Документ "Урок. Адміністративний поділ України"

Про матеріал
Документ "Урок. Адміністративний поділ України"Документ "Урок. Адміністративний поділ України"Документ "Урок. Адміністративний поділ України"Документ "Урок. Адміністративний поділ України"Документ "Урок. Адміністративний поділ України"
Перегляд файлу

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ПОКРОВСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОНСПЕКТ

уроку з інтегрованого курсу «Я досліджую світ»

Тема. Адміністративний поділ України

4 клас

 

 

 

 

 

 

 

Студентки 4 курсу 41-ПО групи

Спеціальність 013

Початкова освіта

Соколенко Анастасіі Олександрівни

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2022 рік

Клас: 4                                                                                                               Дата: 14.02.22

Тема: Адміністративний поділ України

Мета: поглибити знання учнів про територіальний поділ України; практикувати уміння працювати з картою; систематизувати знання дітей про територію України; виховувати шанобливе ставлення до своєї держави; розвивати культуру мовлення.

Обладнання: підручник, мультимедійна презентація.

Література: https://pidruchnyk.com.ua/1629-yads-4-klas-voroncova.html, https://drive.google.com/file/d/15t84KdIYcHtpumWXDYPMrcIudMgHrM9a/view

 

Хід уроку

  1. Організаційний момент
    1. Привітання

Нумо, діти, підведіться!

Всі приємно посміхніться.

Продзвенів уже дзвінок.

Починаємо урок!

Вже закінчилась перерва.

І дзвенить для нас дзвінок.

Всі зібралися у класі?

Починаємо урок!

       2. Перевірка готовності до уроку

- Діти, на партах у вас повинні бути: підручник, робочий зошит, пенал та різнокольорові олівці, ножиці.

  1. Актуалізація опорних знань
  • Про що ми говорили на минулому уроці?
  • Так, ми говорили про Конституцію України та повноваження органів центральної влади.
  1. Повідомлення теми і мети уроку
  • Сьогодні тема нашого уроку - адміністративний поділ України. Мета нашого уроку: поглибити знання про територіальний поділ України; практикувати уміння працювати з картою; систематизувати знання про територію України; виховувати шанобливе ставлення до своєї держави; розвивати культуру мовлення.

IV.     Вивчення нового матеріалу

  1. Розповідь учителя. Завдання з картою

- Діти, зараз я вам роздам картки з площею областей. На них ви бачите QR-код. Перейдіть за посиланням та подивіться відео з 3-ма фактами про свою область. (Відео взято з ютуб-каналу «Відеожурнал Версаль» за посиланням https://youtu.be/uXmC-NOC6f8.).

- Після цього ви по черзі по черзі будете виходити до дошки, де буде карта та розповідати факти про свою область (яку ви отримали) і розташовувати її у відповідному місці (наклеїти на фліпчарт). На екрані буде виведено кордони України, щоб зорієнту-

ватися.

2. Робота з підручником

- Діти, відкрийте підручники на сторінці 31. Прочитайте дану інформацію і розгляньте карту України у підручнику.

- Скільки областей має Україна? (24)

- Яка область найменша за розмірами? (Чернівецька)

- Знайдіть на карті свою область і назвіть області, з якими вона межує. Молодці!

3. Руханка

- Пропоную вам трохи відпочити і порухатись, повторюючи рухи за героями на відео. Молодці!

4. Інтерактивна вправа «Читаємо карту»

- Пропоную перевірити своє вміння читати карту і пограти в гру, щоб дійти до мільйона (посилання у підручнику на с. 31 за QR-кодом).

  1. Підсумок

1.  Вправа «Мікрофон»

- Діти, що сьогодні на уроці ми з вами розглядали?

- З якими областями межує наша область?

- Що вам найбільше сподобалося робити на уроці?

- Ви всі дуже гарно попрацювали, молодці!

- До нових зустрічей!

 

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
4 липня 2022
Переглядів
545
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку