діагностувальна контрольна робота за І семестр для учнів 5 класу

Про матеріал
Діагностувальна контрольна робота за І семестр для учнів 5 класу. Перевірка знань учнів з тем, які були вивчені на протязі семестру (виконання дій з натуральними числами, розв'язок рівнянь і задач).
Перегляд файлу

5 клас

Діагностувальна контрольна робота з математики

 

(прізвище ім’я)

C:\Users\User\Desktop\4444.png1.Яка геометрична фігура зображена на мал.? (позначте правильну відповідь)

                 А) квадрат;

                 Б) куб;

                 В) прямокутник;

                 Г) прямокутний паралелепіпед.

C:\Users\User\Desktop\велосипедист-на-велосипеде-велосипед-спорт-шлем-велосипеда-человек-119249213.jpg2. Яку відстань проїде велосипедист за 3 год, якщо він їде з швидкістю 10 км/год? (позначте правильну відповідь)

                 А) 13 км;

                 Б) 30 км;

                 В) 7 км;

                 Г) 30 год.

3. Спростити вираз  5 ·а ·17. ( позначте правильну відповідь)

                 А) 23а;

                          Б) 85а;

                 В) 12а;

                 Г) 5·17·а.

4. Розв'язати рівняння: 720 : х = 6. ( позначте правильну відповідь)

                 А) 120;

                 Б) 714;

                 В) 0;

                 Г) 726.

5. Порівняти:  8100 г і 8 кг. ( позначте правильну відповідь)

                 А) 8100 г > 8 кг;

                 Б) 8100 г < 8 кг;

                 В) 8100 г = 8 кг;

6.  Побудуйте кут 900.                                                                       7. Визначте координати точок:

C:\Users\User\Desktop\і.jpg                                                    C:\Users\User\Desktop\і.jpg

  1. Обчисліть значення виразу  10 · 16 + 1008 : 28 – 52.

C:\Users\User\Desktop\а.jpgC:\Users\User\Desktop\а.jpgC:\Users\User\Desktop\а.jpg

8. Щоб приготувати шашлик, зазвичай купують м’ясо з розрахунку 300г сирого м’яса на одну людину. Скільки м’яса вам потрібно купити, щоб улаштувати  пікнік з шашликами для свого класу? Скільки грошей буде коштувати все м’ясо, якщо 1 кг його коштує 140 грн ?

Результат пошуку зображень за запитом "малюнок шашлик пікнік"C:\Users\User\Desktop\а.jpgC:\Users\User\Desktop\а.jpg

  1. Розв'язати рівняння:   338 – (у – 37) = 219.

C:\Users\User\Desktop\а.jpgC:\Users\User\Desktop\а.jpgC:\Users\User\Desktop\а.jpg

docx
Додано
16 липня 2023
Переглядів
148
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку