дітям з ООП. Тема: "Правила організації робочого місця школяра" рекомендовано дітям з інтелектуальним порушенням.

Про матеріал
Вчити підтримувати порядок на робочиму місці, володіти елементарними навичками прибирання.
Перегляд файлу

                                            Заняття

Тема: «Основи догляду за власним житлом, та шкільним приміщенням».

Мета: Формувати навички основного догляду за власним житлом, вчити правилам (прибирання, застилання ліжка, правила дотримання правила у власних речах), та в шкільних приміщеннях.

 Обладнання: Демонстраційний матеріал за темою, кольорові олівці, інд. картки.

 Хід заняття:

І. Організація  до уроку

День, як пісенька весела,
Облетів міста і села.
Кожен учень, кожен клас
Розпочав урок для вас

ІІ. Повідомлення теми уроку.  Чисте і затишне житло має значення задля збереження здоров'я дитини і працездатності людини, щодо їх відпочинку. У приміщенні, у якому ми живемо, завжди має бути чисто, сухо, тепло і світло.

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

1.Основи догляду за власним житлом

З`єднай визначення з малюнком. Познач + що ти вже вмієш робити самостійно.

                                                         

 

 

 

                                                               Поливає

                                                               Витирає

                                                               Складає

                                                               Виносить

 

 

 

2.Які речі допоможуть прибрати тобі в оселі? Вибране обведи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.Дотримання порядку в шкільних приміщеннях.

 

 

 

4. Фізкультхвилинка

(Діти імітують рухи за текстом вірша)

Буратіно потягнувся,

Раз-нагнувся, два-нагнувся.

Руки в боки розвів,

Мабудь ключик загубив.

Щоб той ключик відшукати,

На носочки треба встати

І тихенько посідати.

IV.Закріплення матеріалу.

1.Дотримання порядку у власних речах.

 На якому малюнку чиста кімната, а на якому ні?

Біля доглянутої кімнати постав (+) , а біля занедбаної (-)

р

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Правила дотримання порядку у власних речах.

 Роздивись малюнки, скажи що роблять на них діти, з`єднай дію з предметом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.Запам`ятай

Виконуй щодня:

Спальня: Застели своє ліжко і поскладай всі речі на місце.

Кухня :    Помити посуду після себе, і раковину.

                Витерти стіл і робочі поверхні, поприбирай з них зайві предмети.

               Якщо необхідно, підмести або витерти підлогу

 

V. Підсумок заняття.

- Що нового на уроці ви сьогодні взнали?

- Що найбільше зацікавило ?

- Оцініть свою роботу на уроці.

 

                             

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Волошина Ольга
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Пов’язані теми
Логопедія, Розробки уроків
Інкл
Додано
11 травня 2020
Переглядів
2391
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку