Тема уроку: « Догляд та лікування волосся після хімічної завивки »
План
Догляд за волоссям після хімічної завивки, є важливою дією для того, щоб зміцнити волосся і зберегти локони на більш тривалий час.
Після хімічної завивки волосся стає більш тонкішими і сухими. Щоб відновити волосся після хімічної завивки, необхідно вміло доглядати за ними.
Основне, що потрібно волоссю після хімічної завивки – це зволоження та живлення. Найпростіший і най ефективніший метод – це різні маски для волосся.
Після використання шампуню необхідно використовувати бальзам або кондиціонер. Ці засоби забезпечують тільки поверхневе зволоження, роблять волосся більш гладким і захищають його від негативного впливу різних зовнішніх факторів. Маски - більш серйозний засіб для насичення волосся, вони працюють на більш глибокому рівні, а значить, для того, щоб маска мала лікувальний вплив, їй потрібно більше часу.
Не можна фарбувати волосся раніше, ніж через 2-3 тижні після завивки. Але якщо це необхідно, використовуйте тонуючі засоби.
Розчісувати волосся необхідно гребінцем, у якій рідкі зубці.
Сушити волосся слід природним шляхом, уникаючи впливу фена.
Якщо правильно доглядати за завитим волоссям, то локони будуть не тільки красиві, але й відновиться блиск і пружність волосся.
Послідовность виконання:
1. Підібрати маску або бальзам, до складу якої входять живильні, зволожуючі, пом'якшучі і відновлюючі компоненти, такі як, протеїни шовку, кератин, колаген, пантенол.
2. Виконати підготочі роботи з клієнтом.
3. Виконати миття голови та за допомогою рушника прибрати зайву вологу.
4. Приготувати необхідний бальзам (маску): необхідну кількість бальзаму (маски) висипати до мисочки.
5. Нанести бальзам (маску) на волосся пензликом. Для цього розділяють волосяний покрив голови на зони двома основними проділами.
Обробку волосся можна починати як із тім'яної, так і з потиличної зони. Для цього, поступово відокремлюючи пасмо за пасмом горизонтальними проділами, наносять бальзам (маску) на волосся.
Важливо! Товщина відділяємого пасма волосся біля коренів має бути 1,5 - 2 см.
6. Обробка волосся парою - Після нанесення бальзаму (маски) волосся обробляють парою під апаратом ПА-1. При цьому їх роговий шар розм'якшується, що сприяє кращому вбиранню емульсії. Парова ванна сприятливо впливає і на шкіру голови - шкіра розм'якшується і легше всмоктує корисні компоненти. Таким чином здійснюється додаткове відновлення коріння волосся.
Увага! У разі відсутності в перукарні апарату для обробки волосся парою потрібно скористатися утеплюючим ковпаком та прогріти під сушуаром.
При прогріванні вологе волосся і емульсія, що знаходиться на них, починає виділяти пару.
7. Час витримки:
Увага! При використанні утеплювального ковпака не обов'язково всі 30 хв гріти голову під сушуаром. Достатньо перших 15 хв, щоб підняти температуру під ковпаком.
Для кращого результату, можна виконати легкий масаж голови.
8. Ретельно змити бальзам (маску) з волосся, не застосовуючи шампунь.
Фотохромотерапія – це лікування світлом і кольором, ефективність якого науково доведена. Він заснований на тому, що світло, будучи електромагнітним випромінюванням, проникає через тканини і несе необхідну енергію. Всі кольори мають своє випромінювання, що несе ту чи іншу інформацію.
Терапія кольором була відома практично у всіх стародавніх цивілізаціях.
Збереглися документальні підтвердження того, що тисячі років тому в храмах Єгипту були виявлені цілі зали, прозорі склепіння яких особливим чином переломлює сонячні промені, наповнюючи кімнату світлом того чи іншого відтінку. Очевидно, що ці приміщення були призначені для прийняття цілющих фотохромотичесних ванн.
Лікування такою методикою дозволить поліпшити вигляд волосся, впливаючи на них червоним, жовтим, синім і зеленим світлом.
Наприклад, червоне світло дозволяє зміцнити локони і позбавить від лупи.
Жовтий прискорює ріст волосся.
Для того щоб запобігти випадінню волосся застосовують зелений колір.
У свою чергу, синє світло знищує грибок і запобігає алергію.