із завданнями.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент.
ІІ. Перевірка домашнього завдання.
ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів.
ІV. Повідомлення теми і мети уроку.
V. Виконання контрольної роботи.
Текст контрольної роботи
Варіант 1
-
(1 бал). Обчисли значення виразу.
-
-
-
-
-
(1 бал). Познач на координатній площині точки:
-
(1 бал). Розв’яжи рівняння:
-
(1 бал). Розв’яжи рівняння:
-
-
-
(1 бал). Розкрий дужки та зведи подібні доданки:
-
-
-
(1 бал). На координатній площині проведи пряму, що проходить через точки
-
(2 бали). Розв'яжи рівняння
спочатку спростивши вираз у його лівій частині.
-
(2 бали). Розв’яжи рівняння:
-
(2 бали). У ящику було у 3 рази більше помідор, ніж залишилося в магазині. Після того як помідори висипали у контейнер для продажу в магазині, їх кількість досягла 120 кг. Скільки помідор містилося у ящику та яка їх кількість була у магазині спочатку?
Варіант 1
-
(1 бал). Обчисли значення виразу.
-
-
-
-
-
(1 бал). Познач на координатній площині точки:
-
(1 бал). Розв’яжи рівняння:
-
(1 бал). Розв’яжи рівняння:
-
-
-
(1 бал). Розкрий дужки та зведи подібні доданки:
-
-
-
(1 бал). На координатній площині проведи пряму, що проходить через точки
-
(2 бали). Розв'яжи рівняння
спочатку спростивши вираз у його лівій частині.
-
(2 бали). Розв’яжи рівняння:
-
(2 бали). У магазині «Сільпо» було у 4 рази більше печива, ніж у магазині «АТБ». Постачальник в обох один і той самий. В понеділок на два супермаркети він завіз 150 кг печива. Скільки кілограм печива в кожному супермаркеті окремо?