Учитель: Лазаревич Дана Вячеславівна
Клас: 3
Тема: Домашні улюбленці
Мета: навчати лексики з теми «Домашні улюбленці»; практикувати лексичні одиниць у мовленні; розвивати навички читання; виховувати інтерес до англійської мови за допомогою цікавих ігор. Формувати в учнів ціннісне та бережливе ставлення до природи; спонукати в дітях бажання доглядати за природою і тваринами, берегти і зберігати природні багатства.
Обладнання: TЗН.
Хід уроку
I . Організаційна частина
1.1. Організація класу
Hello, children. My name is Dana Vyacheslavivna. I am your teacher today.
1.2. Введення в іншомовну атмосферу
Look at the screen. 1)Listen, I'm reading.
One, two, three
One, one, one
Please cat run!
Two, two, two
The dog is after you!
Three, Three, Three
Birds on a tree,
Four, four, four,
Cats on the floor! (cлайд 1)
2)What is this talk about? (Про що ця скоромовка?)
3) Listen and repeat, line by line.(Слухайте і повторюйте рядок за рядком.)
4) Read with me. (Читайте зі мною.)
5) Read without me. (Читай без мене.)
6) Everyone reads quickly. (Кожен читає швидко). Stas read pleasе…
II. Основна частина
2.1. Семантизація лексики
Listen carefully to the new words. (послухайте уважно нові слова)
cupboard — шафа
swing — гойдалка
bed — ліжко
Repeat after me. (повторюйте за мною)
Ivan, read the words. (Іван прочитай слова) (слайд 2)
Do you name the word and say what it is? (ви називаєте слово і говорите що це?) Let’s start with...(почнемо з …). Now…(тепер …) (слайд 3-5)
Arrange the letters in the correct order to make a word. (розташуй букви в правильному порядку щоб вийшло слово)
(Is the task clear? Зрозуміло завдання?)
Who knows what this word is? (хто знає що це за слово)
What is the first letter? (яка перша буква ?) What is the next letter? (яка наступна буква?) (слайд 6-8)
2.2. Фізкультхвилинка (слайд 9)
Let's rest, please stand up. (давайте відпочинемо, будь-ласка, встаньте) Repeat the movements. (повторюйте рухи будь ласка)
2.3. Пояснення граматики (слайд 10)
Сhildren repeat after me. Діти повторюємо за мною.
Prepositions: in(в) on(на) under(під). Також, щоб сказати ці слова перед початком додаємо is.
Do you like to spend time in nature? (чи любите ви проводити час на природі)
And do you like to walk with animals in the yard? And how do you take care of them? (А чи подобається вам на подвір’ї гуляти разом з тваринами? А як ви про них піклуєтесь?)
(дітки 3 класу розумнички та обожнюють тваринок, тому за ними піклюються доглядають та їх годують) (сдайд 12)
Now let's play a game called "Behavior in nature". Children, the screen shows 2 colors green and red. A picture will appear each time. If this cannot be done, then the drawing is attributed to the red color and you say red. If everything is correct in the picture, then we attribute it to the green color and say green.
А зараз пограємо в гру, яка називається «Поведінка в природі». Діти, на екрані зображені 2 кольори зелений та червоний. Кожного разу буде з’являтися картинка. Якщо цього не можна робити, то малюнок відносимо до червоного кольору і ви говорите red. Якщо на картинці все вірно, то відносимо до зеленого кольору і говоримо green.
https://learningapps.org/4339667
https://learningapps.org/4371846
Children, we have 4 containers: organic, glass, plastic, paper. Every time a certain picture will appear, you name it as this word would be in English, and you will take turns to answer which column to assign it to. So, Margarita, what do you see? In which container do we put it?....
Дітки, в нас є 4 контейнера це: органіка, скло, пластик, папір. Кожен раз буде з’являтися певний малюнок ви називаєте як це слово буде англійською, а ви по черзі будете відповідати в яку колонку його віднести. Отже, Маргарита, що ти бачиш? В який контейнер ми це відносимо?....
2.4. Використання вивчених слів (слайд 15)
Make 1 sentence with the learned words and 1 sentence about your pets. (складіть 1 речення з вивченими словами та 1 речення про ваших домашніх тваринок)
III. Заключна частина
3.1 Пояснення домашнього завдання
Homework. Repeat the learned words (повторити вивчені слова)
3.2 Підведення підсумків
You have to show your classmates with a movement the word we learned in the lesson, and they have to guess what it is. And so let's start with. (ви повинні своїм однокласникам показати рухом слово, яке ми вивчили на уроці, а вони повинні відгадати що це. І так почнемо з..)
What’s your mood now? (який у вас зараз настрій?) (good хороший; excellent чудовий; bad поганий; normal нормальний)
OK. Have nice day. Bye!