Добірка цікавих та інформативних віртуальних екскурсій світовими музеями.

Про матеріал
Оскільки персональний комп’ютер та Інтернет досить тісно ввійшли у наше життя, а сучасна молодь проявляє до них значний інтерес, завдання вчителя полягає в тому, щоб ці засоби з’явилися і в системі освіти. Адже і персональний комп’ютер, і Інтернет можуть стати незмінними помічниками учителя.
Перегляд файлу

Добірка цікавих та інформативних віртуальних екскурсій світовими музеями.

Оскільки персональний комп’ютер та Інтернет досить тісно ввійшли у наше життя, а сучасна молодь проявляє до них значний інтерес, завдання вчителя полягає в тому, щоб ці засоби з’явилися і в системі освіти. Адже і персональний комп’ютер, і Інтернет можуть стати незмінними помічниками учителя.

Можливості застосування інноваційних педагогічних технологій досить різноманітні. Наприклад, така форма навчання як екскурсії, допомагаючи розвитку спостережливості, навиків самостійної роботи учнів є частиною навчального процесу. Та завдяки втіленню нових інформаційних технологій в процес навчання суттєво змінився і сам підхід до екскурсій, виникли нові види – віртуальні, інтерактивні екскурсії.

Погодьтеся, вислів «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути» актуальний і зараз. Екскурсія до музею – це не лише спосіб проведення вільного часу, а й дієвий засіб популяризації навчання, науки та культури. Не всі, на жаль, можуть відвідати найкращі музеї світу (це дорого, потребує багато часу та може завадити навчальному процесу). Але завдяки розвитку сучасних технологій, відвідання найкращих музеїв світу стало реальністю. Для цього треба мати лише гаджет та доступ до інтернету!

Пропоную 8 захопливих віртуальних екскурсій відомими музеями світу. Зверніть увагу на те, що до нашого списку увійшли далеко не всі віртуальні музеї, адже зараз створено десятки й сотні таких інтернет-ресурсів. Погугліть, можливо, і ваш улюблений музей вже можна відвідати онлайн.

1. Версальський палац (Франція)

Запропонуйте дітям віртуально пройтися розкішними коридорами палацу французьких королів. Учні зможуть дослідити навіть закутки Версальського палацу – пам’ятки історії та культури світового рівня, яка посідає 83 місце у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

https://naurok.com.ua/uploads/blog/Chateau-de-versailles-cour.jpg

Хлопці та дівчата побачать шедеври архітектури, живопису та скульптури – скарби світового культурного надбання.

 

2. Галерея Уффіці (Італія)

https://naurok.com.ua/uploads/blog/Galeri.jpg

Галерея в італійському місті Флоренція – це один із найдавніших музеїв Європи. Її експозиція містить роботи митців, які творили у XIII – XVIII століттях. Діти зможуть оцінити шедеври Мікеланджело, Рафаеля, Леонардо да Вінчі та багатьох інших геніїв світового мистецтва.

 

3. Національний музей Кореї

Не втрачайте можливості продемонструвати учням культурні надбання країн Сходу. Відвідайте Національний музей Кореї! Адже це – найбільший у республіці художній та історичний музей. Уявіть, що, не докладаючи зусиль та без матеріальних витрат, ви з учнями завітаєте до музею, який входить до десятки світових лідерів за показниками відвідуваності.

https://naurok.com.ua/uploads/blog/National_Museum_of_Korea.jpg

Діти ознайомляться з неперевершеними зразками зброї, посуду та прикрас Країни Вранішньої Свіжості

 

4. Національний музей антропології (Мехіко)

https://naurok.com.ua/uploads/blog/Musee_National_Anthropologie-Entree.jpg

Національний музей антропології у Мексиці має унікальну колекцію антропологічних та археологічних експонатів, які доведуть, що історія – цікава та жива, а мистецтво – вічне. Учні зможуть оцінити велич та багатство культури корінних народів Латинської Америки.

5. Музей музичних інструментів у Хамамацу (Японія)

https://naurok.com.ua/uploads/blog/132_1_xmx.jpg

Розширюйте музичні вподобання учнів! Відвідайте державний музей музичних інструментів у Японії, де ви зможете побачити понад 1300 надзвичайних експонатів зі всього світу. Виставка вражає насиченістю та розмаїттям експонатів.

6. Музей відкриттів у Ньюкасл-апон-Тайні (Велика Британія)

https://naurok.com.ua/uploads/blog/Discovery_Museum.jpg

Здійсніть віртуальну мандрівку до британського міста Ньюкасл та ознайомтеся із захопливими досягненнями науки й техніки. Екскурсія допоможе дітям зрозуміти, що теорія з уроків фізики уже була кимось застосована, а технічних прогрес не стоїть на місці.

7. Національний музей Військово-повітряних сил США

https://naurok.com.ua/uploads/blog/muz-vvs-sha%2B.jpg

Виставковий комплекс є одним із найстаріших та найбільших авіакосмічних музеїв світу. Його колекція налічує понад 400 літальних апаратів. Висока якість зображень та вичерпні анотації до експонатів (англійською мовою) обов’язково зацікавлять.

8. Українські музеї онлайн

https://naurok.com.ua/uploads/blog/21_big.jpg

Україна має багатий історичний спадок, а отже – безмежний простір для розвитку музейної справи. Це також стосується і віртуальних музеїв, бо новітні технології досить успішно втілюються й у нашій державі.

Оберіть найцікавіші для вас музеї, адже онлайн-ресурс дає дуже широкий вибір.

Таким чином, використання віртуальних екскурсій робить процес навчання і викладання більш цікавим, якісним, результативним.

docx
Додано
19 січня 2020
Переглядів
597
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку